Абай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 110 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Абай ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 3 қазандағы № 118 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қазанда № 135-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы әкімдігінің "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 110 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7084 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Смағұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д. Маратұлы

О признании утратившим силу постановления акимата Абайского района от 23 апреля 2020 года № 110 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Абайского района области Абай от 3 октября 2023 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 23 октября 2023 года № 135-18
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 23 апреля 2020 года №110 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7084).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М.Смагулову.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Маратұлы