Абай облысы Көкпекті ауданының елді мекендегі салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Абай облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 29 қарашадағы № 343 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 желтоқсанда № 169-18 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Абай облысы Көкпекті ауданының елді мекендегі салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті бекітілсін.
2. "Көкпекті ауданының елді мекендегі салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" Көкпекті ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 7 қазандағы № 329 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7646 нөмірімен тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Кокпектинского района области Абай
Постановление акимата Кокпектинского района области Абай от 29 ноября 2023 года № 343. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 1 декабря 2023 года № 169-18.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый коэффициент зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Кокпектинского района области Абай, согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Кокпектинского района" от 7 октября 2020 года № 329 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 7646).

3. "Абай облысы Көкпекті ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Көкпекті ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Көкпекті ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

3. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования Кокпектинского района области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Кокпектинского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кокпектинского района.