Семей қаласы әкімінің 2022 жылғы 22 маусымдағы № 3 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Семей қаласының әкімінің 2023 жылғы 9 тамыздағы № 6 шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 тамызда № 107-18 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес қала әкімі ШЕШТІМ:
1. Семей қаласы әкімінің 2022 жылғы 22 маусымдағы № 3 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28638 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы әкімі
Н. Нурсагатов

О признании утратившим силу решения акима города Семей от 22 июня 2022 года за № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима города Семей области Абай от 9 августа 2023 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 14 августа 2023 года № 107-18
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким города РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Семей от 22 июня 2022 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28638).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Семей
Н. Нурсагатов