Ұлытау облысының әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 20 қазандағы № 7/79 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 қазанда № 62-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14- бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау облысының әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастардың тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов
Ұлытау облыстық
мәслихатының
2023 жылғы 20
қазандағы
№ 7/79
шешіміне қосымша
Ұлытау облысының әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастардың тізбесі
Маршрут нөмірі
Маршрут атауы
Жезқазған қаласының қала маңындағы қатынастары
1
№14
"Әуежай- 9 орам -Сәтбаев алаңы"
2
№96
"Жезқазған-Аварийный"
3
№97
"Жезқазған-Талап"
4
№98
"Жезқазған-Кеңгір"
5
№213
"Жезқазған-Геологический"
Жезқазған қаласының қалалық қатынастары
1
№1
"Сарыарқа - 9 орам -Рыбачий-Мешіт"
2
№3
"Автовокзал-Қазыбек би ықшам ауданы-Сары Арқа"
3
№5
"Автовокзал-Сәтбаев алаңы-Сары Арқа"
4
№6
"Автовокзал- 6 ықшам аудан -Сары Арқа"
5
№8

Об определении перечня социально значимых городских (сельских), пригородных и внутрирайонных сообщений области Ұлытау
Решение маслихата области Ұлытау от 20 октября 2023 года № 7/79. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 30 октября 2023 года № 62-20
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых городских (сельских), пригородных и внутрирайонных сообщений области Ұлытау согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Ұлытау Б. Шингисов
Приложение к решению
маслихата области Ұлытау
от 20 октября 2023 года
№ 7/79
Перечень социально значимых городских (сельских), пригородных и внутрирайонных сообщений области Ұлытау
Номер маршрута
Наименование маршрута
Пригородные сообщения города Жезказган
1
№14
"Аэропорт-9 квартал-площадь Сатпаева"
2
№96
"Жезказган-Аварийный"
3
№97
"Жезказган-Талап"
4
№98
"Жезказган-Кенгир"
5
№213
"Жезказган-Геологический"
Городские сообщения города Жезказган
1
№1
"Сарыарка-9 микрорайон-Рыбачий-Мечеть"
2
№3
"Автовокзал-микрорайон Казыбек би-Сары Арка"
3
№5
"Автовокзал-площадь Сатпаева- Сары Арка"
4
№6
"Автовокзал-6 микрорайон-Сары Арка"
5
№8

"6 ықшам аудан-Сары Арқа-Қазыбек би ықшам ауданы - 9 орам"
6
№11
"Автовокзал-Сарыарқа-92-93 орам"
7
№19
"Автовокзал-Железнодорожная көшесі-Сулпак"
8
№108
"Мыс зауыты саяжайлары"
9
№109
"Спутник саяжайлары"
Сәтбаев қаласының қала маңындағы қатынастары
1
№1
"Сәтбаев-Крестовский"
2
№104
"Автобекет-Спутник саяжайлары"
Сәтбаев қаласының қалалық қатынастары
1
№6
"Автобекет-Дунай дүкені - Салтанат үйі"
2
№9
"Автобекет-Салтанат үйі-Әсия дүкені-Дунай дүкені"
3
№10
"Автобекет-Абай көшесі-Ерден көшесі"
4
№12
"Автобекет-Абай көшесі-66 орам"
5
№13
"Автобекет-Дунай дүкені-Садық көшесі-Салтанат үйі"
6
№14
"Автобекет- Дунай дүкені-ОДА №5-Салтанат үйі"
Қаражал қаласының қала маңындағы қатынастары
1
№215
"Жәйрем-Геологиялық барлау станциясы"
Қаражал қаласының қалалық қатынастары
1
№1
"Жаңа қала-вокзал"
2
№2
"2 орам – Құрылысшылар кенті"
Жаңаарқа ауданының ауданішілік қатынастары
1
№308
"Атасу-Ынталы"

"6 микрорайон-Сары Арка-микрорайон Казыбек би-9 квартал"
6
№11
"Автовокзал-Сарыарка-92-93 кварталы"
7
№19
"Автовокзал-улица Железнодорожная-Сулпак"
8
№108
"Дачи Медьзавод"
9
№109
"Дачи Спутник"
Пригородные сообщения города Сатпаев
1
№1
"Сатпаев-Крестовский"
2
№104
"Автостанция-дачи Спутник"
Городские сообщения города Сатпаев
1
№6
"Автостанция-магазин Дунай-Зал торжеств"
2
№9
"Автостанция-Зал торжеств-магазин Асия-магазин Дунай"
3
№10
"Автостанция-улица Абая-улица Ердена"
4
№12
"Автостанция-улица Абая-66 квартал"
5
№13
"Автостанция-магазин Дунай-улица Садык-Зал торжеств"
6
№14
"Автостанция-магазин Дунай-СВА №5-Зал торжеств"
Пригородные сообщения города Каражал
1
№215
"Жайрем-Геологоразведочная станция"
Городские сообщения города Каражал
1
№1
"Новый город-вокзал"
2
№2
"2 квартал – Поселок Строителей"
Внутрирайонные сообщения Жанааркинского района
1
№308
"Атасу-Ынталы"