Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 06 наурыздағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" №45 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 229 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 қазанда № 5089 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Мойынқұм ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 06 наурыздағы № 45 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4526 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Мойынқұм ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм ауданының әкімі А. Балкыбеков

О признании утратившим силу постановления акимата Мойынкумского района 06 марта 2020 года № 45 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 29 сентября 2023 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 2 октября 2023 года № 5089
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мойынкумского района от 06 марта 2020 года № 45 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4526).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Мойынкумского района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мойынкумского
района А. Балкыбеков