Абай облысы Аягөз ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы
Абай облысының әкімдігінің 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 160 бірлескен қаулысы және Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 7/46-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 қыркүйекте № 123-18 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 2-бабының 3-тармағына, 8-бабына, 11-бабының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, "Аягөз ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы ұсыныс енгізу туралы" бірлескен Аягөз ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 25 қарашадағы № 633 қаулысына және Аягөз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 19/358-VII шешіміне сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Аягөз ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Қоңыртау ауылы таратылып есептік деректерден алып тастала отырып, оның аумағын Ақшатау ауылдық округінің Дөненбай ауылының әкімшілік құрамына енгізілсін;
2) Қопа ауылы таратылып есептік деректерден алып тастала отырып, оның аумағын Тарлаұлы ауылдық округінің Тарлаұлы ауылының құрамына енгізілсін.
2. Осы Абай облысы әкімдігінің бірлескен қаулысы және Абай облысы мәслихатының шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев
Абай облысы мәслихатының төрағасы
К. Сулейменов

О внесении изменений в административно-территориальное устройство Аягозского района области Абай
Совместные постановление акимата области Абай от 8 сентября 2023 года № 160 и решение маслихата области Абай от 8 сентября 2023 года № 7/46-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 21 сентября 2023 года № 123-18
В соответствии с пунктом 3 статьи 2, статьи 8 и подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Аягозского района от 25 ноября 2022 года № 633 и решение Аягозского районного маслихата "О внесении предложения об внесении изменений в административно-территориальное устройство Аягозского района" от 29 ноября 2022 года № 19/358-VII, акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в административно-территориальное устройство Аягозского района области Абай следующие изменения:
1) упразднить село Коныртау с последующим исключением из учетных данных, включив его территорию в административное подчинение села Доненбай, Акшатауского сельского округа;
2) упразднить село Копа с последующим исключением из учетных данных, включив его территорию в административное подчинение села Тарлаулы, Тарлаулинского сельского округа.
2. Настоящее совместное постановление акимата области Абай и решение маслихата области Абай вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев
Председатель маслихата области Абай
К. Сулейменов