Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 қыркүйектегі № 33/236 "Жаңаарқа ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қыркүйектегі № 7/46 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 қыркүйекте № 56-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабына сәйкес Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 қыркүйектегі №33/236 "Жаңаарқа ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4974 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Ю. Беккожин

О признании утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата от 25 сентября 2018 года № 33/236 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества по Жанааркинскому району"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 22 сентября 2023 года № 7/46. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 29 сентября 2023 года № 56-20
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата от 25 сентября 2018 года №33/236 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества по Жанааркинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4974).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Ю. Беккожин