Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 20/124-VI "Сот шешімімен Семей қаласының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 27 шілдедегі № 6/45-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 шілдеде № 105-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының "Сот шешімімен Семей қаласының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 20/124-VI шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д. Шакаримов

О признании утратившим силу решения маслихата города Семей от 07 декабря 2017 года № 20/124-VІ "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Семей"
Решение маслихата города Семей области Абай от 27 июля 2023 года № 6/45-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 31 июля 2023 года № 105-18
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Семей "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Семей" от 7 декабря 2017 года № 20/124-VІ.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Шакаримов