Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 69 "Қаражал қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 8 қарашадағы № 85 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 қарашада № 65-20 болып тіркелді
Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "Қаражал қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 69 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №49-20 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З. Оспанова

О признании утратившим силу решение Каражалского городского маслихата от 14 сентября 2023 года № 69 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Каражал"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 8 ноября 2023 года № 85. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 10 ноября 2023 года № 65-20
Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каражалского городского маслихата "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Каражал" от 14 сентября 2023 года № 69 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №49-20).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Пердседатель городского маслихата З. Оспанова