"Сайлау учаскелерін құру туралы" Сарысу ауданы әкімінің 2014 жылғы 20 ақпандағы № 1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімінің 2023 жылғы 30 қарашадағы № 7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 желтоқсанда № 5124 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. "Сайлау учаскелерін кұру туралы" Сарысу ауданы әкімінің 2014 жылғы 20 ақпандағы № 1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2134 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарысу ауданының
әкімі С. Мамытов
"Келісілді"
Сарысу аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
_______________Д. Шортанбаев
"___" ___________ 2023 жыл
Сарысу ауданының әкімі 2023 жылғы 30 қарашадағы № 7 Сарысу ауданы әкімінің 2023 жылғы __ қарашадағы №___ шешіміне қосымша
Сарысу ауданында дауыс берудi өткiзу және дауыс санау үшiн сайлау учаскелерi
Сайлау учаскесінің нөмірі
Сайлау учаскесінің шекарасы
1
№363

О внесении изменения в решение акима Сарысуского района от 20 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Сарысуского района Жамбылской области от 30 ноября 2023 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 декабря 2023 года № 5124
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сарысуского района от 20 февраля 2014 года за № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2134) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарысуского района С. Мамытов
"Согласовано"
Председатель Сарысуской районной
территориальной избирательной комиссии
_____________Д. Шортанбаев
"___" ___________ 2023 год
Приложение к решению
акима Сарысуского района
от ___ ноября 2023 года №___
Аким Сарысуского района
от 30 ноября 2023 года № 7
Избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов в Сарысуском районе
Номер избирательного участка
Граница избирательного участка
1
№363

Жаңатас қаласы, 1 шағын аудан №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 31, 32, 33, 34, 46, 47, 60 үйлер, 3 шағын аудан №1, 7 үйлер
2
№364
Жаңатас қаласы, 2 шағын аудан №6, 8, 13, 13а, 14, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 32, 37 үйлер, 3 шағын аудан №31, 31А, 52 үйлер, 4 шағын аудан №2, 5, 7, 11, 12, 15, 15а үйлер, С.Мұқанов көшесі және бұрылысы, В.Терешкова, А.Ыбыраев, С.Аспандияров, Ш.Смаханұлы көшелері
3
№365
Жаңатас қаласы, 3 шағын аудан №6, 12/2, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/5, 24, 25/1, 25/2, 25/20, 25/21, 25/22, 26, 30, 37, 38, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер
4
№366
Жаңатас қаласы, Кәсіподақ, М.Әуезов, Т.Рысқұлов, А.Әйтиев көшелері, Амангелді көшесі және бұрылысы, Ә.Азаматов көшесі және бұрылысы, Ш.Әлжанұлы көшесінің №56-114 үйлер аралығы, "Строитель" саяжайы, Өндірістік аймақ
5
№367
Жаңатас қаласы, 1 шағын аудан №35, 41, 44 үйлер, 5 шағын аудан №3, 9, 10, 17, 18, 19 үйлер, 6 шағын аудан №6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34 үйлер, Б.Сұлтанғазиев, Б.Момышұлы, Т.Бокин, Т.Тоқтаров көшелері
6
№368
Жаңатас қаласы, Ә.Молдағұлова көшесі, А.Оразбаева көшесі және бұрылысы, Ы.Дүкенұлы көшесі, Ш.Әлжанұлы көшесінің №1-55 үйлер аралығы, С.Сейфуллин, Қ.Сәтпаев, И.Тайманұлы көшелері, №3 жолды пайдалану кәсіпорны, 16 шағын аудан, Ж.Бижанов көшесі және бұрылысы, О.Жандосов, А.Порох, Жамбыл, Д.Нұрпейісова, Т.Бигелдинов, Т.Басенов, М.Маметова, Ғ.Мұратбаев көшелері, Құрманғазы көшесінің 1-33 үйлер аралығы, К.Байсейітова көшесінің №14-215 үйлер аралығы, И.Панфилов, Ә.Қастеев, Ә.Қашаубаев, М.Бәпиұлы (Мәди), Б.Серікбаев, Әулие-Ата көшелері
7
№369
Жаңатас қаласы, "Фосфорит", "Горняк" саяжайлары, Шоқай Датқа көшесі және бұрылысы, Құрманғазы көшесінің 1/1-9/2 үйлер аралығы және бұрылысы, В.Клочков көшесі және бұрылысы, С.Есова көшесі және бұрылысы, Ы.Алтынсарин көшесі және бұрылысы, Ш.Құдайбердиев көшесі және бұрылысы, Ө.Аяпов, К.Әзербаев, Ә.Жангелдин, Абай, С.Шакиров көшелері, Қ.Шағыров көшесі және бұрылысы, Ш.Уалиханов көшесі және бұрылысы, Ш.Әлжанұлы көшесінің №115-148 үйлер аралығы, К.Байсейітова көшесінің №1-13 үйлер аралығы, А.Пушкин, Қойгелді батыр, Қажымұқан, Ақмешіт көшелері (СМП-306)
8
№370
Саудакент ауылы, Төле би, Құрманғазы, М.Жұмабаев, Ш.Құдайбердіұлы, Е.Тоқаев, Ш.Уәлиханов, Ы.Алтынсарин, С.Сейфуллин, Абай, Ұ.Сыздықбаев, Қ.Асанов, М.Әуезов, М.Дулатов, Н.Әбдіров, Ш.Байбатшаев, Д.Қонаев, Б.Кәриев, Ұ.Есенбеков, Қ.Ажақаев, Ө.Сармолдаев көшелері
9
№371
Саудакент ауылы, Қазыбек би, Қ.Ысқақұлы, Б.Сұлтанғазиев, М.Мәметова, Абылайхан, Әйтеке би, І.Жансүгіров, Б.Момышұлы, Т.Рысқұлов, Қ.Сатпаев, А.Байтұрсынов, Ә.Өзденбаев, Ж.Аймауытов, М.Абдуллаев, М.Күздеубаев, Қ.Ыбыраев, С.Жұмабеков, Е.Жандыбаев көшелері
10
№372
Ұйым ауылы, канал және Шабақты бойындағы үйлер
11
№373
Жаңаталап ауылы, Жарқұдық қыстауы
12
№374
Өндіріс ауылы
13
№375
Игілік ауылы
14
№376
Жайылма, Ақтам ауылдары
15
№377
Қызылдихан ауылы
16
№378
Маятас ауылы
17
№379
Ұ.Сыздықбайұлы ауылы
18
№380
Ақтоғай ауылы
19
№381
Шығанақ ауылы
20
№382
Қамқалы ауылы
21
№383
Жайлаукөл ауылы
22
№384
Тоғызкент, Әбілдә, Майлыкөл ауылдары
23
№385
Досбол, Шағалалы, Кіші Көкдала, Үлкен Көкдала ауылдары
24
№386
Ә.Бүркітбаев, Үшбас ауылдары
25
№387
Арыстанды ауылы, Қаратас қонысы

Город Жанатас, 1 микрорайон дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 31, 32, 33, 34, 46, 47, 60, 3 микрорайон дома №1, 7
2
№364
Город Жанатас, 2 микрорайон дома №6, 8, 13, 13а, 14, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 32, 37, 3 микрорайон дома №31, 31А, 52, 4 микрорайон дома №2, 5, 7, 11, 12, 15, 15а, улица С.Муканова и переулок, улицы В.Терешкова, А.Ибраева, С.Аспандиярова, Ш.Смаханулы
3
№365
Город Жанатас, 3 микрорайон дома №6, 12/2, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/5, 24, 25/1, 25/2, 25/20, 25/21, 25/22, 26, 30, 37, 38, 47, 48, 49, 50, 51
4
№366
Город Жанатас, улицы Профсоюзная, М.Ауезова, Т.Рыскулова, А.Айтиева, улица Амангельды и переулок, улица А.Азаматова и переулок, промежуток домов №56-114 улицы Ш.Альжанулы, дача "Строитель", Производственная зона
5
№367
Город Жанатас, 1 микрорайон дома №35, 41, 44, 5 микрорайон дома №3, 9, 10, 17, 18, 19, 6 микрорайон дома №6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, улицы Б.Султангазиева, Б.Момышулы, Т.Бокина, Т.Токтарова
6
№368
Город Жанатас, улица А.Молдагуловой, улица А.Оразбаевой и переулок, улица Ы.Дукенулы, промежуток домов №1-55 улицы Ш.Альжанулы, улицы С.Сейфуллина, К.Сатпаева, И.Тайманулы, дорожно-эксплуатационное предприятие №3, 16 микрорайон, улица Ж.Бижанова и переулок, улицы О.Жандосова, А.Пороха, Жамбыла, Д.Нурпеисовой, Т.Бигельдинова, Т.Басенова, М.Маметовой, Г.Муратбаева, промежуток домов №1-33 улицы Курмангазы, промежуток домов №14-215 улицы К.Байсеитовой, улицы И.Панфилова, А.Кастеева, А.Кашаубаева, М.Бапиулы (Мади), Б.Серикбаева, Аулие-Ата
7
№369
Город Жанатас, дачи "Фосфорит", "Горняк", улица Шокай Датка и переулок, промежуток домов №1/1-9/2 улицы Курмангазы и переулок, улица В.Клочкова и переулок, улица С.Есовой и переулок, улица Ы.Алтынсарина и переулок, улица Ш.Кудайбердиева и переулок, улицы У.Аяпова, К.Азербаева, А.Жангельдина, Абая, С.Шакирова, улица К.Шагырова и переулок, улица Ш.Уалиханова и переулок, промежуток домов №115-148 улицы Ш.Альжанулы, промежуток домов №1-13 улицы К.Байсеитовой, улицы А.Пушкина, Койгельды батыра, Кажымукана, Акмешит (СМП-306)
8
№370
Село Саудакент, улицы Толе би, Курмангазы, М.Жумабаева, Ш.Кудайбердиулы, Е.Токаева, Ш.Уалиханова, Ы.Алтынсарина, С.Сейфуллина, Абая, У.Сыздыкбаева, К.Асанова, М.Ауезова, М.Дулатова, Н.Абдирова, Ш.Байбатшаева, Д.Конаева, Б.Кариева, У.Есенбекова, К.Ажакаева, О.Сармолдаева
9
№371
Село Саудакент, улицы Казыбек би, К.Ыскакулы, Б.Султангазиева, М.Маметовой, Абылайхана, Айтеке би, И.Жансугирова, Б.Момышулы, Т.Рыскулова, К.Сатпаева, А.Байтурсынова, А.Озденбаева, Ж.Аймауытова, М.Абдуллаева, М.Куздеубаева, К.Ыбыраева, С.Жумабекова, Е.Жандыбаева
10
№372
Село Уйым, дома вдоль канала и Шабакты
11
№373
Село Жанаталап, зимовка Жаркудык
12
№374
Село Ондирис
13
№375
Село Игилик
14
№376
Села Жайылма, Актам
15
№377
Село Кызылдихан
16
№378
Село Маятас
17
№379
Село У.Сыздыкбайулы
18
№380
Село Актогай
19
№381
Село Шыганак
20
№382
Село Камкалы
21
№383
Село Жайлаукол
22
№384
Села Тогызкент, Абилда, Майлыкол
23
№385
Села Досбол, Шагалалы, Киши Кокдала, Улкен Кокдала
24
№386
Села А.Буркитбаева, Ушбас
25
№387
Село Арыстанды, поселение Каратас