Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы "Мойынқұм аудандық мәслихаты аппараты "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 23-4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 қыркүйектегі № 9-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 қыркүйекте № 5087 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Мойынқұм аудандық мәслихаты аппараты "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 23-4 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3748 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық
мәслихатының төрағасы Н. Саурыков

О признании утратившим силу решение Мойынкумского районного маслихата от 14 марта 2018 года № 23-4 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Мойынкумского районного маслихата
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 26 сентября 2023 года № 9-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 28 сентября 2023 года № 5087
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мойынкумского районного маслихата от 14 марта 2018 года №23-4 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Мойынкумского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3748).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Мойынкумского района Н. Саурыков