Жамбыл облысы Талас ауданының елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 маусымдағы № 01-175 бірлескен қаулысы және Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 5-11 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 шілдеде № 5054 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 108-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6, 31-баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Талас ауданы кейбір елді мекендерінің шекаралары (шегі):
1) жалпы алаңы 5179,7222 гектар Қызыләуіт ауылдық округінің Қызыләуіт ауылының шекарасы;
2) жалпы алаңы 774,9596 гектар Қызыләуіт ауылдық округінің Ақтөбе ауылының шекарасы;
3) жалпы алаңы 7550,5387 гектар Ойық ауылдық округінің Ойық ауылының шекарасы;
4) жалпы алаңы 2628,7328 гектар Ойық ауылдық округінің Сейілбек ауылының шекарасы;
5) жалпы алаңы 2122,3775 гектар Ойық ауылдық округінің Тұрымқұл ауылының шекарасы;
6) жалпы алаңы 6147,7812 гектар Ақкөл ауылдық округінің Ақкөл ауылының шекарасы;
7) жалпы алаңы 6355,4627 гектар Тамды ауылдық округінің Тамды ауылының шекарасы;
8) жалпы алаңы 5385,6416 гектар Қаратау ауылдық округінің Есейхан ауылының шекарасы;
9) жалпы алаңы 3014,2602 гектар Қаратау ауылдық округінің Қараой ауылының шекарасы;
10) жалпы алаңы 6934,4052 гектар Кеңес ауылдық округінің Бөлтірік шешен ауылының шекарасы;
11) жалпы алаңы 4450,8469 гектар Кеңес ауылдық округінің Көшек батыр ауылының шекарасы;
12) жалпы алаңы 1981,4429 гектар С.Шәкіров ауылдық округінің С.Шәкіров ауылының шекарасы;
13) жалпы алаңы 1367,7529 гектар С.Шәкіров ауылдық округінің Тамабек ауылының шекарасы;
14) жалпы алаңы 1278,8034 гектар Берікқара ауылдық округінің Майтөбе ауылының шекарасы;
15) жалпы алаңы 1176,9006 гектар Берікқара ауылдық округінің Қожағаппар ауылының шекарасы;
16) жалпы алаңы 2833,5376 гектар Қасқабұлақ ауылдық округінің Қасқабұлақ ауылының шекарасы;
17) жалпы алаңы 2284,7249 гектар Бостандық ауылдық округінің Бостандық ауылының шекарасы;
18) жалпы алаңы 886,7955 гектар Бостандық ауылдық округінің Талапты ауылының шекарасы;
19) жалпы алаңы 2174,5622 гектар Аққұм ауылдық округінің Аққұм ауылының шекарасы;

Об установлении границ (черты) населенных пунктов Таласского района Жамбылской области
Совместные постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 27 июня 2023 года № 01-175 и решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 27 июня 2023 года № 5-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 июля 2023 года № 5054
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан, статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черты) некоторых населенных пунктов Таласского района согласно приложению:
1) границы села Кызылаут Кызылаутского сельского округа общей площадью 5179,7222 гектар;
2) границы села Актобе Кызылаутского сельского округа общей площадью 774,9596 гектар;
3) границы села Ойык Ойыкского сельского округа общей площадью 7550,5387 гектар;
4) границы села Сейлбек Ойыкского сельского округа общей площадью 2628,7328 гектар;
5) границы села Турымкул Ойыкского сельского округа общей площадью 2122,3775 гектар;
6) границы села Акколь Аккольского сельского округа общей площадью 6147,7812 гектар;
7) границы села Тамды Тамдинского сельского округа общей площадью 6355,4627 гектар;
8) границы села Есейхан Каратауского сельского округа общей площадью 5385,6416 гектар;
9) границы села Караой Каратауского сельского округа общей площадью 3014,2602 гектар;
10) границы села Болтирик шешен Кенесского сельского округа общей площадью 6934,4052 гектар;
11) границы села Кошек батыр Кенесского сельского округа общей площадью 4450,8469 гектар;
12) границы села С.Шакиров С.Шакировского сельского округа общей площадью 1981,4429 гектар;
13) границы села Тамабек С.Шакировского сельского округа общей площадью 1367,7529 гектар;
14) границы села Майтобе Бериккаринского сельского округа общей площадью 1278,8034 гектар;
15) границы села Кожагаппар Бериккаринского сельского округа общей площадью 1176,9006 гектар;
16) границы села Каскабулак Каскабулакского сельского округа общей площадью 2833,5376 гектар;
17) границы села Бостандык Бостандыкского сельского округа общей площадью 2284,7249 гектар;
18) границы села Талапты Бостандыкского сельского округа общей площадью 886,7955 гектар;
19) границы села Аккум Аккумского сельского округа общей площадью 2174,5622 гектар;

20) жалпы алаңы 6891,1667 гектар Үшарал ауылдық округінің Үшарал ауылының шекарасы;
21) жалпы алаңы 866, 3786 гектар Үшарал ауылдық округінің Қайыр ауылының шекарасы;
22) жалпы алаңы 726,8625 гектар Үшарал ауылдық округінің Арал ауылының шекарасы белгіленсін.
2. Жамбыл облысы Талас ауданының әкімдігі мен Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының бірлескен келесі қаулы және шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:

20) границы села Ушарал Ушаралского сельского округа общей площадью 6891,1667 гектар;
21) границы села Кайыр Ушаралского сельского округа общей площадью 866,3786 гектар;
22) границы села Арал Ушаралского сельского округа общей площадью 726,8625 гектар.
2. Признать утратившими силу нижеследующие совместное постановления и решения акимата Таласского района Жамбылской области и Таласского районного маслихата Жамбылской области:

"Талас ауданының кейбір елді мекендердің шекараларын (шегін) белгілеу туралы" Жамбыл облысы Талас ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 30 маусымдағы № 249 қаулысы және Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 75-7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4678 болып тіркелген);
"Талас ауданының кейбір елді мекендердің шекараларын (шегін) белгілеу туралы" Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 462 қаулысы және Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 86-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4881 болып тіркелген).

Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 30 июня 2020 года № 249 и решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 15 июня 2020 года № 75-7 "Об установлении границ (черты) некоторых населенных пунктов Таласского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4678);
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 28 декабря 2020 года № 462 и решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 28 декабря 2020 года № 86-3 "Об установлении границ (черты) некоторых населенных пунктов Таласского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4881).

3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талас ауданы әкімі Н. Жунисбеков
Талас аудандық
мәслихатының төрағасы К. Садубаев
Талас ауданының әкімдігі 2023 жылғы 27 маусымдағы № 01-175 мен Талас ауданының маслихаты 2023 жылғы 27 маусымдағы № 5-11 бірлескен қаулысы мен шешіміне қосымша
Жамбыл облысы Талас ауданының елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу бойынша жер учаскелерінің түсіндірмесі
Шекараларда берілген жер учаскелері
Жалпы ауданы, гектар
Егістік, гектар
Көп жылдық екпелер, гектар
Шабындық, гектар
Жайылым, гектар
Су асты, гектар
Жолдар асты, гектар
Құрылыс асты, гектар
Басқа алқаптар, гектар
Барлығы
Оның ішінде суар малы
1
Қызыләуіт ауылдық округінің Қызыләуіт ауылының жерлері

3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Таласского района Н. Жунисбеков
Председатель маслихата
Таласского района К. Садубаев
Приложение к совместному постановлению акимата Таласского района от 27 июня 2023 года № 01-175 и решению маслихата Таласского района от 27 июня 2023 года № 5-11
Экспликация земельных участков по установлению границ (черты) населенных пунктов Таласского района Жамбылской области
Земельные участки, предоставленные в границах
Общая площадь, гектар
Пашня, гектар
Многолетние насаждения, гектар
Сенокос, гектар
Пастбище, гектар
Под водой, гектар
Под дорогами, гектар
Под строительство, гектар
Прочие земли, гектар
Всего
В том числе орошаемые
1
Земли села Кызылаут Кызылаутского сельского округа