Абай облысының азаматтарына жеке меншікке тегін ұсынылуы мүмкін жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерін белгілеу туралы
Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 81 бірлескен қаулысы және Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2/14-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 сәуірде № 54-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексiнiң 50-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және 27-бабының 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысының азаматтарына жеке меншікке тегін ұсынылуы мүмкін жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшері осы бірлескен қаулы және шешімінің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев
Абай облысы мәслихатының төрағасы
К. Сулейменов
"Абай облысы әкімінің
аппараты" ММ

Об установлении предельных (максимальных) размеров земельных участков, которые могут быть предоставлены бесплатно в частную собственность гражданам области Абай
Совместные постановление акимата области Абай от 21 апреля 2023 года № 81 и решение маслихата области Абай от 20 апреля 2023 года № 2/14-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 27 апреля 2023 года № 54-18
В соответствии с пунктом 3 статьи 50 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6, подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Установить предельные (максимальные) размеры земельных участков, которые могут быть предоставлены бесплатно в частную собственность гражданам области Абай согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев
Председатель маслихата области Абай
К. Сулейменов
Приложение к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима области
Абай"