Жарма аудандық мәслихатының "Жарма ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарын жинау, әкету және көму тарифтерін бекіту туралы" 2019 жылғы 18 қарашадағы № 40/326-VI шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы № 8/145-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қарашада № 161-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының "Жарма ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарын жинау, әкету және көму тарифтерін бекіту туралы" 2019 жылғы 18 қарашадағы № 40/326-VI шешімнің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6375 болып тіркелді).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы
М. Оспанбаев

О признании утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 18 ноября 2019 года № 40/326-VІ "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Жарминскому району"
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 21 ноября 2023 года № 8/145-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 23 ноября 2023 года № 161-18
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 18 ноября 2019 года № 40/326-VІ "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Жарминскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6375).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
М. Оспанбаев