Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің 2023 жылғы 15 қарашадағы № 3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 қарашада № 5119 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Байзақ ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Байзақ аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Байзақ ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Байзақ ауданы әкімінің төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Сайлау учаскелерін құру туралы" Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4023 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 11 желтоқсан жарияланған);
2) "Сайлау учаскелерін құру туралы" Байзақ ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы №5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінін 2023 жылғы 22 тамыздағы № 1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5075 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2023 жылдың 31 тамызында жарияланған).
3. Байзақ ауданы әкімі аппаратының ұйымдастыру-инcпекторлық бөлімшесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді Байзақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы шешімнен туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Байзақ ауданының әкімі Б. Казанбасов
"КЕЛІСІЛДІ"
Байзақ аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясы
Байзақ ауданының әкімі 2023 жылғы 15 қарашадағы № 3 қосымша
Байзақ ауданы аумағындағы сайлау учаскелерi
№113 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, Н.Мамыраимов көшесі №2, №8 облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
А.Суханбаев көшесі
Тақ: 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233/1, 233/2, 233/3, 233/4, 235/1, 235/2, 237/1, 239/1, 239/2, 239/3, 239/4, 241, 243/1, 243/2, 245/а, 245/2, 247/1, 247/2.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Байзакского района Жамбылской области от 15 ноября 2023 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 22 ноября 2023 года № 5119
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Байзакского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Байзакского района по согласованию с Байзакской районной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Признать утратившими силу нижеследующие решения акима Байзакского района.
1) Решение акима Байзакского района Жамбылской области от 11 декабря 2018 года № 5 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4023, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 20 декабря 2018 года).
2) Решение акима Байзакского района Жамбылской области от 22 августа 2023 года № 1 "О внесении изменений в решение акима Байзакского района от 11 декабря 2018 года №5 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5075, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 августа 2023 года).
3. Организационно-инспекторскому подразделению аппарата акима Байзакского района в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Байзакского района
3) принятие иных мер вытекающих из настоящего решения.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Байзакского района.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Байзакского района Б. Казанбасов
"Согласовано"
Байзакская районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
Аким Байзакского района
от 15 ноября 2023 года № 3
Избирательные участки на территории Байзакского района
Избирательный участок №113.
Место расположения: село Сарыкемер, улица Н.Мамыраимова №2, областная специализированная детско-юношеская спортивная школа №8
Границы: села Сарыкемер.
Улица А.Суханбаева
Нечетные: 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233/1, 233/2, 233/3, 233/4, 235/1, 235/2, 237/1, 239/1, 239/2, 239/3, 239/4, 241, 243/1, 243/2, 245/а, 245/2, 247/1, 247/2.

Жұп: 144, 144/а, 144/б, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 206/А, 208/1, 208/2, 210/1, 210/2, 212/1, 212/2, 214/1, 214/2, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 220/1, 220/2, 220/3, 220/4, 220/5, 220/6, 220/7, 220/8, 222/1, 222/2, 222/3, 222/4, 222/5, 222/6, 222/7, 222/8, 224.
Қосы батыр көшесі
Тақ: 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205/1, 205/2, 207/1, 207/2, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 213/1, 213/2, 215/1, 215/2, 217/1, 217/2, 219/1, 219/2, 221/1, 223.
Жұп: 116, 118, 120, 122а, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188/1, 188/3, 190/1, 190/2, 190/3, 192/1, 192/2, 192/3, 194/1, 194/2, 194/3, 196/1, 196/2, 196/3, 196/4, 198, 200, 202, 204, 206/1, 206/2.
К.Орынқұлов көшесі
Тақ: 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 9а/1, 9/6, 9а/10, 11а/4, 11/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 29/1, 29/2, 31, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 35, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 41/1, 41/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2, 65, 67, 69, 71/1, 71/2, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 75/3, 75/4, 77, 79, 81, 83, 85, 87.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2.
З.Әбдікәрімов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Сарыкемер көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/а.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54.
Қ.Сәтпаев көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/10, 3/11, 3/12, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/16, 7/а, 7/в, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 7/13, 7/14, 7/15, 7/16.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Қ.Сәтпаев бұрылысы
Тақ: 1/д, 3, 5, 7, 7/1, 7, 7/б, 7/в, 7/д, 7/р, 8/д, 9, 9/а, 9/б, 11, 13, 13/а, 13/б, 13/в, 13/д, 13/л, 13/н, 13/п, 15/а, 17, 17/б, 17/г, 18/а, 19, 19/б, 19/в, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57.

Четные: 144, 144/а, 144/б, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 206/А, 208/1, 208/2, 210/1, 210/2, 212/1, 212/2, 214/1, 214/2, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 220/1, 220/2, 220/3, 220/4, 220/5, 220/6, 220/7, 220/8, 222/1, 222/2, 222/3, 222/4, 222/5, 222/6, 222/7, 222/8, 224.
Улица Косы батыра
Нечетные: 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205/1, 205/2, 207/1, 207/2, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 213/1, 213/2, 215/1, 215/2, 217/1, 217/2, 219/1, 219/2, 221/1, 223.
Четные: 116, 118, 120, 122а, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188/1, 188/3, 190/1, 190/2, 190/3, 192/1, 192/2, 192/3, 194/1, 194/2, 194/3, 196/1, 196/2, 196/3, 196/4, 198, 200, 202, 204, 206/1, 206/2.
Улица К.Орынкулова
Нечетные: 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 9а/1, 9/6, 9а/10, 11а/4, 11/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 29/1, 29/2, 31, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 35, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 41/1, 41/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2, 65, 67, 69, 71/1, 71/2, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 75/3, 75/4, 77, 79, 81, 83, 85, 87.
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2.
З.Абдикаримова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Улица Сарыкемер
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/а.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54.
Улица К.Сатпаева
Нечетные: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/10, 3/11, 3/12, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/16, 7/а, 7/в, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 7/13, 7/14, 7/15, 7/16.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Переулок К.Сатпаева
Нечетные: 1/д, 3, 5, 7, 7/1, 7, 7/б, 7/в, 7/д, 7/р, 8/д, 9, 9/а, 9/б, 11, 13, 13/а, 13/б, 13/в, 13/д, 13/л, 13/н, 13/п, 15/а, 17, 17/б, 17/г, 18/а, 19, 19/б, 19/в, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57.

Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16/г, 16/д, 20, 26, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60.
№114 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түймекент ауылы, Д.Қонаев көшесі №78, мәдениет үйі.
Шекаралары: Түймекент ауылы.
Жасұлан көшесі
Тақ: 1, 1/а, 3, 3/а, 5/а, 7, 9, 11, 13, 15, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 25/а, 27, 31/а, 33.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 28, 30.
Ш.Есботаұлы көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 65/а, 67, 69, 69/а, 69/б, 71, 71/а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 6/а, 8, 10, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/а, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108/а, 110, 112, 114, 116, 118, 118/а, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140/а, 142, 144, 146, 148.
Ш.Есботаұлы бұрылысы
Тақ: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/б, 3/1, 3/2, 3/3, 3/а, 5, 5/а, 7, 11, 9, 11/а, 13, 13/а.
Жұп: 4, 8/а, 10, 12, 12/а, 12/б.
Ә.Дүкенбайқызы көшесі
Тақ: 3, 7, 7/а, 11, 11/а, 13, 13/а, 15, 15/а, 15/б, 17, 17/а, 17 б, 19, 21, 23, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 57, 63, 65, 67, 69, 69/а, 71, 71/б, 73/а, 73, 75, 75/а, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 97, 101, 103, 105, 107, 109/а, 109/б, 109/в, 111, 117.
Жұп: 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4, 8, 16, 20, 22, 24, 24/б, 24/в, 24/г, 28, 28/а, 28/б, 28/в, 34а/1, 34а/2, 34/а/3, 34а/4, 34а/5, 34а/6, 34а/7, 34а/8, 34а/9, 34а/10, 34а/11, 34а/12, 34а/13, 34а/14, 34а/15, 34а/16, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 100/а, 112, 114, 118, 120.
Ә.Дүкенбайқызы бұрылысы
Тақ: 1, 3, 3/а, 3/б, 7.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6.
Ә.Дүкенбайқызы 1-ші бұрылысы
Тақ: 5, 9, 11, 13, 15, 17, 25.
Жұп: 6, 18/а, 24, 28, 30.
А.Нахманович көшесі
Тақ: 1, 1/а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15/а, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 35, 37/а, 39, 39/а, 41, 43, 45, 47, 47/а, 51/а, 53, 55, 59, 57, 61, 63, 63/а, 65, 65/а, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83/1, 83/2, 85, 87, 89, 91, 93.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 10/а, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/а, 26, 28, 28/а, 32, 34, 34/а, 36, 38, 40, 42, 42/а, 46/1, 46/2, 48, 50, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60.
А.Нахманович бұрылысы
Тақ: 1/а, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24.
Д.Қонаев көшесі
Тақ: 1, 3, 9, 11, 11/а, 13, 13/а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83/а, 85, 89, 91/1, 91/2, 93.

Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16/г, 16/д, 20, 26, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60.
Избирательный участок №114.
Место расположения: с.Туймекент, ул. Д.Конаева №78, дом культуры.
Границы: селаТуймекент
Улица Жасулан
Нечетные: 1, 1/а, 3, 3/а, 5/а, 7, 9, 11, 13, 15, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 25/а, 27, 31/а, 33.
Четные: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 28, 30.
Улица Ш.Есботаулы
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 65/а, 67, 69, 69/а, 69/б, 71, 71/а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109.
Четные: 2, 2/а, 4, 6, 6/а, 8, 10, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/а, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108/а, 110, 112, 114, 116, 118, 118/а, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140/а, 142, 144, 146, 148.
Переулок Ш.Есботаулы
Нечетные: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/б, 3/1, 3/2, 3/3, 3/а, 5, 5/а, 7, 11, 9, 11/а, 13, 13/а.
Четные: 4, 8/а, 10, 12, 12/а, 12/б.
Улица А.Дукенбайкызы
Нечетные: 3, 7, 7/а, 11, 11/а, 13, 13/а, 15, 15/а, 15/б, 17, 17/а, 17 б, 19, 21, 23, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 57, 63, 65, 67, 69, 69/а, 71, 71/б, 73/а, 73, 75, 75/а, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 97, 101, 103, 105, 107, 109/а, 109/б, 109/в, 111, 117.
Четные: 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4, 8, 16, 20, 22, 24, 24/б, 24/в, 24/г, 28, 28/а, 28/б, 28/в, 34а/1, 34а/2, 34/а/3, 34а/4, 34а/5, 34а/6, 34а/7, 34а/8, 34а/9, 34а/10, 34а/11, 34а/12, 34а/13, 34а/14, 34а/15, 34а/16, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 100/а, 112, 114, 118, 120.
Переулок А.Дукенбайкызы
Нечетные: 1, 3, 3/а, 3/б, 7.
Четные: 2, 2/а, 4, 6.
1 Переулок А.Дукенбайкызы
Нечетные: 5, 9, 11, 13, 15, 17, 25.
Четные: 6, 18/а, 24, 28, 30.
Улица А.Нахмановича
Нечетные: 1, 1/а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15/а, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 35, 37/а, 39, 39/а, 41, 43, 45, 47, 47/а, 51/а, 53, 55, 59, 57, 61, 63, 63/а, 65, 65/а, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83/1, 83/2, 85, 87, 89, 91, 93.
Четные: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 10/а, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/а, 26, 28, 28/а, 32, 34, 34/а, 36, 38, 40, 42, 42/а, 46/1, 46/2, 48, 50, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60.
Переулок А.Нахмановича
Нечетные: 1/а, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24.
Улица Д.Конаева
Нечетные: 1, 3, 9, 11, 11/а, 13, 13/а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83/а, 85, 89, 91/1, 91/2, 93.

Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 48/а, 50, 54, 56, 58, 60, 60/а, 62/а, 62, 64, 64/а, 66, 68, 70, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 78, 80/а, 82/а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 114/а.
Д.Қонаев бұрылысы
Тақ: 1, 1/а, 3, 7, 9.
Жұп: 2, 2/б, 4, 6, 6/а, 8.
№115 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақжар ауылы, С.Сейфуллин көшесі №50, С.Сейфуллин атындағы орта мектебі.
Шекаралары: Ақжар ауылы.
№116 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мәдімар ауылы, Т.Наржанов көшесі №3, ауылдық клуб.
Шекаралары: Мәдімар ауылы.
№117 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Кеңес ауылы, Е.Теміртаев көшесі №21, №3 орта мектебі.
Шекаралары: Кеңес ауылы.
№118 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Тегістік ауылы, Қарабөгет көшесі №4, ауылдық клуб.
Шекаралары: Тегістік ауылы.
№119 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Шахан ауылы, Учетный квартал 012, М.Әуезов атындағы орта мектебі
Шекаралары: Сарыбарақ, Шахан ауылдары.
№120 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Қостөбе ауылы, Әулиеата көшесі №51/б, ауылдық клуб.
Шекаралары: Қостөбе ауылы.
№121 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Үлгілі ауылы, Ж.Мырзабаев көшесі №126/1, Үлгілі орта мектебі.
Шекаралары: Үлгілі ауылы.
№122 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Қызыл жұлдыз ауылы, Қ.Тортаева көшесі №53, Н.Ақшабаев атындағы орта мектебі.
Шекаралары: Ғ.Апатаев көшесі, А.Бөгенбаев көшесі, Қ.Тортаева көшесі, М.Әуезов көшесі, Б.Қалиев көшесі, Төңкеріс көшесі, 1 бұрылыс Алатау, 2 бұрылыс Алатау, К.Мырзақұлов көшесі.
№123 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Талас ауылы, Б.Туғанбаев көшесі №3, Н.Гоголь атындағы орта мектебі.
Шекаралары: Талас ауылы.
№124 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Дихан - 2 ауылы, 9 май көшесі №27, ауылдық клуб.
Шекаралары: Дихан-2 ауылы.
№125 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Байзақ ауылы, С.Бәйдешова көшесі №30 Б, ауылдық клуб.
Шекаралары: Байзақ ауылы, Жамбыл көшесі, Ш.Уәлиханов көшесі, С.Бәйдешова көшесі, Амангелді көшесі, М.Алпысбаева көшесі, А.Даулетбаев көшесі, Р.Бегалиев көшесі, Жетітөбе көшесі, Жерұйық көшесі, Орбұлақ көшесі, Жеңіс көшесі, Шымбұлақ көшесі.
Ә.Дөненбаев көшесі
Тақ: 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
Жұп: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96.
Р.Рүстемов көшесі
Тақ: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89/1, 89/2, 91/1, 91/2, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107.
Жұп: 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108.
Ж.Аймауытов көшесі
Тақ: 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175.

Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 48/а, 50, 54, 56, 58, 60, 60/а, 62/а, 62, 64, 64/а, 66, 68, 70, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 78, 80/а, 82/а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 114/а.
Переулок Д.Конаева
Нечетные: 1, 1/а, 3, 7, 9.
Четные: 2, 2/б, 4, 6, 6/а, 8.
Избирательный участок № 115.
Место расположения: с.Акжар, ул. С.Сейфуллина №35 Б, средняя школа С.Сейфуллина.
Границы: села Акжар.
Избирательный участок №116.
Место расположения: село Мадимар, улица Т.Наржанова №3, сельский клуб.
Границы: села Мадимар.
Избирательный участок №117.
Место расположения: село Кенес, улица Е.Темиртаева №21, средняя школа №3.
Границы: села Кенес.
Избирательный участок №118.
Место расположения: село Тегистик, улица Карабогет №4, сельский клуб.
Границы: села Тегистик.
Избирательный участок № 119.
Место расположения: село Шахан, Учетный квартал 012, средняя школа имени М.Ауезова.
Границы: села Сарыбарак, село Шахан.
Избирательный участок №120.
Место расположения: село Костобе, улица Аулиеата №51 Б, сельский клуб.
Границы: села Костобе.
Избирательный участок №121.
Место расположения: село Ульгули, улица Ж.Мырзабаева №126/1, средняя школа. Ульгули.
Границы: села Ульгули.
Избирательный участок №122.
Место расположения: село Кызыл жулдыз, улица К.Тортаева №53, средняя школа имени Н.Акшабаева.
Границы: улица Г.Апатаева, улица А.Богенбаева, улица К.Тортаева, улица М.Ауэзова, улица Б.Калиева, улица Тонкерис, 1 переулок Алатау, 2 переулок Алатау, улица К.Мырзакулова.
Избирательный участок №123.
Месторасположения: село Талас, улица Б.Туганбаева №3, средняя школа имени Н.Гоголья
Границы: села Талас.
Избирательный участок №124.
Место расположения: село Дихан, улица 9 мая №27, сельский клуб.
Границы: села Дихан-2
Избирательный участок №125.
Место расположения: село Байзак, улица С.Байдешова №30 б, сельский клуб.
Границы: села Байзак, улица Жамбыла, улица Ч.Валиханова, улица С.Байдешовой, улица Амангельды, улица М.Алпысбаевой, улица А.Даулетбаева, улица Р.Бегалиева, улица Жетитобе, улица Жеруйык, улица Орбулак, улица Женис, улица Шымбулак.
Улица А.Доненбаева
Нечетные: 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
Четные: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96.
Улица Р.Рустемова
Нечетные: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89/1, 89/2, 91/1, 91/2, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107.
Четные: 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108.
Улица Ж.Аймауытова
Нечетные: 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175.

Жұп: 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148.
Төрегелді көшесі:
Тақ: 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77.
Жұп: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78.
Үшбұлақ стансасы:
Ж.Жылқыбайұлы көшесі.
№126 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі №76, "Әл-Фараби" атындағы мәдениет үйі.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Б.Момышұлы көшесі
Тақ: 1, 1/а, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31/а, 33, 33/а, 37, 39, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 61/а, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 103, 105.
Жұп: 4/а, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 30, 32, 34, 36, 38, 40/1, 40/2, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74/а.
Бәйдібек баба көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 9/а, 11, 13, 15, 15/а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/а, 45, 47, 49, 51, 83, 83/а, 85/а, 87, 87/а, 97, 99, 101/а, 105.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 10/а, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30/а, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70/1, 70/2, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 92, 94, 96, 100, 102, 108, 110, 112.
Бәйдібек баба бұрылысы
Тақ: 15, 15/а, 17, 19, 21, 23, 27, 33, 37, 47, 49/а, 53, 63, 65, 71, 73, 77, 83, 85, 85/а, 91, 93, 93/а, 95, 97, 99, 83/а, 27, 101/а, 103, 105, 107, 109, 113, 117.
Жұп: 2 ,4, 6, 8, 12, 12/а, 12/г, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30/а, 36, 38,40, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100,104,
108,110,112, 118, 1 бұрылыс 22, 1 бұрылыс 24, 1 бұрылыс 25
Жамбыл көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Жүп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Райымбек батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5 ,7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Жұп: 2, 4, 6, 6/а, 8, 10, 12 ,14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Наурыз көшесі
2, 4 ,6, 6/а, 8, 10, 12, 14, 16, 16/а, 18, 20.
Ж.Баянов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/а, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/а, 16, 18, 18/а, 20.
Ә.Жақыпбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/а, 19, 19/а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37/а, 39, 41, 43, 47, 53, 53/а, 57
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18/а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69/1, 69/4, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91/1, 91/2, 93.

Четные: 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148.
Улица Торегельды
Нечетные: 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77.
Четные: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78.
Станция Учбулак.
Улица Ж.Жылкыбайулы.
Избирательный участок №126.
Место расположения: село Сарыкемер, улица Байзак батыра №76, дом культуры.
Границы: села Сарыкемер.
Улица Б.Момышулы
Нечетные: 1, 1/а, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31/а, 33, 33/а, 37, 39, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 61/а, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 103, 105.
Четные: 4/а, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 30, 32, 34, 36, 38, 40/1, 40/2, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74/а.
Улица Байдибек баба
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 9/а, 11, 13, 15, 15/а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/а, 45, 47, 49, 51, 83, 83/а, 85/а, 87, 87/а, 97, 99, 101/а, 105.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 10/а, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30/а, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70/1, 70/2, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 92, 94, 96, 100, 102, 108, 110, 112.
Переулок Байдибек баба
Нечетные: 15, 15/а, 17, 19, 21, 23, 27, 33, 37, 47, 49/а, 53, 63, 65, 71, 73, 77, 83, 85, 85/а, 91, 93, 93/а, 95, 97, 99, 83/а, 27, 101/а, 103, 105, 107, 109, 113, 117.
Четные: 2 ,4, 6, 8, 12, 12/а, 12/г, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30/а, 36, 38,40, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100,104, 108,110,112, 118, 1 переулок 22, 24, 25
Улица Жамбыла
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Жүп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Улица Райымбек батыра
Нечетные: 1, 3, 5 ,7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Четные: 2, 4, 6, 6/а, 8, 10, 12 ,14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Улица Наурыз
2, 4 ,6, 6/а, 8, 10, 12, 14, 16, 16/а, 18, 20.
Улица Ж.Баянова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/а, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/а, 16, 18, 18/а, 20.
Улица А.Жакыпбаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/а, 19, 19/а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37/а, 39, 41, 43, 47, 53, 53/а, 57
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18/а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
Улица Байзак батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69/1, 69/4, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91/1, 91/2, 93.

Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68/а, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4.
Д.Қонаев көшесі
Тақ: 1, 1/а, 1/в, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111/1, 111/2, 111/3, 113/1, 113/2 113/4, 113/5, 113/6, 113/7, 113/8, 115, 117, 119.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 ,86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130.
Д.Қонаев бұрылысы
Тақ: 1, 3, 3/а, 5, 7, 11.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10.
Сыпатай батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67.
Жұп: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86/а.
Водокачка көшесі 1
№127 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, Д.Қонаев көшесі №123, №1 мектеп-гимназиясы.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Д.Қонаев көшесі
Тақ: 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161/1 161/2, 161/3, 163, 165/1, 165/2, 165/3, 165/4, 165/5, 165/6, 165/7, 165/8, 165/9, 165/10, 165/11, 165/12, 165/13, 165/14, 167, 169, 171, 173, 175, 175/а, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207/1, 207/2, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269
Жұп: 130, 132/1, 132/2, 132/3, 132/4, 138/а, 138/1, 138/3, 138/4, 138/6, 138/8, 138/13, 138/18, 138/23, 138/26, 138/а, 138/в/1, 138/б/1, 138/28, 138/30, 138/31, 138/32, 138/35, 138/37, 138/38, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156/1, 156/2, 158/1, 158/2, 158/3, 160, 162, 164, 166, 168/1, 168/3, 170, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/а, 178, 180, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208/а, 210, 212, 214, 216/1, 216/2, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288.
Амангелді көшесі

Четные: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68/а, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4.
Улица Д.Конаева
Нечетные: 1, 1/а, 1/в, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111/1, 111/2, 111/3, 113/1, 113/2 113/4, 113/5, 113/6, 113/7, 113/8, 115, 117, 119.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 ,86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130.
Переулок Д.Конаева
Нечетные: 1, 3, 3/а, 5, 7, 11.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10.
Улица Сыпатай батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67.
Четные: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86/а.
Улица Водокачка 1.
№127 сайлау учаскесі.
Избирательный участок №127.
Место расположения: село Сарыкемер, улица Д.Конаева №123, школа-гимназия №1.
Границы: села Сарыкемер.
Улица Д.Конаева
Нечетные: 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161/1 161/2, 161/3, 163, 165/1, 165/2, 165/3, 165/4, 165/5, 165/6, 165/7, 165/8, 165/9, 165/10, 165/11, 165/12, 165/13, 165/14, 167, 169, 171, 173, 175, 175/а, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207/1, 207/2, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269
Четные: 130, 132/1, 132/2, 132/3, 132/4, 138/а, 138/1, 138/3, 138/4, 138/6, 138/8, 138/13, 138/18, 138/23, 138/26, 138/а, 138/в/1, 138/б/1, 138/28, 138/30, 138/31, 138/32, 138/35, 138/37, 138/38, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156/1, 156/2, 158/1, 158/2, 158/3, 160, 162, 164, 166, 168/1, 168/3, 170, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/а, 178, 180, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208/а, 210, 212, 214, 216/1, 216/2, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288.
Улица Амангельды

Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 30/3.
Ж.Мәдімаров көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
М.Маметова көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7.
Жұп: 2, 4, 6, 8.
Рысбек батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Солодкин көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60/1, 60/2, 62, 64, 66, 68, 70, 72.
Т.Сейдуалиев тұйығы
Тақ: 1, 1/а, 1/в, 3, 5, 7, 9, 11.
Жұп: 2, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Абай көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Ә.Бұралхиев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Куприенко көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25/1, 25/2, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 55, 57.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
Ж.Дидарбекұлы көшесі
Тақ: 1/а, 3, 5.
Жұп: 2, 4, 6, 8.
Б.Момышұлы көшесі
2/1, 2/2, 4/1, 4/2.
Сыпатай батыр көшесі
Тақ: 69, 71, 73 ,75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101.
Жұп: 88, 90, 92, 94, 94/а, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126/а.
Р.Халиев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 15/3.
Жұп: 2, 4, 6.
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 95, 97, 99, 101/д, 101/ж, 101/1, 101/2, 101/3, 101/4, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125.
Жұп: 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 94, 96, 98, 114, 116.
Желтоқсан көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
А.Нахманович көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
№128 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, Қосы батыр көшесі № 47, Ғ.Мұратбаев атындағы гимназиясы.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Ұ.Сыздықбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 34/1, 34/2.
Ұ.Сыздықбаев тұйығы

Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 30/3.
Улица Ж.Мадимарова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Улица М.Маметовой
Нечетные: 1, 3, 5, 7.
Четные: 2, 4, 6, 8.
Улица Рысбек батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Улица Солодкина
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60/1, 60/2, 62, 64, 66, 68, 70, 72.
Тупик Т.Сейдуалиева
Нечетные: 1, 1/а, 1/в, 3, 5, 7, 9, 11.
Четные: 2, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Улица Абая
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Улица А.Буралхиева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Улица Куприенко
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25/1, 25/2, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 55, 57.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
Улица Ж.Дидарбекулы
Нечетные: 1/а, 3, 5.
Четные: 2, 4, 6, 8.
Улица Б.Момышулы
2/1, 2/2, 4/1, 4/2.
Улица Сыпатай батыра
Нечетные: 69, 71, 73 ,75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101.
Четные: 88, 90, 92, 94, 94/а, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126/а.
Улица Р.Халиева
Нечетные: 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 15/3.
Четные: 2, 4, 6.
Улица Байзак батыра
Нечетные: 95, 97, 99, 101/д, 101/ж, 101/1, 101/2, 101/3, 101/4, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125.
Четные: 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 94, 96, 98, 114, 116.
Улица Желтоксан
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Улица А.Нахмановича
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок №128.
Место расположения: село Сарыкемер, улица Косы батыра №47, гимназия имени Г.Муратбаева.
Границы: села Сарыкемер.
Улица У.Сыздыкбаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 34/1, 34/2.
Тупик У.Сыздыкбаева

Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 11.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10.
Ұ.Сыздықбаев бұрылысы
Тақ: 5/1, 5/2, 7, 9, 11.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10.
М.Х.Дулати көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49.
Жұп: 2, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/8, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 ,64, 66, 68, 70.
К.Құлымбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Р.Смаилов көшесі
Тақ: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 6, 8, 10, 12, 14/1, 14/2.
К.Орынқұлов бұрылысы
Тақ: 1/а, 1, 7, 15, 19, 21,27, 29, 37, 39, 43, 47, 69/а, 47, 103
Жұп: 2, 4, 6, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 36, 38, 42, 46/а, 46, 50/ю
К.Орынқұлов 1-бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 9, 19, 29, 33/а, 33/в, 41, 47, 51/в, 65/а, 69/а, 109, 109/а, 109/б, 109/в, 109/г, 111, 113/а, 113/в, 113/г, 113/з, 115/б, 115/в, 117, 117/а, 119, 121, 121/а, 121/б, 123, 127, 131, 133, 133/а, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 163, 165, 171/а, 173, 177, 183, 185, 187, 191, 195,197, 199, 203, 205, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229.
Жұп: 4, 6, 8, 18, 20, 28, 30/а, 30/б, 30/в, 30/г, 30/д, 30/к, 38, 38/а, 38/б, 38/в, 38/г, 40, 42, 46, 46/а, 46/в, 46/г, 46/д, 48, 50, 50/1, 50/4, 50/б, 50/д, 50/и, 50/қ, 50/л, 50/м, 50/н, 50/п, 50/с, 50/т, 50/ы, 50/ш, 50/ю, 50/ц, 50/х, 52, 66/а, 68/а, 70/а, 72/б, 72/в, 72/г, 108, 112, 114, 120, 122, 124, 130, 134, 138, 140/а, 142, 156, 156/а, 164, 166, 170, 174, 176, 188/а, 190, 196, 200, 202, 216, 218, 222, 224, 228, 230.
К.Орынқұлов 2-бұрылысы
Тақ: 79, 85, 87, 89, 91, 93, 93/а, 95, 99, 101, 105.
Жұп: 44, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104.
К.Орынқұлов 3-бұрылысы
Тақ: 11, 55/а, 59, 61/а, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 93/а, 113/з.
Жұп: 56/б, 58, 62/а, 64, 60, 60/а, 66, 68, 78, 80, 82, 92/а.
К.Орынқұлов 4-бұрылысы
Тақ: 1, 1/а, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 33, 41, 43.
Жұп: 4, 6, 8, 10, 12, 14/а, 16, 16/а, 18, 22, 20, 28, 34, 36, 38, 42.
К.Орынқұлов 5-бұрылысы
Тақ: : 1, 3, 7, 21, 31, 45, 53.
Жұп: 4, 8, 14, 16, 18/а, 20/а, 22, 26, 30, 32, 56, 58
К.Орынқұлов 6-бұрылыс:
Тақ:1, 3, 11, 15, 17, 45, 47, 51, 55, 61, 65, 69, 73, 75, 77, 85, 93, 95, 99, 101, 101/а, 107, 109, 111, 113, 115
Жұп:2, 4, 6, 20, 22, 24, 44, 46, 48, 50, 52, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 76/а, 80, 88, 90, 92, 98, 100, 102/а, 102, 106, 108, 112, 116, 120, 124, 126, 130, 134.
К.Орынқұлов көшесі 1/а/1, 1/а/2.

Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 11.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10.
Переулок У.Сыздыкбаева
Нечетные: 5/1, 5/2, 7, 9, 11.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10.
Улица М.Х.Дулати
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49.
Четные: 2, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/8, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 ,64, 66, 68, 70.
Улица К.Кулымбаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Улица Р.Смаилова
Нечетные: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четные: 6, 8, 10, 12, 14/1, 14/2.
Переулок К.Орынкулова
Нечетные: 1/а, 1, 7, 15, 19, 21,27, 29, 37, 39, 43, 47, 69/а, 47, 103
Четные: 2, 4, 6, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 36, 38, 42, 46/а, 46, 50/ю
1 Переулок К.Орынкулова
Нечетные: 1, 3, 5, 9, 19, 29, 33/а, 33/в, 41, 47, 51/в, 65/а, 69/а, 109, 109/а, 109/б, 109/в, 109/г, 111, 113/а, 113/в, 113/г, 113/з, 115/б, 115/в, 117, 117/а, 119, 121, 121/а, 121/б, 123, 127, 131, 133, 133/а, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 163, 165, 171/а, 173, 177, 183, 185, 187, 191, 195,197, 199, 203, 205, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229.
Четные: 4, 6, 8, 18, 20, 28, 30/а, 30/б, 30/в, 30/г, 30/д, 30/к, 38, 38/а, 38/б, 38/в, 38/г, 40, 42, 46, 46/а, 46/в, 46/г, 46/д, 48, 50, 50/1, 50/4, 50/б, 50/д, 50/и, 50/қ, 50/л, 50/м, 50/н, 50/п, 50/с, 50/т, 50/ы, 50/ш, 50/ю, 50/ц, 50/х, 52, 66/а, 68/а, 70/а, 72/б, 72/в, 72/г, 108, 112, 114, 120, 122, 124, 130, 134, 138, 140/а, 142, 156, 156/а, 164, 166, 170, 174, 176, 188/а, 190, 196, 200, 202, 216, 218, 222, 224, 228, 230.
2 Переулок К.Орынкулова
Нечетные: 79, 85, 87, 89, 91, 93, 93/а, 95, 99, 101, 105.
Четные: 44, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104.
3 Переулок К.Орынкулова
Нечетные: 11, 55/а, 59, 61/а, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 93/а, 113/з.
Четные: 56/б, 58, 62/а, 64, 60, 60/а, 66, 68, 78, 80, 82, 92/а.
4 Переулок К.Орынкулова
Нечетные: 1, 1/а, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 33, 41, 43.
Четные: 4, 6, 8, 10, 12, 14/а, 16, 16/а, 18, 22, 20, 28, 34, 36, 38, 42.
5 Переулок К.Орынкулова
Нечетные: : 1, 3, 7, 21, 31, 45, 53.
Четные: 4, 8, 14, 16, 18/а, 20/а, 22, 26, 30, 32, 56, 58
6 Переулок К.Орынкулова
Нечетные:1, 3, 11, 15, 17, 45, 47, 51, 55, 61, 65, 69, 73, 75, 77, 85, 93, 95, 99, 101, 101/а, 107, 109, 111, 113, 115
Четные:2, 4, 6, 20, 22, 24, 44, 46, 48, 50, 52, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 76/а, 80, 88, 90, 92, 98, 100, 102/а, 102, 106, 108, 112, 116, 120, 124, 126, 130, 134.
Улица К.Орынкулова 1/а/1, 1/а/2.

Ж.Назарымбетов көшесі 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Бригадалық үй 1, 2.
Полевой стан 1, 2
Водокачка 2
А.Суханбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23/а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57, 59.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60/а, 62, 64/1, 64/2, 66, 68, 70, 72.
2-ші А.Суханбаев көшесі
Тақ: 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 47, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 51, 53.
Қосы батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
М.Әуезов көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 27/а, 29, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4.
Жұп: 2/а, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52.
М.Әуезов бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
№129 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі №223, Ю.Гагарин атындағы орта мектебі.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293/1, 293/2, 295/1, 295/2, 295/3, 297/1, 297/2, 299/1, 299/2, 301/1, 301/2, 303/1, 303/2, 303/3, 303/4, 305/1, 305/2, 305/3, 305/4, 305/5, 305/6, 305/7, 305/8, 307/1, 307/2, 307/3, 307/4, 307/5, 307/6, 307/7, 307/8, 311/1, 311/2, 311/3, 311/4, 311/5, 311/6, 311/7, 311/8, 315/а, 315/1, 315/2, 317, 319/1, 319/2, 321/1, 321/2, 321/а, 325/а, 325/в, 325/е, 325/ж, 341, 343, 345, 347, 349/а, 351/а, 353, 355.
Жұп: 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 288/1, 288/2, 288/3, 288/4, 288/5, 288/6, 288/7, 288/8, 290/1, 290/2, 292/1, 292/2, 294/1, 294/3, 296/1, 296/2, 296/3, 296/4, 298/1, 298/2, 300/1, 300/2, 300/3, 302, 304, 304/а, 304/б, 304/в, 304/г, 306/2, 308/1, 308/2, 310/1, 310/2, 310/3, 312/1, 312/2, 314/1, 314/2, 314/3, 314/4, 316/1, 316/2, 316/3, 316/4, 316/5, 316/6, 322, 324, 326, 326/а, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344/а, 344/1, 344/2, 344/3, 346, 346/а, 348/1, 348/2, 350, 350/а, 350/б, 350/е, 350/у, 354.
Байзақ батыр бұрылысы
3, 7, 11.
Мәмбет батыр көшесі

Улица Ж.Назарымбетова 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Бригадный дом 1, 2.
Полевой стан 1, 2
Водокачка 2
Улица А.Суханбаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23/а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57, 59.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60/а, 62, 64/1, 64/2, 66, 68, 70, 72.
Улица 2-я А.Суханбаева
Нечетные: 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 47, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 51, 53.
Улица Косы батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Улица М.Ауэзова
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 27/а, 29, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4.
Четные: 2/а, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52.
Переулок М.Ауэзова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
№129 сайлау учаскесі.
Место расположения: село Сарыкемер, улица Байзак батыра №223, средняя школа имени Ю.Гагарина.
Границы: села Сарыкемер.
Улица Байзак батыра
Нечетные: 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293/1, 293/2, 295/1, 295/2, 295/3, 297/1, 297/2, 299/1, 299/2, 301/1, 301/2, 303/1, 303/2, 303/3, 303/4, 305/1, 305/2, 305/3, 305/4, 305/5, 305/6, 305/7, 305/8, 307/1, 307/2, 307/3, 307/4, 307/5, 307/6, 307/7, 307/8, 311/1, 311/2, 311/3, 311/4, 311/5, 311/6, 311/7, 311/8, 315/а, 315/1, 315/2, 317, 319/1, 319/2, 321/1, 321/2, 321/а, 325/а, 325/в, 325/е, 325/ж, 341, 343, 345, 347, 349/а, 351/а, 353, 355.
Четные: 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 288/1, 288/2, 288/3, 288/4, 288/5, 288/6, 288/7, 288/8, 290/1, 290/2, 292/1, 292/2, 294/1, 294/3, 296/1, 296/2, 296/3, 296/4, 298/1, 298/2, 300/1, 300/2, 300/3, 302, 304, 304/а, 304/б, 304/в, 304/г, 306/2, 308/1, 308/2, 310/1, 310/2, 310/3, 312/1, 312/2, 314/1, 314/2, 314/3, 314/4, 316/1, 316/2, 316/3, 316/4, 316/5, 316/6, 322, 324, 326, 326/а, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344/а, 344/1, 344/2, 344/3, 346, 346/а, 348/1, 348/2, 350, 350/а, 350/б, 350/е, 350/у, 354.
Переулок Байзак батыра 3, 7, 11.
Улица Мамбет батыра

Тақ: 1, 1/а, 1/б, 1/в, 3, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 9/4.
Жұп: 2, 2/е, 2/ж, 4, 6, 8
Мәмбет батыр бұрылысы
1,3,6
Мәмбет батыр 1-бұрылысы:
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
Мәмбет батыр 2-бұрылысы:
1, 3, 5, 7, 9.
Мәмбет батыр 3-бұрылысы:
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Мәмбет батыр 4-бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Мәмбет батыр 5-бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44.
Мәмбет батыр 6-бұрылысы 42, 50.
И.Кравцов көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 13, 15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26.
Ж.Сапаралиев көшесі
Тақ: 93, 93/а/1, 93/а/2, 93/б/1, 93/б/2, 95/б, 95/б/2, 97, 99, 101, 103/1, 103/2, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117.
Жұп: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96/1, 96/2, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 98/5, 98/6, 100/1, 100/2, 102/1, 102/2, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2.
Төле би көшесі
Тақ: 45, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 47/5, 47/6, 47/7, 47/8, 47/9, 47/10, 47/12, 47/13, 47/14, 47/15, 47/16, 47/17, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Жұп: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102.
Ә.Молдағұлова көшесі
106, 108, 110, 112.
№130 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, З.Абдукаримов көшесі №48, Н.Киікбаев атындағы мектеп-гимназиясы.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Қ.Рысқұлбеков көшесі
Тақ: 1, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29/а.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Қ.Рысқұлбеков бұрылысы
Тақ: 1, 1/а, 5, 7, 9.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 16/а, 16/б, 16/д.
Н.Дидарбекова көшесі
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2,31/А.
Сеңкібай көшесі

Нечетные: 1, 1/а, 1/б, 1/в, 3, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 9/4.
Четные: 2, 2/е, 2/ж, 4, 6, 8
Переулок Мамбет батыра
1,3,6
1 Переулок Мамбет батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
2 Переулок Мамбет батыра
1, 3, 5, 7, 9.
3 Переулок Мамбет батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
4 Переулок Мамбет батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
5 Переулок Мамбет батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44.
6 Переулок Мамбет батыра 42, 50.
Улица И.Кравцова
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 13, 15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2.
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26.
Улица Ж.Сапаралиева
Нечетные: 93, 93/а/1, 93/а/2, 93/б/1, 93/б/2, 95/б, 95/б/2, 97, 99, 101, 103/1, 103/2, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117.
Четные: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96/1, 96/2, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 98/5, 98/6, 100/1, 100/2, 102/1, 102/2, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2.
Улица Толе би
Нечетные: 45, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 47/5, 47/6, 47/7, 47/8, 47/9, 47/10, 47/12, 47/13, 47/14, 47/15, 47/16, 47/17, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Четные: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102.
Улица А.Молдагуловой
106, 108, 110, 112.
Избирательный участок №130.
Место расположения: село Сарыкемер улица Абдикаримова №48, школа-гимназия имени Н.Киикбаева.
Границы: села Сарыкемер.
Улица К.Рыскулбекова
Нечетные: 1, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29/а.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Переулок К. Рыскулбекова
Нечетные: 1, 1/а, 5, 7, 9.
Четные: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 16/а, 16/б, 16/д.
Улица Н.Дидарбекова
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2,31/А.
Улица Сенкибай

Тақ: 1/а, 1/в, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15/2, 17.
Жұп: 2/1, 2/2, 2/3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 6/3, 8/2, 8/а, 8/б, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/б, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2.
Ж.Байбосынұлы көшесі
Тақ: 1/1, 1/2/а, 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/4, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 23/1, 23/б.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1.
Ж.Байбосынұлы бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Мәдімар болыс көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/2, 7/1, 7/2, 7/а, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2.
Жұп: 2/1, 2/2, 2/а, 2/а/1, 2/а/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 16/1, 16/2.
Ф.Гаджиев көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 17/3, 17/а.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2.
Үшбұлақ көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/3, 9/1, 9/2.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12, 12/а, 14/1, 14/2, 14/а.
Б.Бексұлтанов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Ә.Шалабаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Жетісу көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Арбатас көшесі
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Зербұлақ көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 22, 24.
Тараз көшесі
Тақ:3, 5, 11, 13, 15, 17.
Жұп:2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22.
Ақбұлым көшесі
Тақ:1, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Көлқайнар бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Көлқайнар көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12.
Саяхат көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93.

Нечетные: 1/а, 1/в, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15/2, 17.
Четные: 2/1, 2/2, 2/3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 6/3, 8/2, 8/а, 8/б, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/б, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2.
Улица Ж.Байбосынулы
Нечетные: 1/1, 1/2/а, 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/4, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 23/1, 23/б.
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1.
Переулок Ж.Байбосынулы
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Улица Мадимар болыс
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/2, 7/1, 7/2, 7/а, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2.
Четные: 2/1, 2/2, 2/а, 2/а/1, 2/а/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 16/1, 16/2.
Улица Ф.Гаджиева
Нечетные: 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 17/3, 17/а.
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2.
Улица Учбулак
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/3, 9/1, 9/2.
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12, 12/а, 14/1, 14/2, 14/а.
Улица Б.Бексултанова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Улица А.Шалабаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Улица Жетису
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Улица Арбатас
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Улица Зербулак
Нечетные: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 22, 24.
Улица Тараз
Нечетные:3, 5, 11, 13, 15, 17.
Четные:2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22.
Улица Акбулым
Нечетные:1, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Переулок Колкайнар
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четные: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Улица Колкайнар
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12.
Улица Колкайнар
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93.

Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 68, 72, 74, 78, 88, 90, 96.
Бостандық көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Ә.Жанқұлиев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28.
Ә.Көшербаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23.
Жұп: 2/а, 2/б, 2/в, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
№131 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Қосақ ауылы, Астана көшесі № 8, Қосақ негізгі мектебі.
Шекаралары: Қосақ ауылы.
№132 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Базарбай ауылы, Н.Мулдиев көшесі №22, А.Пушкин атындағы орта мектебі.
Шекаралы: Базарбай ауылы.
№133 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Жақаш ауылы, Ш.Әйтімбетов көшесі №44, А.Суханбаев атындағы орта мектебі.
Шекаралары: Жақаш, Қарасу, Көкөзек ауылдары.
№134 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Диқан ауылы, Ә.Күзенбай көшесі №19/а, мәдениет үйі
Шекаралары: Диқан, Аймантөбе, Жеңіс ауылдары, "Денсаулық" саяжайы.
№135 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Көктал ауылы, С.Мұқанов көшесі №14, мәдениет үйі.
Шекаралары: Көктал ауылы.
№136 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Көкбастау ауылы, Қ.Құрманбайұлы көшесі №57, А.Иманов атындағы орта мектебі.
Шекаралары: Көкбастау, Тегістік, Төрегелді ауылдары.
№137 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Жаңатұрмыс ауылы, Ж.Өміралиев көшесі №33/а, Жаңатұрмыс орта мектебі.
Шекаралары: Жаңатұрмыс, Жібек жолы ауылдары, Қайнар разъезді.
№138 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақшолақ ауылы, Т.Сапарбаев көшесі №1, Ақшолақ орта мектебі.
Шекаралары: Ақшолақ ауылы.
№139 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Бурыл ауылы, Құмжота көшесі №38/2, Бурыл орта мектебі.
Шекаралары: Байзақ Датқа көшесі
Тақ: 1, 1/а, 1/у, 1/б, 3/в, 3/б, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 5/1, 5/а, 5/д/2, 5/д/5, 7/б, 7, 9/е, 9, 11, 15, 17, 19, 19/а, 19/б, 19/в, 21, 21/а, 23, 23/а, 25, 27/б, 27, 29/б, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31, 31/а, 31/1, 33/а, 33/б, 33/1, 33/2, 33/3, 35, 35/1, 35/б, 35/в, 37, 37/1, 37/а, 37/б, 37/в, 39, 39/1, 39/б, 39/в, 41/а, 41/б, 41, 43/а, 43/г, 43/1, 43/2, 45, 45/а, 47, 49, 51, 51/1, 51/в, 53, 55, 57, 57/2, 57/а, 59, 59/1, 59/а, 59/б, 61, 61/а, 63, 63/1, 63/б, 65, 65/2, 67, 69, 69/1, 69/б, 71, 71/а, 73, 75, 77/а, 77, 79, 79/4, 81, 83/1, 83/2, 85, 85/1, 85/б, 87/а, 87/б, 87/1, 87/2, 87/4, 89, 89/1, 89/а, 91, 91/а, 93, 95/в, 95, 95/1, 97, 97/1, 101/а, 101, 101/1, 103, 103/1, 105, 105/1, 105/б, 107, 107/1, 109, 109/1, 111, 111/1, 113, 113/а, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127/а, 127, 129, 131/а, 131, 131/1, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153.

Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 68, 72, 74, 78, 88, 90, 96.
Улица Бостандык
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Улица А.Жанкулиева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28.
Улица А.Кошербаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23.
Четные: 2/а, 2/б, 2/в, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Избирательный участок №131.
Место расположения: село Косак, улица Астана №8, основная школа Косак.
Границы: села Косак.
Избирательный участок № 132.
Место расположения: селло Базарбай улица Н.Мулдиева 22, средняя школа имени А.Пушкина.
Границы: села Базарбай.
Избирательный участок №133.
Место расположения: село Жакаш, улица Ш.Айтимбетова 44, средняя школа имени А.Суханбаева.
Границы: села Жакаш, Карасу, Кокозек.
Избирательный участок №134.
Место расположения: село Дикан, улица А.Кузембай 19а, дом культуры.
Границы: села Дикан, Аймантобе, Женис, дача "Здоровье".
Избирательный участок №135.
Место расположения: село Коктал, улица С.Муканова 14, дом культуры.
Границы: села Коктал.
Избирательный участок №136.
Место расположения: село Кокбастау, улица К.Курманбаев №57, средняя школа Амангельди.
Границы: села Кокбастау, Тегистик, Торегельды.
Избирательный участок №137.
Место расположения: село Жанатурмыс, улица Ж.Омиралиев №33а, средняя школа Жанатурмыс.
Границы: села Жанатурмыс, Жибек жолы, разъезд Кайнар.
Избирательный участок №138.
Место расположения: село Акшолак, улица Т.Сапарбаева №1, средняя школа Акшолак.
Границы: села Акшолак.
Избирательный участок №139.
Место расположения: село Бурыл, улица Кумжота №38/2, средняя школа Бурыл.
Границы:село Бурыл
Байзак датка
Нечетные: 1, 1/а, 1/у, 1/б, 3/в, 3/б, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 5/1, 5/а, 5/д/2, 5/д/5, 7/б, 7, 9/е, 9, 11, 15, 17, 19, 19/а, 19/б, 19/в, 21, 21/а, 23, 23/а, 25, 27/б, 27, 29/б, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31, 31/а, 31/1, 33/а, 33/б, 33/1, 33/2, 33/3, 35, 35/1, 35/б, 35/в, 37, 37/1, 37/а, 37/б, 37/в, 39, 39/1, 39/б, 39/в, 41/а, 41/б, 41, 43/а, 43/г, 43/1, 43/2, 45, 45/а, 47, 49, 51, 51/1, 51/в, 53, 55, 57, 57/2, 57/а, 59, 59/1, 59/а, 59/б, 61, 61/а, 63, 63/1, 63/б, 65, 65/2, 67, 69, 69/1, 69/б, 71, 71/а, 73, 75, 77/а, 77, 79, 79/4, 81, 83/1, 83/2, 85, 85/1, 85/б, 87/а, 87/б, 87/1, 87/2, 87/4, 89, 89/1, 89/а, 91, 91/а, 93, 95/в, 95, 95/1, 97, 97/1, 101/а, 101, 101/1, 103, 103/1, 105, 105/1, 105/б, 107, 107/1, 109, 109/1, 111, 111/1, 113, 113/а, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127/а, 127, 129, 131/а, 131, 131/1, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153.

Жұп: 2, 2/1, 2/2, 2/а, 2/б, 2/д, 2/е, 4/а, 4/б, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 6/а, 6/б, 8, 8/а, 8/г, 10/б, 10/1, 10/2, 12/а, 12, 14/а, 14, 16, 16/а, 18, 20/а, 20, 22, 24/а, 24, 26, 28/а, 28, 28/1, 30/а, 30, 32, 32/а, 32/б, 34, 34/а, 34/б, 34/2, 36, 36/в, 36/а, 38, 38/а, 38/1, 38/2, 38/в, 40/а, 40/в, 40, 42, 42/б, 42/а, 44/а, 44, 46/д, 46, 48/а, 48, 48/1,48/4, 50, 50/2, 50/в, 50/б, 52, 52/а, 54, 56/а, 56, 56/1, 58/а, 58/б, 58, 58/1, 60, 62/б, 62, 62/а, 64/в, 64, 64/1, 66, 66/в, 70, 72, 74/а, 74/б, 74, 76, 76/а, 80, 82, 84/а, 86, 86/д, 86/г, 86/б, 86/в, 88/1, 88/2, 88/3, 88/б, 90, 90/а, 92, 92/б, 92/а, 94, 94/1, 96, 100, 102, 104, 106, 112, 172.
3.Палуанов көшесі:
Тақ: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101,1 03, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 117/а, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46/а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110/а, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130.
Бейбітшілік көшесі:
Тақ: 1, 1/а, 1/б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/1, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103/1.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134.
Д.Қонаев көшесі:
1, 1/а, 1/б, 1/г, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 25/а, 25/г, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39/а, 41, 41/а, 41/б, 43, 43/а, 45, 47, 49, 49/а, 51/1, 53/а, 53/1, 53/2, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97/а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133/1, 131/а, 133, 133/а, 133/б, 137 .
Жастар көшесі
Тақ: 1, 1/а, 1/б, 1/в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/а, 17/б, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Жұп: 2, 2/а, 2/в, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 35, 112.
Ө.Каримов көшесі
1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 19, 21, 29.
Т.Рысқұлов көшесі:

Четные: 2, 2/1, 2/2, 2/а, 2/б, 2/д, 2/е, 4/а, 4/б, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 6/а, 6/б, 8, 8/а, 8/г, 10/б, 10/1, 10/2, 12/а, 12, 14/а, 14, 16, 16/а, 18, 20/а, 20, 22, 24/а, 24, 26, 28/а, 28, 28/1, 30/а, 30, 32, 32/а, 32/б, 34, 34/а, 34/б, 34/2, 36, 36/в, 36/а, 38, 38/а, 38/1, 38/2, 38/в, 40/а, 40/в, 40, 42, 42/б, 42/а, 44/а, 44, 46/д, 46, 48/а, 48, 48/1,48/4, 50, 50/2, 50/в, 50/б, 52, 52/а, 54, 56/а, 56, 56/1, 58/а, 58/б, 58, 58/1, 60, 62/б, 62, 62/а, 64/в, 64, 64/1, 66, 66/в, 70, 72, 74/а, 74/б, 74, 76, 76/а, 80, 82, 84/а, 86, 86/д, 86/г, 86/б, 86/в, 88/1, 88/2, 88/3, 88/б, 90, 90/а, 92, 92/б, 92/а, 94, 94/1, 96, 100, 102, 104, 106, 112, 172.
Улица З.Палуанова
Нечетные: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101,1 03, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 117/а, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46/а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110/а, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130.
Улица Бейбитшилик
Нечетные: 1, 1/а, 1/б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/1, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103/1.
Четные: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134.
Улица Д.Конаева
1, 1/а, 1/б, 1/г, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 25/а, 25/г, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39/а, 41, 41/а, 41/б, 43, 43/а, 45, 47, 49, 49/а, 51/1, 53/а, 53/1, 53/2, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97/а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133/1, 131/а, 133, 133/а, 133/б, 137 .
Улица Жастар
Нечетные: 1, 1/а, 1/б, 1/в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/а, 17/б, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Четные: 2, 2/а, 2/в, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 35, 112.
Улица О.Каримова 1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 19, 21, 29.
Улица Т.Рыскулова

Тақ: 1, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Құмжота көшесі:
Тақ: 1, 1/а, 3, 5/1, 5/2, 7, 7/а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 43, 45, 49, 51, 115/1, 167.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/1, 34, 36, 36/а, 38, 38/1, 40/а, 42, 46/1, 44/а, 46/а, 46, 48, 50/а, 52/б, 56, 58, 60, 62.
"Көктем" иіні:
Тақ: 1/а, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19/а, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 35/а, 35/б, 35/в, 35, 37/а, 37, 39, 39/а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/1, 53, 55, 63, 65, 65/а, 65/б, 65/г, 69, 69/а, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 93, 95, 97, 103, 105/а, 109, 113, 117, 123, 125, 125/а, 129, 135, 145.
Жұп: 2, 8/а, 12, 14, 14/а, 18, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 38/а, 42, 42/1, 44, 44/а, 44/б, 46, 46/а, 48, 50, 52, 52/1, 58, 58/1, 58/а, 58/б, 64, 66/1, 66/а, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86/а, 88, 90, 92, 92/а, 94, 100, 100/1, 106, 106/а, 110, 112, 114, 116, 116/1, 118, 120, 124, 126, 128, 132, 140, 140/1, 140/4, 140/в, 140/д, 144.
№140 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Құмжота ауылы, Талас көшесі №18/А, Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі.
Шекаралары: Бөбек ата көшесі
Тақ: 1/а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/б, 25/1, 25/2, 27, 35, 39, 41, 51, 57, 57/а.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62/а, 62/1, 62/2, 68.
Талас мөлтек ауданы және Талас көшесі:
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13/а, 15, 21, 23, 25, 25/в, 27, 33, 35/б, 35/а, 37, 39, 41.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/а, 14, 16, 18, 18/а, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32, 32/1, 32/2, 34/в, 34/б, 34/а, 34/г, 34/1, 34/2, 36/а, 36, 38, 40, 42, 44.
Жамбыл көшесі:
Тақ: 1, 1/а, 3, 5, 5/а, 7, 7/а, 9, 9/а, 11, 11/а, 13, 15, 17, 17/1, 19, 21, 21/а, 23, 23/а, 23/б, 25, 27, 29, 29/а, 29/б, 31, 33, 35, 35/а, 39, 41, 43, 43/а, 45, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/а, 79, 81, 87.
Жұп: 2, 2/1, 2/а, 4, 6, 6/а, 8, 8/а, 10/а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20/б, 20/г, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44/а, 46, 48, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/6, 56/7, 56/8, 58/а, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70/а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102.
Абай көшесі

Нечетные: 1, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Улица Кумжота
Нечетные: 1, 1/а, 3, 5/1, 5/2, 7, 7/а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 43, 45, 49, 51, 115/1, 167.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/1, 34, 36, 36/а, 38, 38/1, 40/а, 42, 46/1, 44/а, 46/а, 46, 48, 50/а, 52/б, 56, 58, 60, 62.
Массив Коктем
Нечетные: 1/а, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19/а, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 35/а, 35/б, 35/в, 35, 37/а, 37, 39, 39/а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/1, 53, 55, 63, 65, 65/а, 65/б, 65/г, 69, 69/а, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 93, 95, 97, 103, 105/а, 109, 113, 117, 123, 125, 125/а, 129, 135, 145.
Четные: 2, 8/а, 12, 14, 14/а, 18, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 38/а, 42, 42/1, 44, 44/а, 44/б, 46, 46/а, 48, 50, 52, 52/1, 58, 58/1, 58/а, 58/б, 64, 66/1, 66/а, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86/а, 88, 90, 92, 92/а, 94, 100, 100/1, 106, 106/а, 110, 112, 114, 116, 116/1, 118, 120, 124, 126, 128, 132, 140, 140/1, 140/4, 140/в, 140/д, 144.
Избирательный участок №140.
Место расположения: село Кумжота, улица Талас №18/а, средняя школа имени Ы.Алтынсарина.
Границы: села Кумжота
Улицы Бобек ата
Нечетные: 1/а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/б, 25/1, 25/2, 27, 35, 39, 41, 51, 57, 57/а.
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62/а, 62/1, 62/2, 68.
Микрорайон Талас и улица Талас
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13/а, 15, 21, 23, 25, 25/в, 27, 33, 35/б, 35/а, 37, 39, 41.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/а, 14, 16, 18, 18/а, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32, 32/1, 32/2, 34/в, 34/б, 34/а, 34/г, 34/1, 34/2, 36/а, 36, 38, 40, 42, 44.
Улица Жамбыла
Нечетные: 1, 1/а, 3, 5, 5/а, 7, 7/а, 9, 9/а, 11, 11/а, 13, 15, 17, 17/1, 19, 21, 21/а, 23, 23/а, 23/б, 25, 27, 29, 29/а, 29/б, 31, 33, 35, 35/а, 39, 41, 43, 43/а, 45, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/а, 79, 81, 87.
Четные: 2, 2/1, 2/а, 4, 6, 6/а, 8, 8/а, 10/а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20/б, 20/г, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44/а, 46, 48, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/6, 56/7, 56/8, 58/а, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70/а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102.
Улица Абая

Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15/а, 15, 17, 19, 21, 23, 23/5, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 85.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58/а, 58, 60, 62, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82/а, 84, 86, 86/а, 88, 92.
Ә.Битаева көшесі:
1, 1/1, 3/а, 3/б, 3, 5, 5/1, 7, 9, 11, 13, 43/а.
Әлмұрза көшесі
1, 3, 5, 7, 7/1, 9, 11, 13, 13/а, 15.
К.Жайлауова көшесі.
1, 3, 7, 9, 11, 13, 15/а, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 17.
М.Айтжанова көшесі
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Ш.Қалматаева көшесі
1, 1/б, 1/а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/а, 19, 21.
"Нұр" иіні:
Тақ: 3, 5, 5/а, 9, 11/а, 17, 21, 27/1, 33/а, 39, 51, 53/а, 65, 67, 69, 69/б, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103/а, 103/б, 105, 105/а, 113, 115, 119, 129, 30, 131, 133, 135, 139, 143/г, 143, 145, 147, 151, 159, 161, 165, 167, 169, 169/а, 171, 171/а, 173, 175, 179, 181, 183, 185, 185/в, 187, 189, 191, 195, 197/а, 199/а, 199, 201, 203, 205, 207, 207/1, 207/4, 207/5, 211, 213, 215, 217, 217/1, 217/2, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 231/1, 233, 255/в.
Жұп: 2, 4, 8, 12, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 40, 42, 52/д, 56, 60, 66/а, 66, 68, 70, 70/1, 70/б, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 88, 92, 92/2, 94, 96, 100/а, 102/а, 104, 114, 116, 120, 122/б, 124, 126, 130, 132, 134, 140, 142, 144, 146, 148, 148/а, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170/б, 170/в, 172, 174, 176, 182, 186/а, 188, 190, 192, 196/а, 198/а, 200, 200/б, 202, 204, 208/а, 212/а, 212, 216, 218, 218/1, 220, 222, 224/а, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 256.
№141 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Абай ауылы, Жамбыл көшесі №4, ауылдық клубы.
Шекаралары: Абай, Жаңасаз, Ақтөбе ауылдары.
№142 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мырзатай ауылы, Ж.Әмірқұлұлы көшесі №6, Мырзатай орта мектебі.
Шекаралары: Мырзатай, Сеңкібай ауылдары.
№143 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Жетібай ауылы, Жамбыл көшесі №9/б, ауылдық клуб.
Шекаралары: Жетібай, Аққия, Төрткөл ауылдары.
№144 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Талас станциясы, Барысхан көшесі №54/а, фельдшерлік тірек.
Шекаралары: Талас станциясы.
№145 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Қызыл жұлдыз ауылы, Қ.Тортаева көшесі №70/а, ауылдық клуб
Шекаралары: А.Суханбаев, М.Ибрагимова, Д.Жантоқова, И.Ағаділова, Амангелді, Амангелді 1-бұрылыс, Амангелді 2-бұрылыс, Абай, М.Нұрбаева, Т.Рысқұлов, М.Нұрбаев, Жамбыл, Н.Фахрутдинов, С.Оңғарбаева, Р.Шупенов көшелері.
№146 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі №123, Ж.Үшкемпіров атындағы спорт мектебі.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Қосы батыр көшесі

Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15/а, 15, 17, 19, 21, 23, 23/5, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 85.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58/а, 58, 60, 62, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82/а, 84, 86, 86/а, 88, 92.
Улица А.Битаева 1, 1/1, 3/а, 3/б, 3, 5, 5/1, 7, 9, 11, 13, 43/а.
Улица Альмурза 1, 3, 5, 7, 7/1, 9, 11, 13, 13/а, 15.
Улица К.Жайлауова 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15/а, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 17.
Улица М.Айтжанова 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Улица Ш.Калматаева 1, 1/б, 1/а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/а, 19, 21.
Массив Нур
Нечетные: 3, 5, 5/а, 9, 11/а, 17, 21, 27/1, 33/а, 39, 51, 53/а, 65, 67, 69, 69/б, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103/а, 103/б, 105, 105/а, 113, 115, 119, 129, 30, 131, 133, 135, 139, 143/г, 143, 145, 147, 151, 159, 161, 165, 167, 169, 169/а, 171, 171/а, 173, 175, 179, 181, 183, 185, 185/в, 187, 189, 191, 195, 197/а, 199/а, 199, 201, 203, 205, 207, 207/1, 207/4, 207/5, 211, 213, 215, 217, 217/1, 217/2, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 231/1, 233, 255/в.
Четные: 2, 4, 8, 12, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 40, 42, 52/д, 56, 60, 66/а, 66, 68, 70, 70/1, 70/б, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 88, 92, 92/2, 94, 96, 100/а, 102/а, 104, 114, 116, 120, 122/б, 124, 126, 130, 132, 134, 140, 142, 144, 146, 148, 148/а, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170/б, 170/в, 172, 174, 176, 182, 186/а, 188, 190, 192, 196/а, 198/а, 200, 200/б, 202, 204, 208/а, 212/а, 212, 216, 218, 218/1, 220, 222, 224/а, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 256.
Избирательный участок №141.
Место расположения: село Абай, улица Жамбыла № 4, сельский клуб.
Границы: села Абай, Жанасаз, Актобе.
Избирательный участок №142.
Место расположения: село Мырзатай, улица Ж.Амиркулулы №6, средняя школа Мырзатай.
Границы: села Мырзатай, Сенкибай.
Избирательный участок №143.
Место расположения: село Жетибай, улица Жамбыла №9/б, сельский клуб.
Границы: села Жетибай, Аккия, Тортколь.
№144 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Талас станциясы, Барысхан көшесі №54/а, фельдшерлік тірек.
Шекаралары: Талас станциясы.
Избирательный участок №145.
Место расположения: село Кызыл жулдыз, улица К.Тортаева №70/а, сельский клуб.
Границы: Улицы А.Сухамбаева, М.Ибрагимовой, Д.Жантоховой, И.Агадиловой, Амангельды, 1 переулок Амангельды, 2 переулок Амангельды, Абая, М.Нурбаевой, Т.Рыскулова, М.Нурбаева, Жамбыла, Н.Фахрутдинова, С.Онгарбаева, Р.Шупенова.
Избирательный участок №146.
Место расположения: село Сарыкемер, улица Байзак батыра №123, спортивная школа им.Ж.Ушкемпирова.
Границы: села Сарыкемер.
Улица Косы батыра

Тақ: 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131.
Жұп: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114.
А.Суханбаев көшесі
Тақ: 61, 63, 65, 67, 69, 69/а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133/а, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155.
Жұп: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98/а, 100, 100/а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114/а, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142/а.
А.Нахманович көшесі
Тақ: 21, 21/а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45.
Жұп: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
Ш.Алтаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Ш.Алтаев тұйығы
1, 3, 5.
Қ.Сүлейменов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 25, 27
Жұп: 2, 4.
Н.Дүтбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
Ә.Молдағұлова көшесі
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92/1, 92/3, 92/4, 94, 96, 98, 100, 102, 104/1, 104/2.
Ж.Сапаралиев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76.
Төле би көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/2.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 32/9, 32/10, 32/11, 32/12, 32/13, 32/14, 32/15, 32/16, 32/17, 32/18, 32/18а, 32/19, 32/20, 32/21, 32/22, 32/23, 32/24, 32/25, 32/26, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42.
Ж.Дидарбекұлы көшесі
Тақ: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2.

Нечетные: 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131.
Четные: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114.
Улица А.Суханбаева
Нечетные: 61, 63, 65, 67, 69, 69/а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133/а, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155.
Четные: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98/а, 100, 100/а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114/а, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142/а.
Улица А.Нахмановича
Нечетные: 21, 21/а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45.
Четные: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
Улица Ш.Алтаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Переулок Ш.Алтаева 1, 3, 5.
Улица К.Сулейменова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 25, 27
Четные: 2, 4.
Улица Н.Дутбаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
Улица А.Молдагуловой
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92/1, 92/3, 92/4, 94, 96, 98, 100, 102, 104/1, 104/2.
Улица Ж.Сапаралиева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76.
Улица Толе би
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/2.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 32/9, 32/10, 32/11, 32/12, 32/13, 32/14, 32/15, 32/16, 32/17, 32/18, 32/18а, 32/19, 32/20, 32/21, 32/22, 32/23, 32/24, 32/25, 32/26, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42.
Улица Ж.Дидарбекулы
Нечетные: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2.

Жұп: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Мәмбет батыр көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2.
Жұп: 2/1, 2/2 ,4/1, 4/2.
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141а/1, 141а/2, 141а/3, 141а/4, 141/2, 141а/5, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195 197, 201, 302, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223.
Жұп: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232.
Желтоқсан көшесі
Тақ: 27, 29/1, 29/2, 31, 33, 35, 37,39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.
Жұп: 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
№147 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, Мәмбет батыр көшесі № 27 А, Сарыкемер мектеп-гимназиясы.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Н.Мамыраймов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 11, 15, 17, 17/а, 17/б, 17/в, 19, 21, 23, 31, 33.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26/а.
Жиделі көшесі
Тақ: 1, 1/к, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Жұп: 1/а, 2/а, 2/б, 2/в, 2, 2/1, 2/2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16/а, 16/б, 16/в, 16/е.
Жаңақоныс көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Жұп: 4, 6, 6/а, 8, 10, 12, 18, 20.
С.Әбілеков көшесі
Тақ: 1, 3, 1/а, 1/б, 1/в, 1/д, 1/г, 7.
Жұп: 2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/8, 10/7, 10/13,10/14, 10/15,10/16, 10/17,10/18, 10/19, 10/20, 10/22, 10/23, 10/26, 10/29.
С.Сейфуллин көшесі
Тақ: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/3, 19/2, 19/4, 19/5, 19/6, 19/8, 19/10, 19/11, 19/12, 21/1, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/10, 23/11, 23/12, 25/15.
Жұп: 2, 2/а, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/6, 4/7, 4/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 10/2, 10/3, 10/4, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 16/1, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 18/а, 18/2, 20/2, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/7, 24/8, 28/15А, 28/5, 28/6, 28/7, 28/9, 28/11.
С.Сейфуллин бұрылысы

Четные: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Улица Мамбет батыра
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2.
Четные: 2/1, 2/2 ,4/1, 4/2.
Улица Байзак батыра
Нечетные: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141а/1, 141а/2, 141а/3, 141а/4, 141/2, 141а/5, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195 197, 201, 302, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223.
Четные: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232.
Улица Желтоксан
Нечетные: 27, 29/1, 29/2, 31, 33, 35, 37,39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.
Четные: 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
Избирательный участок №147.
Место расположения: село Сарыкемер, улица Мамбет батыра, № 27/а, школа-гимназия Сарыкемер.
Границы: села Сарыкемер.
Улица Н.Мамыраимова
Нечетные: 1, 3, 5, 11, 15, 17, 17/а, 17/б, 17/в, 19, 21, 23, 31, 33.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26/а.
Улица Жидели
Нечетные: 1, 1/к, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Четные: 1/а, 2/а, 2/б, 2/в, 2, 2/1, 2/2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16/а, 16/б, 16/в, 16/е.
Улица Жанаконыс
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Четные: 4, 6, 6/а, 8, 10, 12, 18, 20.
Улица С.Аблекова
Нечетные: 1, 3, 1/а, 1/б, 1/в, 1/д, 1/г, 7.
Четные: 2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/8, 10/7, 10/13,10/14, 10/15,10/16, 10/17,10/18, 10/19, 10/20, 10/22, 10/23, 10/26, 10/29.
Улица С.Сейфуллина
Нечетные: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/3, 19/2, 19/4, 19/5, 19/6, 19/8, 19/10, 19/11, 19/12, 21/1, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/10, 23/11, 23/12, 25/15.
Четные: 2, 2/а, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/6, 4/7, 4/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 10/2, 10/3, 10/4, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 16/1, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 18/а, 18/2, 20/2, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/7, 24/8, 28/15А, 28/5, 28/6, 28/7, 28/9, 28/11.
Переулок С.Сейфуллина

Жұп: 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16/а, 18, 20, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2.
Т.Каримбеков көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 11, 11/а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65/а, 69, 71, 73, 75, 75/а, 77, 79, 81, 85, 85/а, 85/в, 87, 91, 93, 97, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46/а, 46, 48, 50, 52/а, 56, 56/а, 60, 62, 64, 66, 68, 68/а, 68/б, 70, 74, 76, 78, 80.
Т.Каримбеков бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 9, 13.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10.
Жамбыл көшесі
Тақ: 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27/а, 29, 31, 31/а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 49/а, 51/а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 20/а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/а, 42, 44, 48, 52, 52/а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82.
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 1,1/а, 1/б, 1/в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25/а, 27, 29, 31, 33, 33/а, 35/а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/а, 40, 40/а, 42, 44, 46, 48, 48/а, 50, 50/а, 50/б.
Байзақ батыр бұрылысы
Тақ: 1, 1/а, 5, 7, 9, 11, 13/а, 13/б, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 8, 8/а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Т.Рысқұлов көшесі
Тақ: 3, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/а.
Жұп: 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64.
Б.Қоңыр көшесі
Тақ: 1, 1/а, 1/б, 1/в, 1/д, 3, 5, 7, 9, 9/а, 11, 13, 13/а, 13/б, 15, 15/а, 17, 17/б, 19, 19/а, 21, 23, 25.
Жұп: 2, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 44.
Б.Қоңыр бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 7, 15/б
Жұп: 2, 4, 4/а, 8, 10, 12,
А.Суханбаев көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 1/3, 3, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10.
Жеңістің 50 жылдығы көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11/а, 13, 15, 19, 21, 43, 49, 53.
Жұп: 2, 2/а, 2/б, 4, 8, 10, 12, 14, 16
Карасу көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 7/б, 9, 11, 15.
Жұп: 2, 4, 6, 10, 10/а, 12, 14, 16.
Ретронслятор көшесі
Жұп: 2, 2/1.
Самал шағын ауданы
Тақ: 1/а, 1/б, 1/г, 1/д, 1/е, 3, 3/а, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/а, 23, 23/а, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/а, 65.

Четные: 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16/а, 18, 20, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2.
Улица Т.Каримбекова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 11, 11/а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65/а, 69, 71, 73, 75, 75/а, 77, 79, 81, 85, 85/а, 85/в, 87, 91, 93, 97, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46/а, 46, 48, 50, 52/а, 56, 56/а, 60, 62, 64, 66, 68, 68/а, 68/б, 70, 74, 76, 78, 80.
Переулок Т.Каримбекова
Нечетные: 1, 3, 5, 9, 13.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10.
Улица Жамбыла
Нечетные: 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27/а, 29, 31, 31/а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 49/а, 51/а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 20/а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/а, 42, 44, 48, 52, 52/а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82.
Улица Байзак батыра
Нечетные: 1,1/а, 1/б, 1/в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25/а, 27, 29, 31, 33, 33/а, 35/а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/а, 40, 40/а, 42, 44, 46, 48, 48/а, 50, 50/а, 50/б.
Переулок Байзак батыра
Нечетные: 1, 1/а, 5, 7, 9, 11, 13/а, 13/б, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Четные: 2, 2/а, 4, 6, 8, 8/а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Улица Т.Рыскулова
Нечетные: 3, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/а.
Четные: 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64.
Улица Б.Коныра
Нечетные: 1, 1/а, 1/б, 1/в, 1/д, 3, 5, 7, 9, 9/а, 11, 13, 13/а, 13/б, 15, 15/а, 17, 17/б, 19, 19/а, 21, 23, 25.
Четные: 2, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 44.
Переулок Б.Коныра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 15/б
Четные: 2, 4, 4/а, 8, 10, 12,
Улица А.Сухамбаева
Нечетные: 1/1, 1/2, 1/3, 3, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10.
Улица 50 лет Победы
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11/а, 13, 15, 19, 21, 43, 49, 53.
Четные: 2, 2/а, 2/б, 4, 8, 10, 12, 14, 16
Улица Карасу
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 7/б, 9, 11, 15.
Четные: 2, 4, 6, 10, 10/а, 12, 14, 16.
Ретронслятор көшесі
Четные: 2, 2/1.
Микрорайон Самал
Нечетные: 1/а, 1/б, 1/г, 1/д, 1/е, 3, 3/а, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/а, 23, 23/а, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/а, 65.

Жұп: 2, 4, 6, 8, 12, 12/а, 14, 18, 20, 22/а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 60, 64, 66, 66/а.
№468 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Құмжота ауылы, 9-мамыр көшесі №13в, ауылдық клуб.
Шекаралары:
Белқожа көшесі:
Тақ:1, 1/а, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 11/а, 13, 15, 15/1, 17, 17/г, 17/1, 19, 21, 23, 23/а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 51/а, 53, 55, 57, 59, 59/а, 61, 61/а, 63, 65, 65/а, 67, 69, 71, 73, 77, 83/б, 85/а.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 6/а, 6/б, 8, 10, 12, 14, 14/а, 16, 18/а, 20/а, 22, 22/а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70/а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94/а, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 110/а, 114, 122, 120/1.
Д.Ағыбай көшесі
Тақ: 1, 3/а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/а, 17/1, 17/3, 17/4, 19, 21, 25, 29, 30, 33, 37, 73.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 20/1, 20/а, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58.
А.Хамдиев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17/а, 17/б, 17.
Жұп: 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 10.
С.Зауырбекұлы көшесі
Тақ:1, 1/а, 3/в, 5/г, 5, 5/в, 7, 7/а, 9, 13/а, 13, 15, 15/1, 17, 19, 19/а, 19/б, 21, 23, 23/а, 25, 25/б, 25/г, 25/а, 25/е, 29, 31, 33, 35, 39.
Жұп: 2, 2/1, 2/2, 2/а, 2/б, 2/в, 4, 4/а, 6/г, 6, 8, 8/а, 10, 10/а, 10/б, 10/1, 12/а, 14, 16/б, 16/а, 16, 18, 18/а, 20/а, 20, 20/в, 22, 24, 24/г, 26, 26/а, 28, 30, 32, 32/б, 34/а, 34/б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50/а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 80
9 мамыр көшесі:
Тақ: 1, 1/а, 1/б 1/в, 3, 5, 7/а, 7/2, 9/б, 9/1, 9/2, 11, 11/а, 11/б, 11/в, 11/д, 13, 13/а, 13/б, 13/1, 13/2, 15/а, 15/б, 15/в, 17, 19, 21, 23, 23/б, 25, 25/а, 25/б, 25/в, 25/г, 27, 27/а, 27/б, 29/3, 31, 31/1, 37, 43, 45, 47/б, 49, 49/а, 61, 63, 63/а, 65, 67, 67/в, 67/а, 69, 69/а, 71, 73/а, 77, 87, 91, 297.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6/а, 6, 8/1, 8/2, 10, 12, 12/а, 12/1, 14/а, 14/б, 18, 20, 22, 24/а, 24, 28, 28/1, 32, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 46, 60, 64/а, 64/1, 66/а, 66/б, 66/в, 66/5, 68, 68/а, 68/б, 70, 70/в, 78, 100, 296, 300.
Жаңбыршы көшесі
Тақ:1, 3, 5, 7, 9, 9а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33/1, 33/2, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71/а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97.
Жұп: 2, 2/1, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/1, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112
Б.Момышұлы көшесі:

Четные: 2, 4, 6, 8, 12, 12/а, 14, 18, 20, 22/а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 60, 64, 66, 66/а.
Избирательный участок №468.
Место расположения: село Бурыл, улица 9 мая №13в, сельский клуб.
Границы: села Бурыл
Улица Белхожа
Нечетные:1, 1/а, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 11/а, 13, 15, 15/1, 17, 17/г, 17/1, 19, 21, 23, 23/а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 51/а, 53, 55, 57, 59, 59/а, 61, 61/а, 63, 65, 65/а, 67, 69, 71, 73, 77, 83/б, 85/а.
Четные: 2, 2/а, 4, 6, 6/а, 6/б, 8, 10, 12, 14, 14/а, 16, 18/а, 20/а, 22, 22/а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70/а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94/а, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 110/а, 114, 122, 120/1.
Д.Агыбая
Нечетные: 1, 3/а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/а, 17/1, 17/3, 17/4, 19, 21, 25, 29, 30, 33, 37, 73.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 20/1, 20/а, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58.
А.Хамдиева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17/а, 17/б, 17.
Четные: 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 10.
С.Зауырбекулы
Нечетные:1, 1/а, 3/в, 5/г, 5, 5/в, 7, 7/а, 9, 13/а, 13, 15, 15/1, 17, 19, 19/а, 19/б, 21, 23, 23/а, 25, 25/б, 25/г, 25/а, 25/е, 29, 31, 33, 35, 39.
Четные: 2, 2/1, 2/2, 2/а, 2/б, 2/в, 4, 4/а, 6/г, 6, 8, 8/а, 10, 10/а, 10/б, 10/1, 12/а, 14, 16/б, 16/а, 16, 18, 18/а, 20/а, 20, 20/в, 22, 24, 24/г, 26, 26/а, 28, 30, 32, 32/б, 34/а, 34/б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50/а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 80
Улица 9 мая
Нечетные: 1, 1/а, 1/б 1/в, 3, 5, 7/а, 7/2, 9/б, 9/1, 9/2, 11, 11/а, 11/б, 11/в, 11/д, 13, 13/а, 13/б, 13/1, 13/2, 15/а, 15/б, 15/в, 17, 19, 21, 23, 23/б, 25, 25/а, 25/б, 25/в, 25/г, 27, 27/а, 27/б, 29/3, 31, 31/1, 37, 43, 45, 47/б, 49, 49/а, 61, 63, 63/а, 65, 67, 67/в, 67/а, 69, 69/а, 71, 73/а, 77, 87, 91, 297.
Четные: 2, 2/а, 4, 6/а, 6, 8/1, 8/2, 10, 12, 12/а, 12/1, 14/а, 14/б, 18, 20, 22, 24/а, 24, 28, 28/1, 32, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 46, 60, 64/а, 64/1, 66/а, 66/б, 66/в, 66/5, 68, 68/а, 68/б, 70, 70/в, 78, 100, 296, 300.
Улица Жанбыршы
Нечетные:1, 3, 5, 7, 9, 9а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33/1, 33/2, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71/а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97.
Четные: 2, 2/1, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/1, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112
Улица Б. Момышулы

Тақ: 1, 3, 5, 7, 9,11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Амангелді көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/3, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/а, 61, 63, 65/1, 65/2, 67, 69/1, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89/1, 89/2, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113/1, 113/2.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 18/а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114/а, 116, 118, 120.
"Арай" иіні
Тақ: 1, 5, 9, 11, 15, 17, 21, 25, 29, 33, 35, 37, 37/а, 41, 47/а, 49, 59, 63/б, 63, 65, 67, 69/а, 69, 71, 77/1, 85, 87/б, 89, 89/а, 91, 91/а, 93, 93/а, 97/а, 97, 103, 107, 109, 111, 113/а, 117/а, 119, 123, 125, 127/а, 127, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163/а, 171, 173, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195/а, 197, 199, 201, 203, 217, 219, 221/а, 241/а, 241, 241/2, 243, 245, 247, 251/1, 253, 255, 259, 261, 263/а, 263, 271/1, 285, 287/б, 291, 293, 299, 303/а, 305/б, 305, 307.
Жұп: 4, 6, 6/а, 8, 10, 14/а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38, 44, 48/а, 48, 50, 52, 62, 66, 68, 70, 72, 76/1, 76/2, 78/а, 84, 86, 88/1, 90/а, 90/в, 94, 96/б, 96/а, 98, 98/а, 102, 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 152, 156, 158, 160, 172, 174, 176, 180, 186, 190, 192, 196, 196/а, 200, 202, 204/б, 210, 212, 216, 248, 252, 254, 256, 258/а, 264, 268, 272, 274, 276/а, 280/а, 292, 294, 308.
Д.Қонаев көшесі
2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/а, 40, 42, 42/а, 44, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84/а, 86, 88, 90, 92, 94, 94/1, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112.
Ө.Каримов көшесі
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 1812, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
№469 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Құмжота ауылы, К.Жайлауова көшесі № 15 А, "Балауса" бөбекжай бақшасы.
Шекаралары: Даңғыл ата 1-бұрылыс :
1, 2, 3/а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 14/а, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 29/а, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40.
Даңғыл ата көшесі:
Тақ: 1/в, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11, 13/а, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29/1, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/а, 79, 81, 83, 83/1, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95/а, 97, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 111/а.

Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9,11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Улица Амангельды
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/3, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/а, 61, 63, 65/1, 65/2, 67, 69/1, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89/1, 89/2, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113/1, 113/2.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 18/а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114/а, 116, 118, 120.
Массив Арай
Нечетные: 1, 5, 9, 11, 15, 17, 21, 25, 29, 33, 35, 37, 37/а, 41, 47/а, 49, 59, 63/б, 63, 65, 67, 69/а, 69, 71, 77/1, 85, 87/б, 89, 89/а, 91, 91/а, 93, 93/а, 97/а, 97, 103, 107, 109, 111, 113/а, 117/а, 119, 123, 125, 127/а, 127, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163/а, 171, 173, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195/а, 197, 199, 201, 203, 217, 219, 221/а, 241/а, 241, 241/2, 243, 245, 247, 251/1, 253, 255, 259, 261, 263/а, 263, 271/1, 285, 287/б, 291, 293, 299, 303/а, 305/б, 305, 307.
Четные: 4, 6, 6/а, 8, 10, 14/а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38, 44, 48/а, 48, 50, 52, 62, 66, 68, 70, 72, 76/1, 76/2, 78/а, 84, 86, 88/1, 90/а, 90/в, 94, 96/б, 96/а, 98, 98/а, 102, 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 152, 156, 158, 160, 172, 174, 176, 180, 186, 190, 192, 196, 196/а, 200, 202, 204/б, 210, 212, 216, 248, 252, 254, 256, 258/а, 264, 268, 272, 274, 276/а, 280/а, 292, 294, 308.
Улица Д.Конаева
2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/а, 40, 42, 42/а, 44, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84/а, 86, 88, 90, 92, 94, 94/1, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112.
Улица О.Каримова
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 1812, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Избирательный участок №469.
Место расположения: село Кумжота, улица К.Жайлауова 15 А, детский сад "Балауса".
Границы: села Кумжота
1, 2, 3/а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 14/а, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 29/а, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40.
Улица Дангыл ата
Нечетные: 1/в, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11, 13/а, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29/1, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/а, 79, 81, 83, 83/1, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95/а, 97, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 111/а.

Жұп: 2/а, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8, 10, 12, 14, 16, 16/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/1, 50, 52, 52/б, 54, 56, 58, 58/а, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80/а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102/а, 102.
Жолдыбай ата көшесі:
Тақ: 1, 3, 3/а, 5, 5/а, 7, 7/а, 9, 11, 13, 13/а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53/а, 55, 57, 59, 63/а, 63, 65, 67, 69/а.
Жұп: 2, 4, 6, 6/а, 8, 8/а, 10, 12, 14, 16, 16/а, 18, 20, 22, 22/а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80.
Ж.Бұзаубақов көшесі:
Тақ: 1, 1/1, 1/б, 3/1, 5, 5/а, 5/б, 5/в, 9, 13, 15/а, 15, 17, 19, 23, 23/1, 25, 25/а, 27, 29, 29/а, 31, 31/а, 33, 39, 49
Жұп: 2, 4, 8, 10, 10/б, 10/а, 14, 16, 18, 18/а, 18/б, 20, 20/а, 30, 30/а, 34, 36, 38, 40, 42.
Ж.Бұзаубақов 1 бұрылыс көшесі: 1, 2, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 22, 23, 24, 25
Ж.Бұзаубақов 2 бұрылыс көшесі : 1,2,3,4,7,8,9,16/1,
М.Әуезов көшесі
Тақ: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/а, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 21, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/7, 23/8, 23/9, 25/б, 25/а, 25/1, 25/2, 25/3, 26/1, 27, 29, 31/а, 31, 33, 37, 57, 63/1, 63/2.
Жұп: 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/а, 26/1, 26/2, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40.
Ә.Битаева көшесі
2, 2/а, 2/б, 4/а, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/б, 42, 42/а, 42/1, 42/3, 42/4.
Әлмұрза көшесі
2, 4, 6, 8, 8/а, 10, 12.
К.Жайлауова көшесі.
2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12.
М.Айтжанова көшесі:
2, 4, 6, 6/а, 8, 8/а
Ш.Қалматаева көшесі
2, 2/а, 2/в, 4, 6, 8, 10, 10/а, 12, 14, 16, 18/а, 18, 20, 22.
№470 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Байзақ ауылы, Ж.Аймауытов көшесі №170, №4 мектеп-лицейі
Шекаралары: Ақбұлақ, А.Жамалов, Талас, Төрткөл және Тұран көшелері.
Ә.Дөненбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76.
Р.Рүстемов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39,41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64.
Ж.Аймауытов көшесі

Четные: 2/а, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8, 10, 12, 14, 16, 16/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/1, 50, 52, 52/б, 54, 56, 58, 58/а, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80/а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102/а, 102.
Улица Жолдыбай ата
Нечетные: 1, 3, 3/а, 5, 5/а, 7, 7/а, 9, 11, 13, 13/а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53/а, 55, 57, 59, 63/а, 63, 65, 67, 69/а.
Четные: 2, 4, 6, 6/а, 8, 8/а, 10, 12, 14, 16, 16/а, 18, 20, 22, 22/а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80.
Улица Ж.Бузаубакова
Нечетные: 1, 1/1, 1/б, 3/1, 5, 5/а, 5/б, 5/в, 9, 13, 15/а, 15, 17, 19, 23, 23/1, 25, 25/а, 27, 29, 29/а, 31, 31/а, 33, 39, 49
Четные: 2, 4, 8, 10, 10/б, 10/а, 14, 16, 18, 18/а, 18/б, 20, 20/а, 30, 30/а, 34, 36, 38, 40, 42.
1 Переулок Ж.Бузаубакова : 1, 2, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 22, 23, 24, 25
2 Переулок Ж.Бузаубакова: 1,2,3,4,7,8,9,16/1,
Улица М.Ауезова
Нечетные: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/а, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 21, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/7, 23/8, 23/9, 25/б, 25/а, 25/1, 25/2, 25/3, 26/1, 27, 29, 31/а, 31, 33, 37, 57, 63/1, 63/2.
Четные: 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/а, 26/1, 26/2, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40.
Улица А.Битаева 2, 2/а, 2/б, 4/а, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/б, 42, 42/а, 42/1, 42/3, 42/4.
Улица Альмурза 2, 4, 6, 8, 8/а, 10, 12.
Улица К.Жайлауова 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12.
Улица М.Айтжанова 2, 4, 6, 6/а, 8, 8/а
Улица Ш.Калматаева 2, 2/а, 2/в, 4, 6, 8, 10, 10/а, 12, 14, 16, 18/а, 18, 20, 22.
Избирательный участок №470.
Место расположения: село Байзак, улица Ж.Аймауытова №170а, школа-лицей №4.
Границы: села Байзак, улицы Торегелди, Акбулак, А.Жамалова, Талас, Торткол и Туран
Улица А.Доненбаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76.
Улица Р.Рустемова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39,41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64.
Улица Ж.Аймауытова

Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168.
Төрегелді көшесі:
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, , 45, 47, 49, 51, 53, 54/а, 54/б.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54/а, 54/б.
Ботамойнақ ауылы:
С.Абланов көшесі, З.Жұмабеков көшесі, Мәмбет батыр көшесі, А.Қойайдаров көшесі.

Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168.
Улица Торегельды
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, , 45, 47, 49, 51, 53, 54/а, 54/б.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54/а, 54/б.
село Ботамойнак
Улица С.Абланова, улица З.Жумабекова, улица Мамбет батыра, улица А.Койайдарова.