Қарағанды облысы бойынша жолаушыларды ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынаста автомобильмен әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2023 жылғы 26 мамырдағы № 34/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 мамырда № 6421-09 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Автомобиль көлігі туралы" Заңдарына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы бойынша жолаушыларды ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынаста автомобильмен әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтері қолма-қол төлеу кезінде келесі мөлшерде белгіленсін:
1) №100 "Қарағанды (14 ықшам аудан арқылы)-Теміртау" - 200 (екі жүз) теңге;
2) №107 "Қарағанды-Теміртау" - 200 (екі жүз) теңге;
3) №121 "Қарағанды-Шахтинск" - 200 (екі жүз) теңге;
4) №122 "Қарағанды-Топар" - 200 (екі жүз) теңге;
5) №127 "Қарағанды-Шахан" - 200 (екі жүз) теңге;
6) №146 "Қарағанды-Абай" - 200 (екі жүз) теңге;
7) №165 "Қарағанды-Саран" - 200 (екі жүз) теңге;
8) нұсқалған маршруттар бойынша Интернет желісі және ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде - 100 (жүз) теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 19.04.2024 № 25/01 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев
Келісілді:
Қарағанды облыстық
мәслихаты

Об установлении тарифов на регулярные социально значимые автомобильные перевозки пассажиров в межрайонном (междугородном внутриобластном) сообщении по Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 26 мая 2023 года № 34/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 30 мая 2023 года № 6421-09.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "Об автомобильном транспорте", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тарифы на регулярные социально значимые автомобильные перевозки пассажиров в межрайонном (междугородном внутриобластном) сообщении по Карагандинской области при наличной оплате в следующих размерах:
1) №100 "Караганда (через 14 микрорайон)-Темиртау" - 200 (двести) тенге;
2) №107 "Караганда-Темиртау" - 200 (двести) тенге;
3) №121 "Караганда-Шахтинск" - 200 (двести) тенге;
4) №122 "Караганда-Топар" - 200 (двести) тенге;
5) №127 "Караганда-Шахан" - 200 (двести) тенге;
6) №146 "Караганда-Абай" - 200 (двести) тенге;
7) №165 "Караганда-Сарань" - 200 (двести) тенге;
8) при безналичной оплате за проезд по указанным сообщениям через систему электронной оплаты, включая посредством сети Интернет и устройств сотовой связи – 100 (сто) тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 19.04.2024 № 25/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Согласовано:
Карагандинский
областной маслихат