Жарма ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 9/154-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 5 желтоқсанда № 173-18 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының Кодексінің 510-бабының 1-тармағына, "Жарма ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (сызбасын) бекіту туралы" Жарма ауданның мәслихатының 2018 жылғы 04 қаңтардағы №17/152-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5467 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

О ставках земельного налога по Жарминскому району
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 30 ноября 2023 года № 9/154-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 5 декабря 2023 года № 173-18.
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", решением Жарминского районного маслихата от 04 января 2018 года №17/152-VI "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель Жарминского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5467), Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес Қазақстан Республикасының жер заңнамасы негізінде жүргізілетін жерді аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негізінде, Жарма ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 505 және 506-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен 50 (елу) пайызға арттырылсын.

1. На основании проектов (схем) зонирования земель, проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, повысить ставки земельного налога по Жарминскому району на 50 (пятьдесят) процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505 и 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.