Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 224 "Талдықорған қаласының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көп пәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 11-69 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 17 қарашада № 90-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, "Құқықтық актілер туралы"Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көп пәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 224 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 80306 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т. Ахажан

О признании утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории города Талдыкорган" от 18 апреля 2014 года № 224
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 15 ноября 2023 года № 11-69. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 17 ноября 2023 года № 90-19
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории города Талдыкорган" от 18 апреля 2014 года № 224 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 80306).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т. Ахажан