Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерді алуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Жетісу облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 340 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 2 қазанда № 64-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Сарқан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерді алуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан ауданының әкімі Г. Маманбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Сарқан аудандық
мәслихатының төрағасы Разбеков М. М.
_______________
"_" ___________ жыл
2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 340 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерді алуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) әлеуметтік қызметкер;
2) әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант;
3) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман.
2. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) директор;
2) библиограф;
3) кітапханашы;
4) хореограф;
5) әдіскер;
6) ауыл клубының меңгерушісі;
7) мәдени ұйымдастырушы;
8) музыкалық жетекші;
9) көркемдік жетекші.

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки
Постановление акимата Сарканского района области Жетісу от 29 сентября 2023 года № 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 2 октября 2023 года № 64-19
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сарканского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Сарканского района Г. Маманбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Сарканского
районного маслихата Разбеков М.М.
________________
"_" ___________ год
приложение к постановлению от 29 сентября 2023 года № 340
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник;
2) консультант по социальной работе;
3) специалист по социальной работе.
2. Должности специалистов культуры:
1) директор;
2) библиограф;
3) библиотекарь;
4) хореограф;
5) методист;
6) заведующий сельским клубом;
7) культурный организатор;
8) музыкальный руководитель;
9) художественный руководитель.