Ұлытау облысында жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2023 жылғы 10 қазандағы № 56/01 бірлескен қаулысы және Ұлытау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 6 қазандағы № 6/64 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қазанда № 59-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексiнiң 50-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына және 27-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау облысында жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшері осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов
Ұлытау облысы
әкімінің аппараты
2023 жылғы 10
қазандағы
№ 56/01 мен
Ұлытау облыстық
мәслихатының
2023 жылғы 6
қазандағы

Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в области Ұлытау
Совместные постановление акимата области Ұлытау от 10 октября 2023 года № 56/01 и решение маслихата области Ұлытау от 6 октября 2023 года № 6/64. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 16 октября 2023 года № 59-20
В соответствии с пунктом 5 статьи 50 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Установить минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в области Ұлытау согласно приложению к настоящему совместному постановлению акимата и решению маслихата.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Әбдіғалиұлы
Председатель маслихата области Ұлытау Б. Шингисов
Приложение к совместному
постановлению и решению
Аппарат акима области
Ұлытау
от 10 октября 2023 года
№ 56/01 и
маслихата области
Ұлытау
от 6 октября 2023 года