"Шымкент қаласы аумағындағы стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 5 тамыздағы № 1464 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 2 тамыздағы № 1904 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 тамызда № 191-17 болып тіркелді
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шымкент қаласы аумағындағы стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 5 тамыздағы № 1464 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемелекеттік тіркеу тізілімінде № 29041 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы
әкімдігінің 2023 жылғы
"2" тамыздағы
№ 1904 қаулысына
қосымша
Шымкент қаласы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары (шатыр)
Алатын алаңы (шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Абай ауданы
1.
"Бозарық" шағын ауданы, №471А үйге қарама-қарсы беттегі автотұрақ
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
2.
"Шымсити" шағын ауданы, №21 үйдің оң жағы (жәрмеңке өтетін орын)
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
3.

О внесении изменения в постановление акимата города Шымкент от 5 августа 2022 года № 1464 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 2 августа 2023 года № 1904. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 7 августа 2023 года № 191-17
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 5 августа 2022 года № 1464 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Шымкент" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 29041) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение
к постановлению акимата
города Шымкент от
"2" августа 2023 года
№ 1904
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Шымкент
Месторасположение нестационарныхторговых объектов (палатка)
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Абайский район
1.
Микрорайон "Бозарық", автостоянка напротив дома №471А
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
2.
Микрорайон "Шымсити", справа от дома №21 (место проведения ярмарки)
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
3.

"Асар-2" шағын ауданы, №14А үйдің оң жағы
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
4.
"Достық" шағын ауданы, мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталығының қарсы беті
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
5.
Темірлан тас жолы, "Закир" құрылыс дүкенінің автотұрағы
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
6.
Ұ.Арғынбеков көшесі, "TAN JU" дүкенінің автотұрағы
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
7.
"Асар-2" шағын ауданы, Сырым батыр көшесі, "Автомойка" автобус аялдамасының артқы жағы
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
8.
"Ақжайық" шағын ауданы, "Ақжайық" автобус ялдамасының артқы жағы
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
9.
"Қайнарбұлақ" тұрғын алабы, Сырым батыр көшесі, Шымкент қаласының білім басқармасының "№83 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің сол жағы
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
10.
"Достық" шағын ауданы, Ақбосаға көшесі, "Жүзбай ата" құрылыс дүкенінің қарсы беті
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
Әл-Фараби ауданы
11.
15 шағын ауданы, "Фосфоршылар сарайының" аумағы, №1 автотұрағы
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
12.
15 шағын ауданы, "Фосфоршылар" сарайының аумағы, №2 автотұрағы
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
13.
Есіл көшесі, №2 үйге қарсы беттегі "Арай" азық-түлік дүкенінің алды
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
14.

Микрорайон "Асар-2", справа от дома №14А
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
4.
Микрорайон "Достық", напротив специализированного центра обслуживания населения
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
5.
Тамерлановское шоссе, автостоянка строительного магазина "Закир"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
6.
Улица У.Аргынбекова, автоястоянка магазина "TAN JU"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
7.
Микрорайон "Асар-2", улица Сырым батыра, за автобусной остановкой "Автомойка"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
8.
Микрорайон "Акжайык", за автобусной остановкой "Ақжайық"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
9.
Жилой массив Кайнарбулак, улица Сырым батыра, слева от коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №83" управления образования города Шымкент
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
10.
Микрорайон "Достык", улица Акбосага, напротив строительного магазина "Жүзбай ата"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
Аль-Фарабийский район
11.
15 микрорайон, на территории "дворца Фосфорников", автостоянка №1
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
12.
15 микрорайон, на территории "дворца Фосфорников", автостоянка №2
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
13.
Улица Есил, напротив дома №2, перед продуктовым магазином "Арай"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
14.

"Сәуле" шағын ауданы, Зерде көшесі, №45/1 "Нимекс - Транс" ЖШС ғимаратының алды
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
15.
"Сәуле" шағын ауданы, Зерде көшесі мен Ж.Жабаев көшелерінің қиылысы, "Хансұлу" дүкенінің қарсы беті
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
16.
"Текесу" тұрғын алабы, "Садырбай ата" мешітінің сол жағы
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
17.
"Сайрам" шағын ауданы, №38А үйдің артқы жағы
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
Еңбекші ауданы
18.
"Азат" тұрғын алабы, Ақниет көшесі, №1 үй, "Айс" дүкенінің сол жағы
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
19.
Қапал батыр көшесі, №52 үйдің алды
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
20.
Ленгір тас жолы, "Мал базары" автобус аялдамасының оң жағы
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
21.
Ленгір тас жолы, "Арка" аялдамасының оң жағы
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
22.
"Бадам-1" тұрғын алабы, Леңгір тас жолы, КазРосНефть" жанар-жағармай бекетінің қарсы беті
60
(5 орын)
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
23.
"Бадам-1" тұрғын алабы, Леңгір тас жолы, сүт-техникалық фермасы (МТФ) бұрылысы
24
(2 орын)
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
24.
"Тоғыс" тұрғын алабы, Нефтеразведка көшесі, №11 үйдің алды
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
25.
А.Алимбетов көшесі, №189 үйдің алдыңғы жағы
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
Қаратау ауданы
26.

Микрорайон "Сауле", улица Зерде, №45/1 перед зданием ТОО "Нимекс Транс"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
15.
Микрорайон "Сауле", пересечение улиц Зерде и Ж.Жабаева, напротив магазина "Хансулу"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
16.
Жилой массив "Текесу", слева от мечети "Садырбай ата"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
17.
Микрорайон "Сайрам", за домом №38А
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
Район Еңбекші
18.
Микрорайон "Азат", улица Акниет, дом №1, слева от магазина "Айс"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
19.
Улица Капал батыра, перед домом №52
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
20.
Ленгерское шоссе, справа от остановки "Мал базары"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
21.
Ленгерское шоссе, справа от остановки "Арка"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
22.
Жилой массив "Бадам-1", Ленгерское шоссе, напротив автозаправочной станции "КазРосНефть"
60 (5 мест)
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
23.
Жилой массив "Бадам-1", Ленгерское шоссе, поворот на молочную-техническую ферму (МТФ)
24
(2 места)
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
24.
Жилой массив "Тогус", улица Нефтеразведка, перед домом №11
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
25.
Улица А.Алимбетова, перед домом №189
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
Каратауский район
26.

4-ші шағын ауданы, №17а/2, әкімшілік ғимараттың алды
24
(2 орын)
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
38.
"Абай" саябағы, М.Сапарбаев көшесі, №2 үйдің қарсы беті
24
(2 орын)
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
39.
О.Жандосов көшесі, №2 үйдің артқы жағы
24
(2 орын)
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
40.
1 Май көшесі, №10а, әкімшілік ғимараттың оң жағы
24
(2 орын)
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
41.
"Спорт" шағын ауданы, А.Байтұрсынов көшесі, №81/1, "Керемет" сауда орталығының сол жағы
12
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
42.
"Қазығұрт" шағын ауданы, Алматы тас жолы, №15/11, "BekNur gaz" жанар-жағармай бекетінің оң жағы
24
(2 орын)
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
43.
"Жаңаталап" тұрғын алабы, Г.Абдраимов көшесі, №3/4 "Есіркеп ұлы Қырықбай ата" мешітінің алды
24
(2 орын)
200 метр радиуста туарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5

4 микрорайон, перед административным зданием №17а/2
24 (2 места)
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
38.
Парк "Абая", улица М.Сапарбаева, напротив дома №2
24
(2 места)
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
39.
Улица О.Жандосова, за домом №2
24
(2 места)
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
40.
Улица 1 Мая, справа от административного здания №10а
24
(2 места)
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
41.
Микрорайон "Спортивный", улица А.Байтурсынова, №81/1, слева от торгового центра "Керемет"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
42.
Микрорайон "Казыгурт", Алматинское шоссе, №15/11 справа от автозаправочной станции "BekNur gaz"
24
(2 места)
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
43.
Жилой массив "Жанаталап", улица Г.Абдраимова, №3/4 перед мечетью "Есіркеп ұлы Қырықбай ата"
24
(2 места)
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5