"2020-2024 жылдарға техникалық және кәсiптiк, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 838 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 5 маусымдағы № 1325 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 9 маусымда № 179-17 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2020-2024 жылдарға техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік белім беру тапсырысын бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 838 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 153 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 3-тармағының 7-3) тармақшасына және "Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге, балаларға қосымша білім беруге және техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2022 жылғы 27 тамыздағы № 381 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29323 болып тіркелген) сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:"
көрсетілген қаулының 1 және 2-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы әкімінің
2023 жылғы 5 маусымдағы № 1325
қаулысына 1-қосымша
Шымкент қаласы
әкімдігінің 2020 жылғы
20 желтоқсандағы № 838
қаулысына 1-қосымша
2020-2024 жылдарға техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламасын іске асыратын білім беру ұйымының атауы
Коды
Мамандық атауы
9-сынып база-сында
(орын саны)
Оқыту тілі
11-сынып база-сында
(орын саны)
Оқыту тілі
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарлама-ларының негізінде
Оқыту тілі
1
"Жеңіл өнеркәсіп және сервис колледжі" МКҚК

О внесении изменений в постановление акимата города Шымкент от 30 декабря 2020 года № 838 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020-2024 годы"
Постановление акимата города Шымкент от 5 июня 2023 года № 1325. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 9 июня 2023 года № 179-17. Прекращено действие в связи с истечением срока
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 30 декабря 2020 года № 838 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020-2024 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 153) следующие изменения:
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" и приказом Министра просвещения Республики Казахстан от 27 августа 2022 года № 381 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование, дополнительное образование детей и на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием с учетом потребностей рынка труда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29323), акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:"
приложение 1 и 2 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему постановлению;
2. Государственному учреждению "Управление образования города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение 1
к постановлению
Аким города Шымкент
от 5 июня 2023 года № 1325
Приложение 1
к постановлению акимата
города Шымкент от
13 мая 2021 года № 289
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020-2024 годы
Наименование организации образования, реализующей образовательную программу технического и профессионального, послесреднего образования
Код
Название специональности
В базе 9 класс
(количество мест)
Язык обучения
В базе 11 класс
(количество мест)
Язык обучения
На базе программ технического и профессио
нального, послесредне
го образования
Язык обучения
1
ГККП "Колледж легкой промышленности и сервиса"