Сарқан ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 қазандағы № 12-53 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 6 қазанда № 66-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 қаңтардағы № 18-78 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 қаңтардағы № 18-78 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 14 шілдедегі № 181 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізілімінде № 184104 тіркелген) сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан ауданы бойынша туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелері 0,2 (нөл бүтін оннан екі) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының төрағасы М. Разбеков

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Сарканскому району
Решение Сарканского районного маслихата области Жетісу от 4 октября 2023 года № 12-53. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 6 октября 2023 года № 66-19. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата области Жетісу от 12 января 2024 года № 18-78
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата области Жетісу от 12.01.2024 № 18-78 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (Зарегистрирован в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 184104), Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов по Сарканскому району в размере 0,2 (ноль целых две десятых) месячного расчетного показателя.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Сарканского районного маслихата М. Разбеков