Ақсуат ауданының барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарын белгілеу туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 17 ақпандағы № 58 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 ақпанда № 26-18 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақсуат ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақсуат ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. "Абай облысы Ақсуат ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесін Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қамтамасыз ету.
1) осы қаулының мемлекеттік тіркелуі аумақтық әділет органдарында;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Абай облысы Ақсуат ауданы әкімдігінің интернет ресурсында орналастыру;
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Абай облысы Ақсуат ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауданының әкімі
А. Смаилов
Ақсуат ауданы әкімінің
2023 жылғы 17 ақпандағы
№ 58 қаулысына
қосымша
Ақсуат ауданының барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
№
Елді мекен атауы
Үгіт баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Ақсуат ауылы
Байыс баба көшесі, 9, "Абай облысы Ақсуат ауданы Ақсуат ауылының "Нұр Ақсуат" базары ғимаратының жанында;
Қабанбай көшесі, 6/1, "Абай облысы Ақсуат ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында;
Қабанбай көшесі, 27, "Абай облысы Ақсуат ауданы Ақсуат ауылының "Мұрын Ана" саябағының жанында
2
Екпін ауылы
Қ. Жанқайыров көшесі, 1, "Абай облысы Ақсуат ауданы Екпін ауылының тұрғыны Б. Қойбағаровтың жеке меншік "Балбөбек" бала бақшасының жанында
3
Ырғызбай ауылы
Бейбітшілік көшесі, 17, "Абай облысы Ақсуат ауданы Жәнтікей ауылындағы "Нұртілеу" дүкенінің жанында;
Бейбітшілік көшесі, 7, "Абай облысы Ақсуат ауданы Жәнтікей ауылындағы "Наурыз" дүкенінің жанында;
Б.Сарсенов көшесі, 12, "Абай облысы Ақсуат ауданы Жәнтікей ауылының тұрғыны Ж. Төлендинаның жеке меншік "Балбөбек" бала бақшасының жанында
4
Көкжыра ауылы
7 квартал көшесі, 57, "Абай облысы Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Көкжыра ауылдық клубы ғимаратының жанында;

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов района Аксуат
Постановление акимата района Аксуат области Абай от 17 февраля 2023 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 21 февраля 2023 года № 26-18.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выбрах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственному управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Аксуат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима района Аксуат области Абай" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальных органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления в интернет-ресурсе акимата района Аксуат области Абай после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Аксуат области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Аксуат
А. Смаилов
Приложение к постановлению
Акима района Аксуат
от 17 февраля 2023 года
№ 58
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов района Аксуат
№
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
село Аксуат
улица Байыс баба, 9, возле здания рынка "Нур Аксуат" села Аксуат района Аксуат области Абай;
улица Кабанбая, 6/1, возле здания государственного учреждения "По делам обороны района Аксуат области Абай";
улица Кабанбая, 27, возле парка "Мурын ана" села Аксуат района Аксуат области Абай"
2
село Екпин
улица К. Жанкайырова, 1, возле здания частного детского садика "Балбөбек" жителя села Екпин Б. Койбагарова района Аксуат области Абай
3
село Ыргызбай
улица Бейбитшилик, 17, возле магазина "Нуртилеу" села Жантикей района Аксуат области Абай;
улица Бейбитшилик, 7, возле магазина "Наурыз" села Жантикей района Аксуат области Абай;
улица Б. Сарсенова, 12, возле здания частного детского садика "Айгерим" жителя села Жантикей Ж.Толендина района Аксуат области Абай
4
село Кокжира
улица 7 квартал, 57, возле здания Кокжиринского сельского клуба государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района Аксуат" области Абай;

3 квартал көшесі, 32, "Абай облысы Ақсуат ауданы Көкжыра ауылындағы "Дидар" дүкенінің жанында
5
Құмкөл ауылы
Қабанбай көшесі, 8, "Абай облысы Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Құмкөл ауылдық клубы ғимаратының жанында
6
Қызыл Кесік ауылы
Үйрек ана көшесі, 2, "Абай облысы Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қызыл кесік мәдениет үйі ғимаратының жанында
7
Кіндікті ауылы
Кенжалы би көшесі, 22, "Абай облысы Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Кіндікті ауылдық клубы ғимаратының жанында
8
Ойшілік ауылы
Сасан би көшесі, 13, "Абай облысы Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ойшілік ауылдық клубы ғимаратының жанында
9
Сатпаев ауылы
Ботай көшесі, 3, "Абай облысы Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Сатпаев ауылдық клубы ғимаратының жанында

улица 3 квартал, 32, возле магазина "Дидар" села Кокжыра района Аксуат области Абай
5
село Кумкол
улица Кабанбая, 8, возле здания Кумкольского сельского клуба государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района Аксуат" области Абай;
6
село Кызыл Кесик
улица Уйрек ана, 2, возле здания дом культуры села Кызыл Кесик государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района Аксуат" области Абай;
7
село Киндикти
улица Кенжалы би, 22, возле здания Киндиктинского сельского клуба государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района Аксуат" области Абай
8
село Оишилик
улица Сасан би, 13, возле здания Ойшиликского сельского клуба государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района Аксуат" области Абай
9
село Сатпаев
улица Ботая, 3, возле здания Сатпаевского сельского клуба государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района Аксуат" области Абай