2023 жылға Жетісу облысы бойынша асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 28 ақпандағы № 54 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 2 наурызда № 3-19 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2023 жылға Жетісу облысы бойынша асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.
2. "Жетісу облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Жетісу облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Жетісу облысы әкімдігінің интернет-ресурсында оның орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства по области Жетісу на 2023 год
Постановление акимата области Жетісу от 28 февраля 2023 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 2 марта 2023 года № 3-19.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства по области Жетісу на 2023 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства области Жетісу" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Жетісу;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Жетісу после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б. Исабаев
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 28 ақпандағы № 54 Қаулыға қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Жетісу облысы әкімдігінің 25.12.2023 № 416 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2023 жылға Жетісу облысы бойынша асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Р/с
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Субсидияланатын көлем (бас, килограмм, дана, доза, бал ара ұясын)
Субсидиялар сомасы
(теңге)
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу:
1.1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
Бас/шағылыстыру маусымы

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетысу Б. Исабаев
"Согласовано"
Министерство сельского
хозяйства Республики Казахстан
Приложение к постановлению акимата области Жетысу от 28 февраля 2023 года № 54
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата области Жетісу от 25.12.2023 № 416 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства по области Жетісу на 2023 год
Направления субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем (голов, килограмм, штук, пчелиную семью)
Сумма
субсидий
(тенге)
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы:
1.1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
Голова/случной сезон