Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 28-2 "Көксу ауданы мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 3-23 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 27 сәуірде № 14-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданы мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 16 наурыздағы № 28-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4619 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Бейсенбай

О признании утратившим силу решение маслихата Коксуского района "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата Коксуского района" от 16 марта 2018 года № 28-2
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 25 апреля 2023 года № 3-23. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 27 апреля 2023 года № 14-19
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Коксуского района "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата Коксуского района" от 16 марта 2018 года № 28-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4619).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Коксуского района Ж. Бейсенбай