Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округінің кейбір ауылдарының шекараларын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 13 қазандағы № 292 бірлескен қаулысы және Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 9-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қазанда № 5104 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 1-тармағының 10) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күреңбел ауылдық округі Күреңбел ауылының шекараларының жалпы көлемі 2940,4304 гектар болып белгіленсін.
2. Күреңбел ауылдық округі Қаратас ауылының шекараларының жалпы көлемі 1764,8958 гектар болып белгіленсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы мен мәслихат шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына және аудандық мәслихаттың әкімшілік-аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімнің міндетін
уақытша атқарушы А. Жабағы
Жуалы аудандық
мәслихаты төрағасының
міндетін атқарушысы Э. Абишева

Об установлении границ некоторых сел Куренбельского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области
Совместные постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 13 октября 2023 года № 292 и решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 13 октября 2023 года № 9-3. Зарегистрированы Департаментом юстиции Жамбылской области 23 октября 2023 года № 5104
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы села Куренбель Куренбельского сельского округа общей площадью 2940,4304 гектаров.
2. Установить границы села Каратас Куренбельского сельского округа общей площадью 1764,8958 гектаров.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима района и на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономического развития территорий, бюджета и местных налогов, по защите прав граждан.
4. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района А. Жабағы
Исполняющая обязанности
председатель Жуалынского
районного маслихата Э. Абишева