"Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 40-13 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2023 жылғы 1 шілдедегі № 4-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 5 шілдеде № 5061 болып тіркелді
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 40-13 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2808 болып тіркелген) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасымен айқындалған Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі келесі тармақтармен толықтырылсын:
"
Жамбыл ауданы
29.
Аса–Рахат–Еңбек–Тастөбе–Ащыбұлақ–Шайдана–Сеңгірбай
Ауданішілік
30.
Аса–Құмтиын–Жұма–Өрнек–Ерназар
Ауданішілік
31.
Аса–Бірлеу–Еңбек–Шоқай
Ауданішілік
Байзақ ауданы
32.
Шахан–Сарыкемер
Ауданішілік
33.
Көкөзек–Сарыкемер
Ауданішілік
Тұрар Рысқұлов ауданы
34.
Құлан–Луговой
Ауданішілік
".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық
мәслихатының төрағасы А. Нуралиев

О внесении дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 25 сентября 2015 года № 40-13 "Об определении перечня социально значимых сообщений Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 1 июля 2023 года № 4-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 июля 2023 года № 5061
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. В решения Жамбылского областного маслихата от 25 сентября 2015 года № 40-13 "Об определении перечня социально значимых сообщений Жамбылской области" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2808) внести следующие изменения:
перечень социально значимых сообщений Жамбылской области определенный приложением указанного решения дополнить следующими пунктами:
"
Жамбылский район
29.
Аса–Рахат–Енбек–Тастобе–Ащыбулак–Шайдана–Сенгирбай
Внутрирайонный
30.
Аса–Кумтиын–Жума–Орнек–Ерназар
Внутрирайонный
31.
Аса–Бирлеу–Енбек–Шокай
Внутрирайонный
Байзакский район
32.
Шахан–Сарыкемер
Внутрирайонный
33.
Кокозек–Сарыкемер
Внутрирайонный
Турар Рыскуловский район
34.
Кулан–Луговое
Внутрирайонный
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жамбылского
областного маслихата А. Нуралиев