Бахар ауылдық округінің Бахар және Шырын ауылдарының кейбір атауы жоқ көшелеріне атаулар беру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Бахар ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 20 қаңтардағы № 01-04 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 26 қаңтарда № 5966-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бахар ауылдық округінің Бахар, Шырын ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 30 наурыздағы қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Бахар ауылдық округінің Бахар ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне – "Әл-Фараби" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Сәбит Мұқанов" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Тұран" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Алатау" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Илья Бахтия" көшесі.
2. Бахар ауылдық округінің Шырын ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне – "Әлішер Науаи" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Жетісу көшесі" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Дінмұхамед Қонаев" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Мұқағали Мақатаев" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Махмұд Қашқари" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Ахмет Байтұрсынов" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Жібек жолы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Ақсу" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Іле" көшесі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бахар ауылдық округінің әкімі Т. Салимов

О присвоении наименований некоторым безымянным улицам сел Бахар и Шырын Бахарского сельского округа
Решение акима Бахарского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 20 января 2023 года № 01-04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 января 2023 года № 5966-05
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Бахар, Шырын Бахарского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 30 марта 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Бахар Бахарского сельского округа:
безымянной улице – улица "Әл-Фараби";
безымянной улице – улица "Сәбит Мұқанов";
безымянной улице – улица "Тұран";
безымянной улице – улица "Алатау";
безымянной улице – улица "Илья Бахтия".
2. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Шырын Бахарского сельского округа:
безымянной улице – улица "Әлішер Науаи";
безымянной улице – улица "Жетісу";
безымянной улице – улица "Дінмұхамед Қонаев";
безымянной улице – улица "Мұқағали Мақатаев";
безымянной улице – улица "Махмұд Қашқари";
безымянной улице – улица "Ахмет Байтұрсынов";
безымянной улице – улица "Жібек жолы";
безымянной улице – улица "Ақсу";
безымянной улице – улица "Іле".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бахарского сельского округа Т. Салимов