Үлкен Ақсу ауылдық округінің Үлкен Ақсу, Кіші Ақсу және Долайты ауылдарының кейбір атауы жоқ көшелеріне атаулар беру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Үлкен Ақсу ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 12 сәуірдегі № 4-25 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 12 сәуірде № 5977-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Үлкен Ақсу ауылдық округінің Үлкен Ақсу, Кіші Ақсу және Долайты ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 30 наурыздағы қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Үлкен Ақсу ауылдық округінің Үлкен Ақсу ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне – "Жүсіп Баласағұн" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Ахмет Иүгінеки" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Буғра хан" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Томирис" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Махмұд Қашқари" көшесі.
2. Үлкен Ақсу ауылдық округінің Кіші Ақсу ауылының атауы жоқ көшесіне келесі атау берілсін:
атауы жоқ көшесіне – "Өрнек" көшесі.
3. Үлкен Ақсу ауылдық округінің Долайты ауылының атауы жоқ көшесіне келесі атау берілсін:
атауы жоқ көшесіне – "Достық" көшесі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үлкен Ақсу ауылдық округінің әкімі А. Курбаниязов

О присвоении наименований некоторым безымянным улицам сел Большое Аксу, Малое Аксу и Долайты Большеаксуского селького округа
Решение акима Большеаксуского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 12 апреля 2023 года № 4-25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 апреля 2023 года № 5977-05
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Большое Аксу, Малое Аксу и Долайты Большеаксуского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 30 марта 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Большое Аксу Большеаксуского сельского округа:
безымянной улице – улица "Жүсіп Баласағұн";
безымянной улице – улица "Ахмет Иүгінеки";
безымянной улице – улица "Буғра хан";
безымянной улице – улица "Томирис";
безымянной улице – улица "Махмұд Қашқари".
2. Присвоить следующее наименование безымянной улице села Малое Аксу Большеаксуского сельского округа:
безымянной улице – улица "Өрнек".
3. Присвоить следующее наименование безымянной улице села Долайты Большеаксуского сельского округа:
безымянной улице – улица "Достық".
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Большеаксуского сельского округа А. Курбаниязов