Сайлау учаскелерін құру туралы
Ұлытау облысы Қаражал қаласының әкімінің 2023 жылғы 23 қаңтардағы № 1 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 қаңтарда № 20-0-3 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Қаражал қаласының әкімінің 2025 жылғы 24 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Қаражал қаласының әкімінің 24.01.2025 № 1 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қаражал қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Қаражал қаласы әкімінің 2019 жылғы 11 қаңтардағы "Сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5145 болып тіркелген) № 2 және 2020 жылғы 5 наурыздағы "Қаражал қаласы әкімінің 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 2 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5741 болып тіркелген) № 2 шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаражал қаласының әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оны алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі Т. Досаев
Қаражал қаласы
әкімінің
2023 жылғы 23
қаңтардағы
№ 1
шешіміне қосымша
Қаражал қаласы және Жәйрем, Шалғы кенттері бойынша сайлау учаскелері
№ 242 сайлау учаскесі
Орталық: Ұлытау облысы білім басқармасының Қаражал қаласы білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаражал қаласы, 25 орам, № 24 үй.
Шекарасы:
24 орам, № 1, 1а, 3, 6, 6а, 8а, 16, 16а, 18а, 20, 22 үйлері;
Т.Әубәкіров көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлері;
Добровольский көшесі, № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21 үйлері;
Пацаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15 үйлері;
Қ.Сәтпаев көшесі, № 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25 үйлері;
М.Мәметова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері;
Нияз-батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4 үйлері;
М.Лермонтов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 үйлері;
Б.Сүлейменов көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17 үйлері;
Н.Әбдіров көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29 үйлері;

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Каражал области Ұлытау от 23 января 2023 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 24 января 2023 года № 20-0-3. Утратило силу решением акима города Каражал области Ұлытау от 24 января 2025 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Каражал области Ұлытау от 24.01.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Каражал РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения акима города Каражал от 11 января 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5145) и от 5 марта 2020 года № 2 "О внесении изменения в решение акима города Каражал от 11 января 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5741).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Каражал.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Каражал Т. Досаев
Приложение к решению
акима города Каражал
от 23 января 2023 года
№ 1
Избирательные участки по городу Каражал и поселкам Жайрем, Шалгинский
Избирательный участок № 242
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 7" отдела образования города Каражал управления образования области Ұлытау, город Каражал, 25 квартал, дом № 24.
Границы:
24 квартал, дома № 1, 1а, 3, 6, 6а, 8а, 16, 16а, 18а, 20, 22;
улица Т.Әубәкіров, дома № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Добровольского, дома № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21;
улица Пацаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15;
улица К.Сатпаева, дома № 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25;
улица М.Мәметова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Нияз-батыра, дома № 1, 2, 3, 4;
улица М.Лермонтова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
улица Б.Сулейменова, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
улица Н.Абдирова, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;

Б.Момышұлы көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 үйлері;
М.Мақатаев көшесі, № 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22 үйлері;
Ә.Молдағұлова көшесі, № 1, 2, 5, 6, 7 үйлері;
25 орам, № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10, 11, 12, 14, 15, 20, 22, 24, 25/2 үйлері;
Абай көшесі, № 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлері.
№ 243 сайлау учаскесі
Орталық: "Қаражал қаласының мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қаражал қаласы, Абай көшесі, № 10 үй.
Шекарасы:
Абай көшесі, № 3, 5 үйлері;
Х.Тоимбеков көшесі, № 1, 4, 6, 9, 10а, 12, 13, 14, 16, 19, 24 үйлері;
Ағыбай батыр көшесі, № 3, 3а, 5 үйлері;
Тәуелсіздік көшесі, № 2, 4, 6, 6а, 7, 8, 9, 14, 14а, 15, 17 үйлері;
Байеш батыр көшесі, № 3, 5, 6, 7 үйлері;
С.Сары-Тоқа көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6 үйлері;
Ш.Уәлиханов көшесі, № 3, 4, 5, 6, 8 үйлері;
Пушкин көшесі, № 3, 5, 7 үйлері;
Ы.Дүкенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 18 үйлері;
Битабар көшесі, № 1, 3, 5, 11, 13, 15, 15а үйлері;
12 орам, № 1, 3, 4, 33, 35 үйлері.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталық: бұрынғы 14 дүкеннің ғимараты, Қаражал қаласы, Т.Ысқақов көшесі, № 20 үй.
Шекарасы:
Жамбыл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 23 үйлері;
Естай көшесі, № 1, 2, 6, 6а, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері;
С.Сейфуллин көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 14, 15, 19, 20, 21, 23, 25, 26 үйлері;
К.Игібаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 8б, 9, 9а, 10, 10а, 11,12, 14, 17, 20, 22 үйлері;
Қазыбек би көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46 үйлері;
Төле би көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 9, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 47, 49, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74 үйлері;
Т.Ысқақов көшесі, № 1, 3, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 29, 31 үйлері;
Т.Кәдірсізов көшесі, № 3, 4, 5, 6, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 18, 18а, 19, 21, 23, 25 үйлері;
Мира тұйық көшесі, № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері;
Әйтеке би көшесі, № 7, 25, 27 үйлері;
А.Қошмағанбетов көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20 үйлері.
№ 246 сайлау учаскесі
Орталық: "Наурыз" сауда ойын-сауық кешені, Қаражал қаласы, С. Әлиев көшесі, № 22а үй.
Шекарасы:
М.Жалмағанбетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10 үйлері;

улица Б.Момышулы, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
улица М.Макатаева, дома № 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22;
улица Ә.Молдағұлова, дома № 1, 2, 5, 6, 7;
25 квартал, дома № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10, 11, 12, 14, 15, 20, 22, 24, 25/2;
улица Абая, дома № 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40.
Избирательный участок № 243
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр города Каражал", город Каражал, улица Абая, дом № 10.
Границы:
улица Абая, дома № 3, 5;
улица Х.Тоимбекова, дома № 1, 4, 6, 9, 10а, 12, 13, 14, 16, 19, 24;
улица Агыбай батыра, дома № 3, 3а, 5;
улица Тәуелсіздік, дома № 2, 4, 6, 6а, 7, 8, 9, 14, 14а, 15, 17;
улица Байеш батыра, дома № 3, 5, 6, 7;
улица С.Сары-Тока, дома № 2, 3, 4, 5, 6;
улица Ш.Уалиханова, дома № 3, 4, 5, 6, 8;
улица Пушкина, дома № 3, 5, 7;
улица Ы.Дүкенов, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 18;
улица Битабара, дома №1, 3, 5, 11, 13, 15, 15а
12 квартал, дома № 1, 3, 4, 33, 35.
Избирательный участок № 245
Центр: бывшее здание 14 магазина, город Каражал, улица Т. Искакова, дом № 20.
Границы:
улица Жамбула, дома № 1, 2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Естая, дома № 1, 2, 6, 6а, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица С.Сейфуллина, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 14, 15, 19, 20, 21, 23, 25, 26;
улица К.Игибаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 8б, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 14, 17, 20, 22;
улица Казыбек би, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46;
улица Толе би, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 9, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 47, 49, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74;
улица Т.Искакова, дома № 1, 3, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 29, 31;
улица Т.Кадирсизова, дома № 3, 4, 5, 6, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 18, 18а, 19, 21, 23, 25;
переулок Мира, дома № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Айтеке би, дома № 7, 25, 27;
улица А.Кошмаганбетова, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 246
Центр: торгово-развлекательный комплекс "Наурыз", город Каражал, улица С.Алиева, дом № 22а.
Границы:
улица М.Жалмаганбетова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10;

Р.Қошқарбаев көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 11а, 13 үйлері;
Жыланды тұйық көшесі, № 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13 үйлері;
С.Әлиев көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлері;
Б.Бұлқышев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 76 үйлері;
Д.Ақбиев көшесі, № 2, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18 үйлері;
Әлсейіт көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27 үйлері;
Т.Ықласов көшесі, № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 18 үйлері;
Тама Танаш батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 9 үйлері;
Ж.Жақыпов көшесі, № 1, 1а, 5, 7, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 45 үйлері;
С.Ахатов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 үйлері;
Ш.Жүнісов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8 үйлері;
Д.Жолқанов көшесі, № 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24а, 27, 29, 40, 46, 52, 56, 58, 60, 62 үйлері;
Атасу көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7б, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 38, 44, 46 үйлері;
Средняя көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 27а үйлері;
К.Мусин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 27, 28 үйлері;
Чайковский көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері;
М.Әуезов көшесі, № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 16 үйлері;
Ш.Сәлімов көшесі, № 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18 үйлері;
Жезкиік тұйық көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10а, 11, 11а, 13, 13а үйлері;
А.Шайхин көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21 үйлері;
П.Кляцкий көшесі, № 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 16, 18 үйлері.
№ 247 сайлау учаскесі
Орталық: Ұлытау облысы білім басқармасының Қаражал қаласы білім бөлімінің "№5 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаражал қаласы, Теміржол көшесі, № 13 үй.
Шекарасы:
Степная көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 16, 20, 21, 22, 23а, 24, 24а, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 32, 46, 48, 51, 53, 55 үйлері;
Қаражал станциясы, Сейсембеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері;
Кедей төбе көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а үйлері;

улица Р.Кошкарбаева, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 11а, 13;
переулок Жыланды, дома № 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
улица С.Алиева, дома № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Б.Булкышева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 76;
улица Д.Акбиева, дома № 2, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18;
улица Альсеита, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27;
улица Т.Икласова, дома № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 18;
улица Танаш батыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 9;
улица Ж.Жакыпова, дома № 1, 1а, 5, 7, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 45;
улица С.Ахатова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14;
улица Ш.Жүнісов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8;
улица Д.Жолканова, дома № 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24а, 27, 29, 40, 46, 52, 56, 58, 60, 62;
улица Атасу, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7б, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 38, 44, 46;
улица Средняя, дома № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 27а;
улица К.Мусина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 27, 28;
улица Чайковский, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица М.Ауэзова, дома № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Ш.Салимова, дома № 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18;
переулок Жезкиик, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10а, 11, 11а, 13, 13а;
улица А.Шайхина, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21;
улица П.Кляцкого, дома № 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 16, 18.
Избирательный участок № 247
Центр: коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 5" отдела образования города Каражал управления образования области Ұлытау, город Каражал, улица Теміржолы, дом № 13.
Границы:
улица Степная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 16, 20, 21, 22, 23а, 24, 24а, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 32, 46, 48, 51, 53, 55;
станция Каражал, улица Сейсембекова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Кедей тобе, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а;

Алтай Қарпық көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 13, 13а, 14, 14а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 25, 26, 28, 29, 30 үйлері;
Теміржол көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 10в, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 16а, 17а, 18, 19, 22, 22а, 22б, 24, 24а, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлері;
Транспортная көшесі, № 1, 7 үйлері;
Беляев көшесі, № 1, 2, 5, 10, 36 үйлері;
Қаражал көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 11а, 12, 13, 14, 17, 17а, 19, 20, 21, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38 үйлері;
Өртөбе көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері;
Панфилов көшесі, № 1, 1а үйлері;
Құлагер көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері.
№ 248 сайлау учаскесі
Орталық: Ұлытау облысы білім басқармасының Қаражал қаласы білім бөлімінің "№6 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаражал қаласы, Ақтай шағын ауданы, Атаcуйская көшесі, № 2 үй.
Шекарасы:
Ақтай шағын ауданы, Атаcуйская көшесі, № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 16б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 26б, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 64а, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 91, 99;
Қтай теміржол кварталы;
Қылыш көшесі № 1, 10 үйлері;
Қаражал қаласы әкімдігінің "Қалалық коммуналдық шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынының "Ашылы суқоймасы" көтерілім сорғы бекітінің №1 подъемі;
Пионер лагерь.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталық: Ұлытау облысы білім басқармасының Қаражал қаласы білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаражал қаласы, Абай көшесі, № 11 үй.
Шекарасы:
Амангелді көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 27 үйлері;
Байдалы би көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері;
Битабар көшесі, № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47 үйлері;
Ю.Гагарин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25 үйлері;
Қарағанды көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлері;
Кенесары көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 39а, 41, 43, 45 үйлері;

улица Алтай Карпык, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 13, 13а, 14, 14а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 25, 26, 28, 29, 30;
улица Теміржолы, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 10в, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 16а, 17а, 18, 19, 22, 22а, 22б, 24, 24а, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Транспортная, дома № 1, 7;
улица Беляева, дома № 1, 2, 5, 10, 36;
улица Каражал, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 11а, 12, 13, 14, 17, 17а, 19, 20, 21, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38;
улица Ортобе, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Панфилова, дома № 1, 1а;
улица Кулагер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 248
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 6" отдела образования города Каражал управления образования области Ұлытау, город Каражал, микрорайон Актай, улица Атаcуйская, дом № 2.
Границы:
микрорайон Актай, улица Атаcуйская, дома № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 16б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 26б, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 64а, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 91, 99;
квартал железнодорожный Ктай;
улица Клыч, дома № 1, 10;
насосная станция подъема №1 объекта "Ашилинский водозабор" коммунального государственного предприятие "Городское коммунальное хозяйство" акимата города Каражал;
Пионер лагерь.
Избирательный участок № 249
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 3" отдела образования города Каражал управления образования области Ұлытау, город Каражал, улица Абая, дом № 11.
Границы:
улица Амангельды, дома №1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 27;
улица Байдалы би, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Битабара, дома №19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47;
улица Ю.Гагарина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
улица Карагандинская, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Кенесары, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 39а, 41, 43, 45;

Р.Гацембиллер көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 23, 25, 27, 29, 29а, 31 үйлері;
Абай көшесі, № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 49, 51 үйлері;
Горняков көшесі, № 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33 үйлері;
Қ.Рысқұлбеков көшесі, № 1, 1а, 3, 3а, 3б, 5, 7, 9, 11, 13 үйлері;
А.Мақаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 үйлері;
М.Жұмабаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12 үйлері;
Қабанбай батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13 үйлері;
Ж.Мұсылманбеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14 үйлері;
Г.Пинигин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері.
№ 250 сайлау учаскесі
Орталық: Ұлытау облысы білім басқармасының Қаражал қаласы білім бөлімінің "№ 30 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаражал қаласы, Жәйрем кенті, Мұратбаев көшесі, № 11 үй.
Шекарасы:
М.Әуезов көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 28 үйлері;
Ғ.Мұратбаев көшесі, № 7, 9 үйлері;
Металлургтер көшесі, № 6, 11, 15, 17, 18а үйлері;
Достық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Игілік көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері;
Ынтымақ көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері;
Жолаушылар автокөлігі кәсіпорны көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері;
Теміржол цехі көшесі, № 1б үй.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталық: "Жайрем кентінің мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қаражал қаласы, Жәйрем кенті, Абай көшесі, № 22 үй.
Шекарасы:
М.Мамаев көшесі, № 1, 1б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 үйлері;
Абай көшесі, № 1, 2, 3, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 17, 19, 20, 21, 25 үйлері;
Металлургтер көшесі, № 20, 22, 22а, 23, 24, 24а, 30а үйлері;
М.Дәрібеков көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11 үйлері;
Қазына тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6 үйлері;
Ғ.Мұратбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлері;
Атамұра тұйық көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 18 үйлері.
Алаш көшесі, № 8, 13, 17, 23, 25, 27, 40, 46, 48, 56, 57а, 58, 61, 71, 73 үйлері;
Болашақ көшесі, № 14, 59 үйлері;
Жетісу көшесі, № 29, 39, 43, 44, 54, 54/2, 56, 57, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 72 үйлері;
Жібек жолы көшесі, № 25, 26, 27, 35, 36, 36а, 38, 41, 43, 45, 46, 48, 49, 56 үйлері;
Қайнар көшесі, № 10, 13, 14, 19, 20, 27, 36, 47, 60, 62, 64 үйлері;
Сарыарқа көшесі, № 14, 34, 36 үйлері;
Тұран көшесі, № 1, 6, 10, 20, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 49, 51 үйлері;

улица Р.Гацембиллера, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 23, 25, 27, 29, 29а, 31;
улица Абая, дома № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 49, 51;
улица Горняков, дома № 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица К.Рыскулбекова, дома № 1, 1а, 3, 3а, 3б, 5, 7, 9, 11, 13;
улица А.Макаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
улица М.Жумабаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12;
улица Кабанбай батыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
улица Ж.Мұсылманбеков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14;
улица Г.Пинигина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Избирательный участок № 250
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 30" отдела образования города Каражал управления образования области Ұлытау, город Каражал, поселок Жайрем, улица Муратбаева, дом № 11.
Границы:
улица М.Ауэзова, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 28;
улица Г.Муратбаева, дома № 7, 9;
улица Металлургов, дома № 6, 11, 15, 17, 18а;
улица Достык, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Игилик, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Ынтымак, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Пассажирское автотранспортное предприятие, дома №1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Железнодорожный цех, дом № 1б.
Избирательный участок № 251
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр поселка Жайрем", город Каражал, поселок Жайрем, улица Абая, дом № 22.
Границы:
улица М. Мамаева, дома № 1, 1б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
улица Абая, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 17, 19, 20, 21, 25;
улица Металлургов, дома № 20, 22, 22а, 23, 24, 24а, 30а;
улица М.Дарибекова, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11;
переулок Казына, дома № 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6;
улица Г.Муратбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
переулок Атамура, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 18;
улица Алаш, дома № 8, 13, 17, 23, 25, 27, 40, 46, 48, 56, 57а, 58, 61, 71, 73;
улица Болашақ, дома № 14, 59;
улица Жетісу, дома № 29, 39, 43, 44, 54, 54/2, 56, 57, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 72;
улица Жібек жолы, дома № 25, 26, 27, 35, 36, 36а, 38, 41, 43, 45, 46, 48, 49, 56;
улица Қайнар, дома № 10, 13, 14, 19, 20, 27, 36, 47, 60, 62, 64;
улица Сарыарқа, дома № 14, 34, 36;
улица Тұран, дома № 1, 6, 10, 20, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 49, 51;

Металлургтер көшесі, № 31, 31/1, 35/1 үйлері.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталық: Ұлытау облысы білім басқармасының Қаражал қаласы білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қаражал қаласы, Жәйрем кенті, С.Сейфуллин көшесі, № 10/1 үй.
Шекарасы:
Металлургтер көшесі, № 31/2, 33, 35, 36, 37, 37/1 үйлері;
С.Сейфуллин көшесі, № 5, 10 үйлері;
С.Асатов көшесі, № 3, 4, 4/1, 6, 8, 8/1, 10, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22 үйлері;
Мира көшесі, № 3/1, 4, 7 үйлері;
Металлургтер көшесі, № 39, 45, 47, 47а, 49 үйлері.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталық: Ұлытау облысы білім басқармасының Қаражал қаласы білім бөлімінің "№10 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаражал қаласы, Жәйрем кенті, Металлургтер көшесі, № 85 үй.
Шекарасы:
Д.Қонаев көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 24 үйлері;
Горняков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 43, 54 үйлері;
А.Шинтуринов көшесі, № 25, 28, 28а, 28б, 28в, 30, 32, 33, 34, 35, 38, 38а, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 62а, 62б, 62г, 64, 66, 68, 70, 74, 79 үйлері;
Қ.Сағырбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 18, 27 үйлері;
Ж.Садуәқасов көшесі, № 1, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34 үйлері;
Ш.Уалиханов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 48а үйлері;
Ж.Нұрмағанбетов көшесі, № 3, 5, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 58 үйлері;
Б.Момышұлы көшесі, № 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 39, 41, 42, 43, 45, 47 үйлері;
Казахстанская көшесі, № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15 үйлері;
Ғ.Мұстафин көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15 үйлері;
Заводская көшесі, № 2, 6, 8, 10д үйлері;
К.Байсейтова көшесі, № 14 үй;
Ә.Молдағұлова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері.
№ 254 сайлау учаскесі
Орталық: Ұлытау облысы білім басқармасының Қаражал қаласы білім бөлімінің "№11 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаражал қаласы, Жәйрем кенті, Береке көшесі, № 1а үй.
Шекарасы:
Жәйрем кенті, кен-барлау экспедициясы шағын ауданы:
Береке көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 32/1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 55, 63, 64, 65 үйлері;

улица Металлургов, дома № 31, 31/1, 35/1.
Избирательный участок № 252
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырган" отдела образования города Каражал управления образования области Ұлытау, город Каражал, поселок Жайрем, улица С.Сейфуллина, дом № 10/1.
Границы:
улица Металлургов, дома № 31/2, 33, 35, 36, 37, 37/1;
улица С.Сейфуллина, дома № 5, 10;
улица С.Асатова, дома № 3, 4, 4/1, 6, 8, 8/1, 10, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
улица Мира, дома № 3/1, 4, 7;
улица Металлургов, дома № 39, 45, 47, 47а, 49.
Избирательный участок № 253
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 10" отдела образования города Каражал управления образования области Ұлытау, город Каражал, поселок Жайрем, улица Металлургов, дом № 85.
Границы:
улица Д.Конаева, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 24;
улица Горняков, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 43, 54;
улица А.Шинтуринова, дома № 25, 28, 28а, 28б, 28в, 30, 32, 33, 34, 35, 38, 38а, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 62а, 62б, 62г, 64, 66, 68, 70, 74, 79;
улица К.Сагырбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 18, 27;
улица Ж.Садуакасова, дома № 1, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34;
улица Ш.Уалиханова, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 48а;
улица Ж.Нурмаганбетова, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 58;
улица Б.Момышулы, дома № 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 39, 41, 42, 43, 45, 47;
улица Казахстанская, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15;
улица Г.Мустафина, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15;
улица Заводская, дома № 2, 6, 8, 10д;
улица К.Байсейтовой, дом № 14;
улица Ә.Молдағұлова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Избирательный участок № 254
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 11" отдела образования города Каражал управления образования области Ұлытау, город Каражал, поселок Жайрем, улица Береке, дом № 1а.
Границы:
поселок Жайрем, микрорайон геолого-разведочная экспедиция:
улица Береке, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 32/1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 55, 63, 64, 65;

Мерей көшесі, № 1, 2, 5, 6, 7 үйлері;
А.Жұбанов көшесі, № 2б, 3, 4, 4а, 6, 8, 10в, 12, 14, 16, 18, 20 үйлері;
О.Жандосов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 үйлері;
Керуен көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 үйлері;
Геофизическая көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері;
Геологическая, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 18 үйлері;
Первооткрывателей көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11 үйлері;
Космонавтов көшесі, № 5, 10, 11, 14, 20, 23, 24, 25, 27 үйлері;
Школьная көшесі, № 5, 6, 8 үйлері;
Шахтерская көшесі, № 3, 4, 5, 7, 8, 10 үйлері;
Аманат көшесі, № 2 үй;
Серпін көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Центральная көшесі, № 1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 16 үйлері;
Аламан көшесі, № 1б үй.
№ 255 сайлау учаскесі
Орталық: "Қаражал қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№10 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаражал қаласы, Жәйрем кенті, Металлургтер көшесі, № 85 үй.
Шекарасы:
Б.Жырау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері;
Ы.Дүкенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері;
С.Сейфуллин көшесі, № 18, 40, 44 үйлері;
М.Мәметова көшесі, № 2, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлері;
М.Мақатаев көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31 үйлері;
Металлургтер көшесі, № 53, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/1а, 81, 83 үйлері;
Ы.Алтынсарин көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлері;
А.Абдрахманов көшесі, № 2, 2а, 2б, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 38, 44, 46, 48, 50 үйлері;
А.Байтұрсынов көшесі, № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 13, 15, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25а, 27, 29, 30, 31, 33 үйлері;
Ш.Ералиев көшесі, № 1, 1б, 2/1, 3, 3а, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10д, 11, 12, 12/1, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 27/1, 28, 31, 32, 34, 36 үйлері;
А.Шинтуринов көшесі, № 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлері;
Ветеранов көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлері;
І.Жансүгіров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 34, 42, 59, 61, 63 үйлері; Дружба көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлері;
А.Дәулетбеков көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 10/2 үйлері;
Мирный тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4 үйлері;
Көкжиек тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4 үйлері;
Көкорай көшесі, № 1а, 2, 2а, 3, 4, 5 үйлері;
Күншуақ тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4 үйлері;
К.Байсейтова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Б.Майлин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Қаражал қаласы әкімдігінің "Қалалық коммуналдық шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынының "Тұзкөл суқоймасы" көтерілімі сорғы бекітінің № 2 подъемі;
"Ақсерке" өндіріс кооперативі.
№ 256 сайлау учаскесі

улица Мерей, дома № 1, 2, 5, 6, 7;
улица А.Жубанова, дома № 2б, 3, 4, 4а, 6, 8, 10в, 12, 14, 16, 18, 20;
улица О.Жандосова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9;
улица Керуен, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9;
улица Геофизическая, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Геологическая, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 18;
улица Первооткрывателей, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11;
улица Космонавтов, дома № 5, 10, 11, 14, 20, 23, 24, 25, 27;
улица Школьная, дома № 5, 6, 8;
улица Шахтерская, дома № 3, 4, 5, 7, 8, 10;
улица Аманат, дом № 2;
улица Серпин, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Центральная, дома №1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 16;
улица Аламан, дом №1б.
Избирательный участок № 255
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 10" отдела образования города Каражал управления образования области Ұлытау, город Каражал, поселок Жайрем, улица Металлургов, дом № 85.
Границы:
улица Б.Жырау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Ы.Дүкенов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица С.Сейфуллина, дома № 18, 40, 44;
улица М.Мәметова, дома № 2, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица М.Макатаева, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
улица Металлургов, дома № 53, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/1а, 81, 83;
улица Ы.Алтынсарина, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица А.Абдрахманова, дома № 2, 2а, 2б, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 38, 44, 46, 48, 50;
улица А.Байтурсынова, дома № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 13, 15, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25а, 27, 29, 30, 31, 33;
улица Ш. Ералиева, дома № 1, 1б, 2/1, 3, 3а, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10д, 11, 12, 12/1, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 27/1, 28, 31, 32, 34, 36;
улица А.Шинтуринова, дома № 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица Ветеранов, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица И.Жансугурова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 34, 42, 59, 61, 63;
улица Дружбы, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица А.Даулетбекова, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 10/2;
переулок Мирный, дома № 1, 2, 3, 4;
переулок Кокжиек, дома № 1, 2, 3, 4;
улица Кокорай, дома № 1а, 2, 2а, 3, 4, 5;
переулок Куншуак, дом № 1, 2, 3, 4;
улица К.Байсейтовой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Б.Майлина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
насосная станция подъема № 2 объекта "Тузкольский водозабор" коммунального государственного предприятия "Городское коммунальное хозяйство" акимата города Каражал;
Производственный кооператив "Аксерке".
Избирательный участок № 256

Орталық: "Қаражал қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 7 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің филиалының бұрыңғы ғимараты, Қаражал қаласы, Шалғы кенті, Карл-Маркс көшесі, № 3-2а үй.
Шекарасы:
Шалғы кенті, Карл-Маркс көшесі, № 3, 7, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22 үйлері;
Фрунзе көшесі, № 18, 20 үйлері;
Геологическая көшесі, № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12 үйлері;
Космонавтов көшесі, № 1, 2, 8, 9, 11, 13, 15, 16 үйлері;
Школьная көшесі, № 2, 5 үйлері;
Набережная көшесі, № 7 үй;
Жамбыл көшесі;
Шалғия көшесі, № 2 үй;
Шалғия курорты;
Шалғы кентінің метеостанциясы.

Центр: бывшее здание филиала коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 7" государственного учреждения "Отдел образования города Каражал", город Каражал, поселок Шалгинский, улица Карла - Маркса, дом 3-2а.
Границы:
поселок Шалгинский, улица Карла - Маркса, дома № 3, 7, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
улица Фрунзе, дома № 18, 20;
улица Геологическая, дома № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12;
улица Космонавтов, дома № 1, 2, 8, 9, 11, 13, 15, 16;
улица Школьная дома, № 2, 5;
улица Набережная дом, № 7;
улица Жамбула;
улица Шалгия, дом № 2;
курорт Шалгия;
метеостанция поселка Шалгинский.