Жезқазған қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 7 қыркүйектегі № 7/43 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 қыркүйекте № 46-20 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 9/55 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 16.11.2023 № 9/55 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жезқазған қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығының мөлшерлемесінің мөлшері салық кезеңінде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4% - дан 2% - ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Жезқазған қалалық мәслихатының төрағасы Р. Капарова

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Жезказган
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 7 сентября 2023 года № 7/43. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 12 сентября 2023 года № 46-20. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 16 ноября 2023 года № 9/55
Сноска. Утратило cилу решением Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 16.11.2023 № 9/55 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в городе Жезказган с 4% на 2% по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Жезказганского городского маслихата Р. Капарова