Абай облысы Семей қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 13/78-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 қарашада № 165-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Семей қаласының жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1, 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2022 жылғы 4 ақпандағы № 22/156-VII "Семей қаласы жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26767 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы мәслихатының төрағасы
Д. Шакаримов
Абай облысы
Семей қаласының мәслихаты
2023 жылғы 17 қарашадағы
№ 13/78-VIII шешіміне
1-қосымша
Абай облысы Семей қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Абай облысы
Семей қаласының мәслихаты
2023 жылғы 17 қарашадағы
№ 13/78-VIII шешіміне
2 - қосымша
Абай облысы Семей қаласының ауылдық округтер жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схема)

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Семей области Абай
Решение маслихата города Семей области Абай от 17 ноября 2023 года № 13/78-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 29 ноября 2023 года № 165-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Семей области Абай, согласно приложению 1,2 к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 4 февраля 2022 года № 22/156-VII "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26767).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Семей
Д. Шакаримов
Приложение 1 к решению
Маслихат города Семей области
Абай
от 17 ноября 2023 года
№ 13/78-VIII
Проект (схемы) зонирования земель города Семей области Абай
Приложение 2 к решению
Маслихат города Семей области
Абай
от 17 ноября 2023 года
№ 13/78-VIII
Проект (схемы) зонирования земель по сельским округам города Семей области Абай