"Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 10 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2023 жылғы 5 шілдедегі № 6 шешімі. Жамбыл облысы департаментінде 2023 жылғы 10 шілдеде № 5064 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 20.12.2023 № 16 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ШЕШТІМ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4722 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 22, 23, 47, 69, 70, 71, 463, 492, 494, 498, 505, 506 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
көрсетілген шешімнің қосымшасы жаңадан ашылған № 508, 509, 510 сайлау учаскелерімен осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының
әкімінің міндетін атқарушы Қ. Исмаил
"КЕЛІСІЛДІ"
Тараз қалалық сайлау
комиссиясы
Тараз қаласы әкімінің
2023 жылғы 5 шілдедегі № 6
шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласы әкімінің
2020 жылғы "2" қыркүйектегі
№ 10 шешіміне қосымша
№ 22 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Байзақ батыр көшесі 257, "СМП-306" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Байзақ батыр көшесінің 259, 240-252Б (жұп сан жағы) үйлері,
Түймебай Әшімбаев көшесінің 2-8 (жұп сан жағы) үйлері,
Октябрь батырлары 1-тұйық көшесінің үйлері,
Октябрь батырлары 2-тұйық көшесінің үйлері,
Ақсай көшесінің үйлері,
Ықылас Дүкенұлы көшесінің 107-131 (тақ сан жағы) үйлері,
Кармелюк көшесінің 15-25 (тақ сан жағы), 22-50 (жұп сан жағы) үйлері,
Кармелюк тұйық көшесінің үйлері,
Жиембет жырау көшесінің үйлері,
Дмитрий Менделеев көшесінің 13-33 (тақ сан жағы), 30-64 (жұп сан жағы) үйлері,
Дмитрий Менделеев көшесінің 1-тұйық көшесінің үйлері,
Дмитрий Менделеев көшесінің 2-тұйық көшесінің үйлері,
Дмитрий Менделеев көшесінің 3-тұйық көшесінің үйлері,
Дмитрий Менделеев көшесінің 4-тұйық көшесінің үйлері,
Степан Разин көшесінің үйлері,
Степан Разин тұйық көшесінің үйлері,
Степан Разин 1-тұйық көшесінің үйлері,
Степан Разин 2-тұйық көшесінің үйлері,
Степан Разин 3-тұйық көшесінің үйлері,
Степан Разин 4-тұйық көшесінің үйлері,

О внесении изменений и дополнений в решение акима города Тараз от 2 сентября 2020 года № 10 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Тараз Жамбылской области от 5 июля 2023 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 июля 2023 года № 5064. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 20 декабря 2023 года № 16
Сноска. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 20.12.2023 № 16 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Тараз от 2 сентября 2020 года № 10 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4722) следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 22, 23, 47, 69, 70, 71, 463, 492, 494, 498, 505, 506 согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение к указанному решению дополнить вновь образованными избирательными участками № 508, 509, 510 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Тараз.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Тараз Қ. Исмаил
"СОГЛАСОВАНО"
Таразская городская
избирательная комиссия
Приложение к решению
акима города Тараз
от 5 июля 2023 года № 6
Приложение к решению
акима города Тараз
от "2" сентября 2020 года № 10
Избирательный участок № 22
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Байзак батыра 257, здание товарищества с ограниченной ответственностью "СМП-306".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 259, 240-252Б (четная сторона) улицы Байзак батыра,
дома 2-8 (четная сторона) улицы Туймебая Ашимбаева,
дома 1-переулка героев Октября,
дома 2-переулка героев Октября,
дома улицы Аксай,
дома 107-131 (нечетная сторона) улицы Ыкыласа Дукенулы,
дома 15-25 (нечетная сторона), 22-50 (четная сторона) улицы Кармелюк,
дома переулка Кармелюк,
дома улицы Жиембет жырау,
дома 13-33 (нечетная сторона), 30-64 (четная сторона) улицы Дмитрия Менделеева,
дома 1-переулка Дмитрия Менделеева,
дома 2-переулка Дмитрия Менделеева,
дома 3-переулка Дмитрия Менделеева,
дома 4-переулка Дмитрия Менделеева,
дома улицы Степана Разина,
дома переулка Степана Разина,
дома 1-переулка Степана Разина,
дома 2-переулка Степана Разина,
дома 3-переулка Степана Разина,
дома 4-переулка Степана Разина,

Элеватор 1-тұйық көшесінің 15-39 (тақ сан жағы), 12-56 (жұп сан жағы) үйлері,
Элеватор 4-тұйық көшесінің үйлері,
Элеватор 5-тұйық көшесінің үйлері.
№ 23 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Байзақ батыр көшесі 272, "АрайАгро-өнімдері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ақмолда батыр көшесінің үйлері,
Ақмолда батыр 1-тұйық көшесінің үйлері,
Ақмолда батыр 2-тұйық көшесінің үйлері,
Жәлел Байғысиев көшесінің үйлері,
Байзақ батыр көшесінің 227-257 (тақ сан жағы), 204-236 (жұп сан жағы) үйлері,
Николай Гоголь көшесінің үйлері,
Николай Гоголь тұйық көшесінің үйлері,
Железнодорожный көшесінің үйлері,
Железнодорожный тұйық көшесінің үйлері,
Западный көшесінің 1-27 (тақ сан жағы), 2-14А (жұп сан жағы) үйлері,
Кармелюк көшесінің 1-13 (тақ сан жағы), 2-20 (жұп сан жағы) үйлері,
Әлімхан Комратов көшесінің 152-216 (жұп сан жағы) үйлері,
Қаллаур әкім 4-тұйық көшесінің үйлері,
Михаил Лермонтов көшесінің 135-153 (тақ сан жағы) үйлері,
Дмитрий Менделеев көшесінің 1-9 (тақ сан жағы), 2-28 (жұп сан жағы) үйлері,
Народный көшесінің үйлері,
Николай Некрасов көшесінің үйлері,
Николай Некрасов тұйық көшесінің үйлері,
Ташкент көшесінің 195-265А (тақ сан жағы) үйлері,
Ықылас Дүкенұлы көшесінің 1-105 (тақ сан жағы), 2-100 (жұп сан жағы) үйлері,
Ықылас Дүкенұлы 1-тұйық көшесінің үйлері,
Ықылас Дүкенұлы 2-тұйық көшесінің үйлері,
Элеватор 1-тұйық көшесінің 1-13 (тақ сан жағы), 2-10 (жұп сан жағы) үйлері,
Элеватор 2-тұйық көшесінің үйлері,
Элеватор 3-тұйық көшесінің үйлері,
Элеватор 2-көшесінің 1-35 (тақ сан жағы), 2-44 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 47 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бурыл" алабы, Сәду Шәкіров көшесі 82, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 54 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Асанбай Асқаров көшесінің 275-395Б (тақ сан жағы), 278-312 (жұп сан жағы) үйлері,
Дүйсенбек Әбділдаев көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 1-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 2-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 3-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 4-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 5-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 6-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 7-тұйық көшесінің үйлері,
Садуақас Әліпшеев өтпе жолының үйлері,
Барбол Тоқтықожаұлы көшесінің 1-123 (тақ сан жағы), 2-34 (жұп сан жағы) үйлері,
Барбол Тоқтықожаұлы тұйық көшесінің үйлері,
Әбубәкір Диваев көшесінің үйлері,
Құрманбек Жандарбеков көшесінің үйлері,
Көделі көшесінің үйлері,
Қадыр Мырза Әлі көшесінің үйлері,
Қаракемер көшесінің үйлері,

дома 15-39 (нечетная сторона), 12-56 (четная сторона) 1-переулка Элеваторной,
дома 4-переулка Элеваторной,
дома 5-переулка Элеваторной.
Избирательный участок № 23
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Байзак батыра 272, здание товарищества с ограниченной ответственностью "АрайАгро-өнімдері".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Акмолда батыра,
дома 1-переулка Акмолда батыра,
дома 2-переулка Акмолда батыра,
дома улицы Жалела Байгысиева,
дома 227-257 (нечетная сторона), 204-236 (четная сторона) улицы Байзак батыра,
дома улицы Николая Гоголя,
дома переулка Николая Гоголя,
дома улицы Железнодорожной,
дома переулка Железнодорожной,
дома 1-27 (нечетная сторона), 2-14А (четная сторона) улицы Западной,
дома 1-13 (нечетная сторона), 2-20 (четная сторона) улицы Кармелюк,
дома 152-216 (четная сторона) улицы Алимхана Комратова,
дома 4-переулка Каллаура акима,
дома 135-153 (нечетная сторона) улицы Михаила Лермонтова,
дома 1-9 (нечетная сторона), 2-28 (четная сторона) улицы Дмитрия Менделеева,
дома улицы Народной,
дома улицы Николая Некрасова,
дома переулка Николая Некрасова,
дома 195-265А (нечетная сторона) улицы Ташкентской,
дома 1-105 (нечетная сторона), 2-100 (четная сторона) улицы Ыкыласа Дукенулы,
дома 1-переулка Ыкыласа Дукенулы,
дома 2-переулка Ыкыласа Дукенулы,
дома 1-13 (нечетная сторона), 2-10 (четная сторона) 1-переулка Элеваторной,
дома 2-переулка Элеваторной,
дома 3-переулка Элеваторной,
дома 1-35 (нечетная сторона), 2-44 (четная сторона) улицы 2-Элеваторная.
Избирательный участок № 47
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Бурыл", улица Саду Шакирова 82, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 54 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 275-395Б (нечетная сторона), 278-312 (четная сторона) улицы Асанбая Аскарова,
дома улицы Дуйсенбека Абдилдаева,
дома улицы Садуакаса Алипшеева,
дома 1-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 2-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 3-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 4-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 5-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 6-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 7-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома проезда Садуакаса Алипшеева,
дома 1-123 (нечетная сторона), 2-34 (четная сторона) улицы Барбола Токтыкожаулы,
дома переулка Барбола Токтыкожаулы,
дома улицы Абубакира Диваева,
дома улицы Курманбека Жандарбекова,
дома улицы Кодели,
дома улицы Кадыра Мырза Али,
дома улицы Каракемер,

Тұманбай Молдағалиев көшесінің 1-12 үйлері,
Қобыланды көшесінің үйлері,
Айтбай Назарбеков көшесінің үйлері,
Овсянников көшесінің үйлері,
Өзбек ақын көшесінің үйлері,
Петрашевский көшесінің үйлері,
Гамалея көшесінің 1-5 (тақ сан жағы), 2-12 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 69 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Ақбұлақ" шағынауданы 31, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 36 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Ақбұлақ" шағынауданының 1-7, 14, 15, 21-25 үйлері,
Төле би даңғылының 91-93/3 үйлері.
№ 70 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Қаратау" шағынауданы 35, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 38 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Қаратау" шағынауданының 1-12 үйлері,
Төле би даңғылы 95 үй.
№ 71 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Қаратау" шағынауданы 34, "Тараз-Ғасыр" колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Қаратау" шағынауданының 25-33, 37А, 37Б, 39, 41, 43 үйлері.
№ 463 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Домалақ Ана көшесі 268, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының "Жамбыл политехникалық жоғары колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Арай-2" шағынауданының 1-19 үйлері,
"Арай" алабы: Домалақ Ана көшесінің 270-340 үйлері,
Шота Руставели көшесінің 101А-123 (тақ сан жағы) үйлері,
Мұқан Атабаев көшесінің 95А-125 (тақ сан жағы), 104-124 (жұп сан жағы) үйлері,
Дүйсен Баянов көшесінің 111-187 (тақ сан жағы), 120-188Г (жұп сан жағы) үйлері.
№ 492 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бурыл" алабы, Сәду Шәкіров көшесі 82, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 54 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ақкөл көшесінің үйлері,
Бақбергенов көшесінің үйлері,
Бақбергенов 1-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 2-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 3-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 4-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 5-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 6-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 7-тұйық көшесінің үйлері,
Барбол Тоқтықожаұлы көшесінің 125-179 (тақ сан жағы) үйлері үйлері,
Бармақ ақын көшесінің үйлері,
Саттар Естемісов көшесінің үйлері,
Жуалы көшесінің үйлері,

дома 1-12 улицы Туманбая Молдагалиева,
дома улицы Кобыланды,
дома улицы Айтбая Назарбекова,
дома улицы Овсянникова,
дома улицы Озбек акына,
дома улицы Петрашевского,
дома улицы Гамалея 1-5 (нечетная сторона), 2-12 (четная сторона).
Избирательный участок № 69
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Акбулак" 31, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 36 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-7, 14, 15, 21-25 микрорайона "Акбулак",
дома 91-93/3 проспекта Толе би.
Избирательный участок № 70
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Каратау" 35, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 38 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-12 микрорайона "Каратау",
дом 95 проспекта Толе би.
Избирательный участок № 71
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Каратау" 34, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Колледж "Тараз-Ғасыр".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 25-33, 37А, 37Б, 39, 41, 43 микрорайона "Каратау".
Избирательный участок № 463
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Домалак Ана 268, здание государственного коммунального казенного предприятия "Жамбылский политехнический высший колледж" управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-19 микрорайона "Арай-2",
массив "Арай": дома 270-340 улицы Домалак Ана,
дома 101А-123 (нечетная сторона) улицы Шота Руставели,
дома 95А-125 (нечетная сторона), 104-124 (четная сторона) улицы Мукана Атабаева,
дома 111-187 (нечетная сторона), 120-188Г (четная сторона) улицы Дуйсена Баянова.
Избирательный участок № 492
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Бурыл", улица Саду Шакирова 82, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 54 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Акколь,
дома улицы Бакбергенова,
дома 1-переулка Бакбергенова,
дома 2-переулка Бакбергенова,
дома 3-переулка Бакбергенова,
дома 4-переулка Бакбергенова,
дома 5-переулка Бакбергенова,
дома 6-переулка Бакбергенова,
дома 7-переулка Бакбергенова,
дома 125-179 (нечетная сторона) улицы Барбола Токтыкожаулы,
дома улицы Бармак акына,
дома улицы Саттара Естемисова,
дома улицы Жуалы,

Тұманбай Молдағалиев көшесінің 13-35 (тақ сан жағы), 14-102Б (жұп сан жағы) үйлері,
Құлан көшесінің үйлері,
Мойынқұм көшесінің үйлері,
Сарыкемер көшесінің үйлері,
Саду Шәкіров көшесінің үйлері,
Саудакент көшесінің үйлері,
Ергаш Досмухамедов көшесінің үйлері,
Сәлем Смайылұлы көшесінің үйлері.
№ 494 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бәйтерек" шағынауданы 44, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Бәйтерек" шағынауданының 1, 3-15, 18-21, 26 үйлері.
№ 498 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бәйтерек" шағынауданы 44, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Бәйтерек" шағынауданының 27-28, 30-33, 36-37, 39, 41, 42 үйлері,
"Аэропорт" алабы: Аэропорт көшесінің үйлері,
Талғат Бигелдинов көшесінің үйлері,
Талғат Мұсабаев көшесінің үйлері,
Тұлпар көшесінің үйлері,
Берікқара көшесінің үйлері,
"Арай" алабы: Патшабек Тілеубаев көшесінің 17-73 (тақ сан жағы), 72-134 (жұп сан жағы) үйлері,
Рақымжан Қошқарбаев көшесінің үйлері,
Роза Бағланова көшесінің үйлері.
№ 505 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағынауданы, Қошке Кемеңгерұлы көшесі 22А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 64 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Ұлы Дала" шағынауданы, Қошке Кемеңгерұлы көшесінің 1-34 үйлері.
№ 506 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Арай" алабы, Бәйдібек баба көшесі 100А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 63 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Арай" алабы, Домалақ Ана көшесінің 1-269, 341-441, 701, 709, 715, 717 үйлері,
Бәйдібек баба көшесінің үйлері,
Қасым Қайсенов көшесінің үйлері,
Шара Жиенқұлова көшесінің үйлері,
Марау Ана көшесінің үйлері,
Хиуаз Доспанова көшесінің үйлері.
Тараз қаласы әкімінің 2023 жылғы 5 шілдедегі № 6 шешіміне 2-қосымша
Тараз қаласы әкімінің 2020 жылғы "2" қыркүйектегі № 10 шешіміне қосымша
№ 508 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Арай" алабы, Бәйдібек баба көшесі 100А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 63 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Арай" алабы, Тайбурыл көшесінің үйлері,
Майлықожа көшесінің үйлері,

дома 13-35 (нечетная сторона), 14-102Б (четная сторона) улицы Туманбая Молдагалиева,
дома улицы Кулан,
дома улицы Мойынкум,
дома улицы Сарыкемер,
дома улицы Саду Шакирова,
дома улицы Саудакент,
дома улицы Ергаша Досмухамедова,
дома улицы Салем Смайылулы.
Избирательный участок № 494
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Байтерек" 44, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 3 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1, 3-15, 18-21, 26 микрорайона "Байтерек".
Избирательный участок № 498
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Байтерек" 44, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 3 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 27-28, 30-33, 36-37, 39, 41, 42 микрорайона "Байтерек",
массив "Аэропорт": дома улицы Аэропорта,
дома улицы Талгата Бигелдинова,
дома улицы Талгата Мусабаева,
дома улицы Тулпар,
дома улицы Бериккара,
массив "Арай": дома 17-73 (нечетная сторона), 72-134 (четная сторона) улицы Патшабека Тилеубаева,
дома улицы Рахимжана Кошкарбаева,
дома улицы Роза Баглановой.
Избирательный участок № 505
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы дала", улица Кошке Кеменгерулы 22А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 64 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: микрорайон "Ұлы дала", дома 1-34 улицы Кошке Кеменгерулы.
Избирательный участок № 506
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Арай", улица Байдибек баба 100А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 63 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив "Арай", дома 1-269, 341-441, 701, 709, 715, 717 улицы Домалак ана,
дома улицы Байдибек баба,
дома улицы Касыма Кайсенова,
дома улицы Шара Жиенкуловой,
дома улицы Марау ана,
дома улицы Хиуаз Доспановой.
Приложение к решению
акима города Тараз
от 5 июля 2023 года № 6
Приложение к решению
акима города Тараз
от "2" сентября 2020 года№ 10
Избирательный участок № 508
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Арай", улица Байдибек баба 100А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 63 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив "Арай", дома улицы Тайбурыл,
дома улицы Майлыкожа,

Шота Руставели көшесінің 1-101 (тақ сан жағы), 2-124 (жұп сан жағы) үйлері,
Мұқан Атабаев көшесінің 1-95 (тақ сан жағы), 2-102 (жұп сан жағы) үйлері,
Дүйсен Баянов көшесінің 1-109 (тақ сан жағы), 2-118 (жұп сан жағы) үйлері,
Патшабек Тілеубаев көшесінің 1-15 (тақ сан жағы), 2-70 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 509 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Қаратау" шағынауданы 35, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 38 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Қаратау" шағынауданының 25-33, 37А, 37Б, 41, 43 үйлері.
№ 510 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағынауданы, Қошке Кемеңгерұлы көшесі 22А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 64 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Ұлы Дала" шағынауданы, Қошке Кемеңгерұлы көшесінің 35, 35/1, 35/3, 38, 39, 39А, 40, 42, 43, 44, 45, 46 үйлері,
Мәшһүр Жүсіп көшесінің 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері,
Айдархан Тұрлыбаев көшесінің 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22 үйлері,
Шолпан Жандарбекова көшесінің 37, 39, 41, 43, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 99 үйлері,
Естай көшесінің үйлері,
Шернияз Жарылғасұлы көшесінің үйлері,
Мұрат Мөңкеұлы көшесінің үйлері,
Құман Тастанбеков көшесінің үйлері,
Қыз Жібек көшесінің үйлері,
Құдайберген Сұлтанбаев көшесінің үйлері,
Әшірбек Сығай көшесінің үйлері,
Батырхан Шүкенов көшесінің үйлері,
Жәмила Шашкина көшесінің үйлері,
Бикен Римова көшесінің үйлері,
Жүсіпбек Елебеков көшесінің үйлері,
Сұлтанахмет Қожықов көшесінің үйлері,
Хадиша Бөкеева көшесінің үйлері,
Бақтыгерей Құлманов көшесінің үйлері,
Ахмет Бірімжанов көшесінің үйлері,
Шаймерден Қосшығұлұлы көшесінің үйлері,
Жақып Ақбаев көшесінің үйлері,
Жұмағали Тлеулин көшесінің үйлері,
Әлімхан Ермеков көшесінің үйлері,
Телжан Шонанұлы көшесінің үйлері.

дома 1-101 (нечетная сторона), 2-124 (четная сторона) улицы Шота Руставели,
дома 1-95 (нечетная сторона), 2-102 (четная сторона) улицы Мукана Атабаева,
дома 1-109 (нечетная сторона), 2-118 (четная сторона) улицы Дуйсена Баянова,
дома 1-15 (нечетная сторона), 2-70 (четная сторона) улицы Патшабека Тилеубаева.
Избирательный участок № 509
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Каратау" 35, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 38 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 13-24, 44 микрорайона "Каратау".
Избирательный участок № 510
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы дала", улица Кошке Кеменгерулы 22А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 64 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: микрорайон "Ұлы дала", дома 35, 35/1, 35/3, 38, 39, 39А, 40, 42, 43, 44, 45, 46 улицы Кошке Кеменгерулы,
дома 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 улицы Машһур Жусип,
дома 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22 улицы Айдархана Турлыбаева,
дома 37, 39, 41, 43, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 99 улицы Шолпан Жандарбековой,
дома улицы Естай,
дома улицы Шернияз Жарылгасулы,
дома улицы Мурата Монкеулы,
дома улицы Куман Тастанбекова,
дома улицы Кыз Жибек,
дома улицы Кудайбергена Султанбаева,
дома улицы Аширбека Сыгай,
дома улицы Батырхана Шукенова,
дома улицы Жамила Шашкиной,
дома улицы Бикен Римовой,
дома улицы Жусипбека Елебекова,
дома улицы Султанахмета Кожыкова,
дома улицы Хадиша Бокеевой,
дома улицы Бактыгерея Кулманова,
дома улицы Ахмета Биримжанова,
дома улицы Шаймерден Косшыгулулы,
дома улицы Жакыпа Акбаева,
дома улицы Жумагали Тлеулина,
дома улицы Алимхана Ермекова,
дома улицы Тельжана Шонанулы.