Ескелді ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 тамызындағы "Ескелді ауданындағы стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" № 179 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 22 қарашадағы № 241 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 23 қарашада № 95-19 болып тіркелді
Ескелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Ескелді ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 тамызындағы "Ескелді ауданындағы стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" №179 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4329 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ескелді ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ескелді ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ескелді ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Ахметов
2023 жылғы 22 қарашадағы № 241 шешіміне қосымша
Ескелді ауданындағы стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Қызмет саласы
Алатын алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауалар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Қарабұлақ ауылы Алдабергенов көшесінде
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
80
5 жыл
Сауда базары
ЖК "Нусупов"
2
Қарабұлақ ауылының бөлігі, Ескелді би көшесі, Автобекет аумағында
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары

О внесении изменений в постановление акимата Ескельдинского района от 14 августа 2017 года № 179 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Ескельдинском районе"
Постановление акимата Ескельдинского района области Жетісу от 22 ноября 2023 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 23 ноября 2023 года № 95-19
Акимат Ескельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ескельдинского района от 14 августа 2017 года № 179 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Ескельдинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4329) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Ескельдинского района";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Ескельдинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Ескельдинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Ахметов
Приложение к решению от 22 ноября 2023 года № 241
Место размещения нестационарных торговых объектов в Ескельдинском районе
Отведенное место для торговли, улица и тд
Сфера деятельности
Занимаемая площадь, кв. м
Период осуществления торговой деятельности (год)
Ближайшая инфраструктура (торговые объекты, а также объекты общественного питания, в которых реализуется ассортимент аналогичных товаров)
1
Село Карабулак улица Алдабергенова
Продовольственные, непродовольственные товары
80
5 лет
Рынок
ИП "Нусупов"
2
Село Карабулак улица Ескельды би, на территории автовокзала
Продовольственные, непродовольственные товары