"Жамбыл облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тiзбесiн бекiту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 326 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2023 жылғы 2 маусымдағы № 102 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 маусымда № 5037 болып тіркелді
Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тiзбесiн бекiту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 326 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2907 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Н. Нуржигитов
Жамбыл облысы әкімдігінің 2023 жылғы 2 маусымдағы № 102 қаулысына қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 326 қаулысына 1-қосымша
Жамбыл облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі
Орналасқан жері
Су айдындарының атауы
1.
Байзақ ауданы
1. Кеңес – 2
2. Қарақайнар
3. Көшеней
4. Темірбек
5. Жиеналы
6. Юбилейное
7. Воинское
8. Сарыбалдақ
9. Шәлке
10. Шапаваловское
11. Каскад Темірбек
12. Багара – 2
13. Қарабақыр
14. Көктал
15. Болатбек
16. Базарбай
17. Ақкүмбез
18. Түймекент
19. Новая
20. Шаповаловка – 2
2.
Жамбыл ауданы
1. Бөгеткөл
2. Таскөл (Каменное)
3. Сеңгірбай – 1
4. Сеңгірбай – 2 (Үмбет)
5. Сеңгірбай – 3 (Аюбай)
6. Сұлукөл
7. Каскад Көктем
8. Каскад 5 – Ферма
9. Кіші Ақкөл
10. Каскад Шоқай
11. Каскад Рахат
12. Бөкен
13. Шайдана
14. Жаманкөл
15. Жасөркен – 1
16. Бекнұр
17. Пруд 6
18. Мәуке
19. Хапаев
20. Сапарқұл
21. Пионер
3.
Жуалы ауданы
1. Билікөл
2. Теріс – Ашыбұлақ
3. Дарбаза
4. Каскад Шақпақ
5. Төрт ауыл
6. Каскад Ақтөбе
7. Ботақара
8. Қоралас
9. Каскад Кәріқорған – 2
10. Корейское
11. Дихан
12. Қоңыртөбе – 1
13. Қоңыртөбе – 2
14. Каскад Төрткөл
15. Ақбастау
16. Әбділ
17. Қосмұрат
18. Қарабастау өзені

О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 28 декабря 2015 года № 326 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 2 июня 2023 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 июня 2023 года № 5037
Акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 28 декабря 2015 года № 326 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2907) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Н. Нуржигитов
Приложение к постановлению акимата Жамбылской области от 2 июня 2023 года № 102
Приложение 1 к постановлению акимата Жамбылской области от 28 декабря 2015 года № 326
Перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения Жамбылской области
Место расположения
Название водоемов
1.
Байзакский район
1. Кенес – 2
2. Каракайнар
3. Кошеней
4. Темирбек
5. Жиеналы
6. Юбилейное
7. Воинское
8. Сарыбалдак
9. Шалке
10. Шапаваловское
11. Каскад Темирбек
12. Багара – 2
13. Карабакыр
14. Коктал
15. Болатбек
16. Базарбай
17. Аккумбез
18. Туймекент
19. Новая
20. Шаповаловка – 2
2.
Жамбылский район
1. Богеткул
2. Таскул (Каменное)
3. Сенгирбай – 1
4. Сенгирбай – 2 (Умбет)
5. Сенгирбай – 3 (Аюбай)
6. Сулукул
7. Каскад Коктем
8. Каскад 5 – Ферма
9. Киши Аккул
10. Каскад Шокай
11. Каскад Рахат
12. Бокен
13. Шайдана
14. Жаманкул
15. Жасоркен – 1
16. Бекнур
17. Пруд 6
19. Мауке
19. Хапаев
20. Сапаркул
21. Пионер
3.
Жуалынский район
1. Биликул
2. Терис – Ашыбулак
3. Дарбаза
4. Каскад Шакпак
5. Торт ауыл
6. Каскад Актобе
7. Ботакара
8. Коралас
9. Каскад Карикорган – 2
10. Корейское
11. Дихан
12. Коныртобе – 1
13. Коныртобе – 2
14. Каскад Торткул
15. Акбастау
16. Абдил
17. Космурат
18. Река Карабастау

19. Шақпақ өзені
20. Ормансай өзені
4.
Т. Рысқұлов ауданы
1. Шілік
2. Новое
3. Белогорка
4. Пруд Разъезд – 98
5. Құндыз
6. Қызыл – Шаруа
7. Каскад 4 – бөлімше
8. Юбилейный
9. Ленинский – Комсомольский
10. Көкшырат
11. Шұқыркөл
12. Ақкүшік
13. Қарақыстақ өзені
14. Сұлутөр өзені
15. Қайынды өзені
16. Мақпал өзені
17. Шалсу өзені
18. Шолақ Қайынды өзені
19. Астаукөл
20. Үмбет
5.
Меркі ауданы
1. Аспара
2. Ақермен – 1
3. Ақермен – 2
4. Қаратума
5. Қарағау
6. Ленин – Жолы
7. Қызыл қыстақ
8. Чистые пруды
9. Кеңес
10. Хамзайка
11. Мықанды – 1
12. Қасқасу өзені
13. Меркі өзені
14. Ойранды өзені
15. Жалаңаш өзені
16. Боқтікен өзені
6.
Мойынқұм ауданы
1. Қаракөл
2. Кіші – қамқалы
3. Балаған
4. Қисық
7.
Талас ауданы
1. Ақкөл
2. Жартас
3. Мыңшұқыр
4. Старицакөл
5. Пионер
6. Тамды
7. Дачная
8. Қызыләуіт
9. Шұқырәуіт
10. Бидайбекәуіт
8.
Сарысу ауданы
1. Үлкен Қамқалы
2. Ынталы
3. Бүркітті
4. Каскад Жылқыбай
9.
Шу ауданы
1. Тасөткел
2. Ақсу
3. Сарғау
4. Алтай
10.
Кордай ауданы
1. Аңырақай
2. Майбұлақ
3. Ешкілі Қордай
4. Қарақоныз
5. Қақпатас
6. Қарасу
7. Қарасу көлі
8. Каскад Қайнар
9. Майбұлақ өзені
10. Үлкен жалаңаш өзені
11. Қалғұты өзені
12. Қақпатас өзені

19. Река Шакпак
20. Река Ормансай
4.
район Т. Рыскулова
1. Шилик
2. Новое
3. Белогорка
4. Пруд Разъезд – 98
5. Кундыз
6. Кызыл – Шаруа
7. Каскад 4 – болимше
8. Юбилейный
9. Ленинский – Комсомольский
10. Кокшырат
11. Шукыркул
12. Аккушик
13. Река Каракыстак
14. Река Сулутор
15. Река Кайынды
16. Река Макпал
17. Река Шалсу
18. Река Шолак Кайынды
19. Астаукул
20. Умбет
5.
Меркенский район
1. Аспара
2. Акермен – 1
3. Акермен – 2
4. Каратума
5. Карагау
6. Ленин – Жолы
7. Кызыл кыстак
8. Чистые пруды
9. Кенес
10. Хамзайка
11. Мыканды – 1
12. Река Каскасу
13. Река Мерке
14. Река Ойранды
15. Река Жаланаш
16. Река Боктикен
6.
Мойынкумский район
1. Каракул
2. Киши – камкалы
3. Балаган
4. Кисык
7.
Таласский район
1. Аккул
2. Жартас
3. Мыншукыр
4. Старицакул
5. Пионер
6. Тамды
7. Дачная
8. Кызылауит
9. Шукырауит
10. Бидайбекауит
8.
Сарысуский район
1. Улкен Камкалы
2. Ынталы
3. Буркитти
4. Каскад Жылкыбай
9.
Шуский район
1. Тасоткел
2. Аксу
3. Саргау
4. Алтай
10.
Кордайcкий район
1. Аныракай
2. Майбулақ
3. Ешкили Кордай
4. Караконыз
5. Какпатас
6. Карасу
7. Карасу коли
8. Каскад Кайнар
9. Река Майбулак
10. Река Улкен жаланаш
11. Река Калгуты
12. Река Какпатас