"Кербұлақ аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 15 наурыздағы № 28-152 Кербұлақ аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 03-27 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 27 сәуірде № 10-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Кербұлақ аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 15 наурыздағы № 28-152 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 120104 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2.Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының төрағасы К. Бекиев

О признании утратившим силу решение Кербулакского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 28-152 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Кербулакского районного маслихата"
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 26 апреля 2023 года № 03-27. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 27 апреля 2023 года № 10-19
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кербулакского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Кербулакского районного маслихата" от 15 марта 2018 года № 28-152 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 120104).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кербулакского районного маслихата К. Бекиев