Абай облысын ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Абай облысының әкімдігінің 2023 жылғы 10 сәуірдегі № 71 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 сәуірде № 40-18 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Су кодексінің 39-бабының екінші бөлігінің 1) тармақшасына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Абай облысын ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі бекітілсін.
2. "Абай облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін Абай облысының әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

Об утверждении Перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения области Абай
Постановление акимата области Абай от 10 апреля 2023 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 13 апреля 2023 года № 40-18.
В соответствии с подпунктом 1) части второй статьи 39 Водного Кодекса Республики Казахстан, акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения области Абай, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысының әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев
Абай облысы әкімдігі
2023 жылғы 10 сәуірдегі
№ 71 Қаулысына
қосымша
Абай облысын ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев
Приложение к постановлению
Акимата области Абай
от 10 апреля 2023 года
№ 71
Перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения области Абай