Шу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 24 қазандағы № 476 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қазанда № 5106 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Шу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кейбір қаулылардың күші жойылды деп танылсын:
1) Шу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 108 қаулысы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3417 болып тіркелген);
2) Шу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 169 қаулысы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 108 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3871 болып тіркелген).
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аким Шуского района
Жамбылской области Б. Джанибеков

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Шуского района
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 24 октября 2023 года № 476. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 27 октября 2023 года № 5106
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления:
1) постановление акимата Шуского района от 13 апреля 2017 года № 108 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3417);
2) постановление акимата Шуского района от 28 мая 2018 года № 169 "О внесении изменений в постановление акимата Шуского района от 13 апреля 2017 года № 108 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3871).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Жамбыл облысы
Шу ауданының әкімі Б. Джанибеков