Талғар аудандық мәслихатының "Талғар аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 наурыздағы № 27-135 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 мамырдағы № 4-16 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 19 мамырда № 6004-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілері туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 наурыздағы № 27-135 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 121097 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихаты аппаратының басшысы У. Даркенбаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының төрағасы М. Алибеков

О признании утратившим силу решения Талгарского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 27-135 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Талгарского районного маслихата"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 17 мая 2023 года № 4-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 мая 2023 года № 6004-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Талгарского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Талгарского районного маслихата" от 28 марта 2018 года № 27-135 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 121097).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Талгарского районного маслихата У. Даркенбаеву.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Талгарского районного маслихата М. Алибеков