"Кербұлақ ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2014 жылғы 03 шілдедегі № 32-193 Кербұлақ аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 тамыздағы № 06-45 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 8 тамызда № 52-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Кербұлақ ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2014 жылғы 03 шілдедегі № 32-193 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 81733 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының төрағасы К. Бекиев

О признании утратившим силу решение Кербулакского районного маслихата от 03 июля 2014 года № 32-193 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Кербулакском районе"
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 4 августа 2023 года № 06-45. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 8 августа 2023 года № 52-19
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кербулакского районного маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Кербулакском районе" от 03 июля 2014 года № 32-193 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 81733).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Кербулакского районного маслихата К. Бекиев