Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2021 жылғы 28 қаңтардағы № 7-2-10 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 қарашадағы № 8-11-54 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 6 қарашада № 82-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2021 жылғы 28 қаңтардағы № 7-2-10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 152693 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Панфилов аудандық мәслихатының төрағасы Е. Шокпаров

О признании утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата от 28 января 2021 года № 7-2-10 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Панфиловском районе"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 3 ноября 2023 года № 8-11-54. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 6 ноября 2023 года № 82-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Панфиловском районе" от 28 января 2021 года № 7-2-10 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 152693).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров