Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Текелі қаласында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" № 28-183 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 14 қарашадағы № 10-57 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 15 қарашада № 88-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 - бабына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Текелі қаласында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" № 28-183 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 79746 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев

О признании утратившим силу решение Текелийского городского маслихата от 4 апреля 2014 года № 28-183 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в городе Текели"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 14 ноября 2023 года № 10-57. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 15 ноября 2023 года № 88-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Текелийского городского маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в городе Текели" от 4 апреля 2014 года № 28-183 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 79746).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев