"Мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының ауылдық жерде және қала үлгісіндегі кенттерде жұмыс істейтін медицина және фармацевтика қызметкерлеріне коммуналдық қызметтерге және отынға арналған шығыстарды бюджет қаражаты есебінен өтеу мөлшерін белгілеу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 7 қазандағы № 5-9 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 2-9 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 сәуірде № 4999 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл облысының мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының ауылдық жерде және қала үлгісіндегі кенттерде жұмыс істейтін медицина және фармацевтика қызметкерлеріне коммуналдық қызметтерге және отынға арналған шығыстарды бюджет қаражаты есебінен өтеу мөлшерін белгілеу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 7 қазандағы № 5-9 шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3199 болып тіркелді) күшін жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау сегізінші шақырылған облыстық мәслихаттың салалар, жастар ісі, құқықтық тәртіп және қоғамдық ұйымдармен байланыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жамбыл облыстық
мәслихатының төрағасы А. Нуралиев

О признании утратившим силу решения Жамбылского областного маслихата от 7 октября 2016 года № 5-9 "Об установлении размеров возмещения расходов на коммунальные услуги и топливо за счет бюджетных средств медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения, работающим в сельской местности и поселках городского типа"
Решение Жамбылского областного маслихата от 21 апреля 2023 года № 2-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2023 года № 4999
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жамбылского областного маслихата от 7 октября 2016 года № 5-9 "Об установлении размеров возмещения расходов на коммунальные услуги и топливо за счет бюджетных средств медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения, работающим в сельской местности и поселках городского типа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3199).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата восьмого созыва по вопросам социальной сферы, по делам молодежи, правопорядка и связи с общественными объединениями.
3. Данное решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель Жамбылского
областного маслихата А. Нуралиев