2022 - 2023 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 2 ақпандағы № 06/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 ақпанда № 5-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 27-бабы 1-тармағының 1-13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Занының 6-бабы 2-тармағының 8-3) тармақшасына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2022 - 2023 учебный год
Постановление акимата области Ұлытау от 2 февраля 2023 года № 06/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 6 февраля 2023 года № 5-20
В соответствии с подпунктом 1-13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2022-2023 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау облысы әкімдігінің

1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2022–2023 учебный год согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Әбдіғалиұлы
приложение 1 к постановлению
Акимата области Ұлытау

2023 жылғы 2 ақпандағы
№ 06/01
қаулысына 1-қосымша
Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрларды даярлаудың 2022-2023 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Білім деңгейінің, мамандық және біліктілік коды
Мамандықтың атауы
2022-2023 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысы көлемі (орын саны) күндізгі оқыту нысаны/ радиациялық қауіп аймағында
Оқу жылында бір маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар/ радиациялық қауіп аймағында, теңге
қала
ауыл
Білім
1

от 2 февраля 2023 года
№ 06/01
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным образованием на 2022-2023 учебный год
Код уровня образования, специальности и квалификации
Наименование специальности
Объем государственного образовательного заказа на 2022-2023 учебный год (количество мест) очной формы обучения/ в зоне радиационного риска
Средние расходы на обучение одного специалиста/ в зоне радиационного риска за учебный год, тенге
город
село
Образование
1