1000
Психологтың қызметтері
1 сағат
5000
Түрлі іс-шараларды (семенарлар, кеңес, спорттық жарыстар, конференциялар) ұйымдастыру және өткізу
1 сағат
10000
11
Қарағанды облысының білім басқармасының "Шахтинск технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
"Шахтинск технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны студенттері үшін "В" санатындағы жүргізушілерді даярлау және қайта даярлау курстары
2,5 ай
40 000
Жеке тұлғаларға арналған "В" санатындағы жүргізушілерді даярлау және қайта даярлау курстары
2,5 ай
50 000
"Шахтинск технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының студенттеріне арналған "ВС1" санатындағы жүргізушілерді даярлау және қайта даярлау курстары"
3,5 ай
138 000
"Шахтинск технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының студенттеріне арналған "С" санатты жүргізушілерді даярлау және қайта даярлау курстары
3,5 ай
123 000
"Жерасты электрослесары; жерасты тау-кен монтажшысы" мамандықтар бойынша курстар
6 ай
65 000
Аспазшы курстары
3 ай
45 000
Автокөлікті жөндеу бойынша слесарь мамандығы курстары
3 ай
45 000
Электр газбен дәнекерлеуші мамандығы бойынша курстар
3 ай
45 000
"Аспаз" мамандығы бойынша біліктілікті арттыру
1 ай
35 000
"Автокөлікті жөндеу слесарі" мамандығы бойынша біліктілікті арттыру
1 ай
35 000
"Есеп және аудит: экономист; бухгалтер" мамандығы бойынша оқыту
1 жыл
140 000
Кәсіптік оқыту (салалар бойынша): өндірістік оқыту шебері, техник-технолог
1 жыл
140 000
Электромеханикалық жабдыққа техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану: техник; электромеханик,
1 жыл
180 000
"Төтенше жағдайларда қорғау (бейіні бойынша): техник" мамандығы бойынша оқыту
1 жыл
220 000
"Электрондық құралдар және құрылғылар: техник" мамандығы бойынша оқыту
1 жыл
140 000
"Газбен жабдықтау жүйелерінің жабдықтарын монтаждау және пайдалану: газ объектілерінің жабдықтарын пайдалану технигі" мамандығы бойынша оқыту
1 жыл
180 000
"Сандық техник: техник; электронщик" мамандығы бойынша оқыту
1 жыл
140 000
"Есептеу техникасы және ақпараттық желілер (түрлері бойынша): желілік және жүйелік әкімшілендіру әдістері" мамандығы бойынша оқыту
1 жыл
140 000
"Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету: жүйелік әкімшілендіру технигі" мамандығы бойынша оқыту
1 жыл
140 000
"Пайдалы қазбалардың кен орындарын жер астында өңдеу: техник; технолог" мамандығы бойынша оқыту
1 жыл
140 000
Іске асыру: тұшпара (сиыр және шошқа еті)
1 килограмм
2 175
Іске асыру: тұшпара (сиыр еті мен тауық еті)
1 килограмм

1000
Услуги психолога
1 час
5000
Организация и проведение различных мероприятий (семенары, совещание, спортивные соревнования, конфереции)
1час
10000
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтинский технологический колледж" управления образования Карагандинской области
"Курсы по подготовке и переподготовке водителей категории "В" для студентов Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтинский технологический колледж"
2,5 месяца
40 000
"Курсы по подготовке и переподготовке водителей категории "В" для физических лиц
2,5 месяца
50 000
"Курсы по подготовке и переподготовке водителей категории "В,С1" для студентов Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтинский технологический колледж"
3,5 месяца
138 000
"Курсы по подготовке и переподготовке водителей подкатегории "С" для студентов Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтинский технологический колледж"
3,5 месяца
123 000
Курсы по специальностям: электрослесарь подземный; горномонтажник подземный
6 месяцев
65 000
Курсы повара
3 месяца
45 000
Курсы по специальности слесарь по ремонту автомобиля
3 месяца
45 000
Курсы по специальности электрогазосварщик
3 месяца
45 000
Повышение квалификации по специальности "Повар"
1 месяц
35 000
Повышение квалификации по специальности "Слесарь по ремонту автомобиля"
1 месяц
35 000
Обучение по специальности "учҰт и аудит: экономист-бухгалтер"
1 год
140 000
Профессиональное обучение (по отраслям): мастер производственного обучения; техник-технолог
1 год
140 000
Обучение по специальности "техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация электромеханического оборудования: техник, электромеханик"
1 год
180 000
Обучение по специальности "защита в чрезвычайных ситуациях (по профилю): техник"
1 год
220 000
Обучение по специальности "электронные приборы и устройства: техник"
1 год
140 000
Обучение по специальности "монтаж и эксплуатация оборудования систем газоснабжения: техник по эксплуатации оборудования газовых объектов"
1 год
180 000
Обучение по специальности "цифровая техника: техник; электронщик"
1 год
140 000
Обучение по специальности "вычислительная техника и информационные сети (по видам): техник сетевого и системного администрирования"
1 год
140 000
Обучение по специальности "вычислительная техника и программное обеспечение: техник системного администрирования"
1 год
140 000
Обучение по специальности "подземная разработка месторождения полезных ископаемый: техник, технолог"
1 год
140 000
Реализация: пельмени (говядина и свинина)
1 килограмм
2 175
Реализация: пельмени (говядина и курица)
1 килограмм

1800
Іске асыру: пигоди
1 килограмм
1500
Іске асыру: бисквит орамы
дана
1300
Іске асыру: толтырылған шағын пирогтар
дана
200
Іске асыру: чизкейк
дана
1200
Іске асыру: тирамису
дана
600
Іске асыру: хачапури
дана
2000
Іске асыру: көкнәр багеті
дана
280
Іске асыру: пончиктер
дана
80
Іске асыру: бауырсақ
1 килограмм
1800
"Аспаз, кондитер, наубайхана" мамандықтар бойынша дайындық және қайта даярлау курстары
3 ай
100 000
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды мамандық бойынша даярлау (күндізгі оқу нысаны)
1 жыл
215 000 теңге
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды мамандық бойынша даярлау (сырттай немесе қашықтықтан оқыту)
1 жыл
160 000 теңге
"Балалар және диеталық тамақтану" курстары
2 апта
20 000 теңге
"Аспаз" мамандығы бойынша біліктілікті арттыру курстары
1 ай
45000 теңге
"Наубайхана" мамандығы бойынша біліктілікті арттыру курстары
1 ай
45 000 теңге
"Кондитер" мамандығы бойынша біліктілікті арттыру курстары
1 ай
45 000 теңге
Іс-шараларды өткізу орнын қамтамасыз ету (шеберлік сағаттары, кәсіби жарыстар, демонстрациялық емтихан, жаттығу алаңы)
1 күн
5000 теңге
"Кейтеринг" көшпелі қызмет көрсету
1 адам
10 000 тг
Үйдегі іс-шараларға тамақ дайындау қызметі
1 адам
20 000 тг
14
Қарағанды облысының білім басқармасының "Тәттімбет атындағы Қарағанды өнер колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Фортепианоны оқыту
1 жыл

1800
Реализация: пигоди
1 килограмм
1500
Реализация: рулет бисквитный
штука
1300
Реализация: мини пироги с начинкой
штука
200
Реализация: чизкейк
штука
1200
Реализация: тирамису
штука
600
Реализация: хачапури
штука
2000
Реализация: багет с маком
штука
280
Реализация: пончики
штука
80
Реализация: баурсаки
1 килограмм
1800
Курсы по подготовке и переподготовке по профессиям: повар, кондитер, пекарь
3 месяца
100 000
Подготовка специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием по специальности (очная форма обучения)
1 год
215 000
Подготовка специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием по специальности (заочная или дистанционная форма обучения)
1 год
160 000
Курсы "Детское и диетическое питание"
2 недели
20 000.
Курсы повышения квалификации по специальности "Повар"
1 месяц
45000.
Курсы повышения квалификации по специальности "Пекарь"
1 месяц
45 000
Курсы повышения квалификации по специальности "Кондитер"
1 месяц
45 000.
Предоставление площадки для проведения мероприятий (мастер-классы, профессиональные конкурсы, демонстрационный экзамен, тренировочная площадка)
1 день
5000
Выездное обслуживание "Кейтеринг"
1 человек
10 000
Услуга повара для обслуживания мероприятия на дому
1 человек
20 000
14
Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский колледж искусств имени Таттимбета" управления образования Карагандинской области
Обучение фортепиано
1 год

44000
"Автокөлікке техникалық қызмет көрсету, пайдалану және жөндеу"мамандығы бойынша курстар "Автомобиль электр жабдықтарын жөндеу жөніндегі электрик біліктілігі
2 ай
43000
28
Қарағанды облысының білім басқармасының "Қарағанды машина жасау колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Қайта даярлау курсы (1 топ 25 адамға дейін)
2 ай
524916,84
Қайта даярлау курсы (1 топ 25 адамға дейін)
3 ай
775261,83
Қайта даярлау курсы (1 топ 25 адамға дейін)
4 ай
1057909
"Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша): Бағдарламамен басқаратын станоктар операторы (1 судентке)
3 ай
230000
"Машина жасау технологиясы" мамандығы бойынша біліктілікті арттыру курстары: кең профильді станокшы"
1 ай
45 000
Қайта сертификаттау
2 апта
18000
Кәсіпорындарда әмбебап металл кесетін станоктарда өндірілетін жабдықтың бөлшектерін даярлау (бекіту материалы, тапсырыс берушінің материалынан өңделген бұйымдар)
дана
2000
Тапсырыс берушінің материалынан сандық бағдарламалық басқару станоктарында кәсіпорындарда дайындалатын жабдықтарға орташа және жоғары дәлдіктегі бөлшектерді жасау. (100 данадан артық тапсырыс бергенде)
дана
800
Тапсырыс берушінің материалынан сандық бағдарламалық басқару станоктарында кәсіпорындарда дайындалатын жабдықтарға орташа және жоғары дәлдіктегі бөлшектерді жасау.(жекелеген тапсырыста)
дана
5000
Дәнекерлеу жұмыстарының барлық түрлерін орындау тұтынушы материалынан ( құйманың ұзындеғы 100 см.)
дана
1500
29
Қарағанды облысының білім басқармасының "Теміртау техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Мамандарды даярлау (күндізгі оқу нысаны)
1 жыл
200 000
Мамандарды даярлау (сырттай оқу нысаны)
1 жыл
220 000
"Дәнекерлеу ісі" (түрлері бойынша) мамандығы: "Электргазымен дәнекерлеуші" біліктілігі бойынша курстар
3 ай
135000
"Электр жабдықтары" (түрлері және салалары бойынша) мамандығы: "Электромонтер" (түрлері және салалары бойынша) біліктілігі бойынша курстар
3 ай
135000
"Машина жасау технологиясы" (түрлері бойынша): "Кеңбейінді станокшы" біліктілігі бойынша курстар
3 ай
135000
"Технологиялық процестерді автоматтандыру және басқару" (бейін бойынша): "Бақылау-өлшеу аспаптары мен автоматикаға қызмет көрсету және жөндеу жөніндегі слесарь" біліктілігі бойынша курстар
3 ай
135000
"Сандық техника" (түрлері бойынша): "Электронды және сандық техникаларға қызмет көрсету және жөндеу жөніндегі механик" біліктілігі бойынша курстар
3 ай
135000
"Локомотив машинисінің көмекшісі" (түрлері бойынша) біліктілігі бойынша курстар
3 ай
135000
Қосалқы дәнекерлеу жұмыстары
дана
500
Ойын алаңының металл қоршаулары
дана
70000
Металл есіктер
дана
70000
Қақпалар, қоршаулар
дана

44000
Курсы по специальности "Техническое обслуживание, эксплуатация и ремонт автомобиля". Квалификации "Электрик по ремонту автомобильного электрооборудования"
2 месяца
43000
28
Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский машиностроительный колледж" управления образования Карагандинской области
Курсовая переподготовка (1 группа до 25 человек)
2 месяца
524916,84
Курсовая переподготовка (1 группа до 25 человек)
3 месяца
775261,83
Курсовая переподготовка (1 группа до 25 человек)
4 месяца
1057909
Подготовка по специальности "Технология машиностроения: Оператор станков с числовым программным управлением" (1 студент)
3 месяца
230 000
Курсы повышение квалификации по специальности "Технология машиностроения: Станочник широкогог профиля
1 месяц
45 000
Переатестация
2 недели
18 000
Изготовление комплектующих к оборудованию, выпускаемого на предприятиях на универсальных металлорежущих станках (крепҰжный материал, изделия механической обработки с материала заказчика.)
штука
2000
Изготовление комплектующих изделий средней и повышенной точности к оборудованию, выпускаемого на предприятиях на станках с числовым программным управлением с материала заказчика. (при заказе боле 100 ш.)
штука
800
Изготовление комплектующих изделий средней и повышенной точности к оборудованию, выпускаемого на предприятиях на станках с числовым программным управлением с материала заказчика. (при единичной заказе)
штука
5000
Выполнения всех видов сварочных работ с материала заказчика (100 см длина шва)
штука
1500
29
Коммунальное государственное казенное предприятие "Темиртауский технический колледж" управления образования Карагандинской области
Подготовка специалистов (очная форма обучения)
1 год
200 000
Подготовка специалистов (заочная форма обучения)
1 год
220 000
Курсы по специальности "Сварочное дело (по видам): электрогазосварщик"
3 месяца
135000
Курсы по специальности "Электрооборудование: электромонтер"
3 месяца
135000
Курсы по специальности "Машиностроение: станочник широкого профиля"
3 месяца
135000
Курсы по специальности "Автоматизация и управление технологическими процессами (по профилю): Слесарь по обслуживанию и ремонту контрольно-измерительных приборов и автоматики "
3 месяца
135000
Обучение по специальности "цифровая техника: механик по обслуживанию и ремонту электронной и цифровой техники"
3 месяца
135000
Курсы на помощника машиниста локомотива
3 месяца
135000
Вспомогательные сварочные работы
штука
500
Ограждения для детской площадки из металла
штука
70000
Двери металлические
штука
70000
Ворота, заборы
штука