"Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 мамырындағы № 22/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 қаңтардағы № 07/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қаңтарда № 9-0-6352 болып тіркелді
Аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2019 жылғы 15 мамырдағы № 22/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5343 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бұқар жырау ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Бұқар жырау аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 2-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұқар жырау ауданының әкімі Н. Кобжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұқар жырау аудандық
сайлау комиссиясы
Бұқар жырау ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 27 қаңтардағы
№ 07/01
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 15 мамырдағы
№ 22/01 қаулысына
1-қосымша
Бұқар жырау ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Ботақара кенті
Қазыбек би көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйі ғимаратының қарама-қарсы бағытында)
Абылай хан көшесі ("Универсал" дүкенінің оң жағында)
2
Ғабиден Мұстафин кенті
Корниенко көшесі ("Шаңырақ" кафесінің сол жағында)
3
Қушоқы кенті
Горняцкая көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйі ғимаратының оң жағында)
4
Петровка ауылы
Школьная көшесі ("Продукты" дүкенінің оң жағында)
5
Жанақала ауылы
Ақжол көшесі ("Қарағанды облысы білім басқармасының Бұқар жырау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "К.Боранбаев атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектеп ғимаратының сол жағында)
6
Ботақара ауылы
Тәттімбет көшесі ("Саликова" жеке кәсіпкер дүкенінің алдынғы жағында)
7
Көкпекті ауылы
Торговая көшесі ("Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Көкпекті ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі әкімдігі ғимаратының сол жағында)
8
Байқадам ауылы
Школьная көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының оң жағында)
9
Сарытөбе ауылы
Школьная көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының оң жағында)
10
Тоғызқұдық ауылы
Орталық көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйі ғимаратының сол жағында)
11
Қарақұдық ауылы
Айдильда Кыздарбеков көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының сол жағында)
12
Доскей ауылы
Доскей көшесі ("Аққұдық" кафесінің сол жағында)
13
Үштөбе ауылы
Абай көшесі ("Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Үштөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі әкімдігі ғимаратының сол жағында)
14
Сарыарқа ауылы
Достық көшесі ("Қарағанды облысы білім басқармасының Бұқар жырау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Зареченская жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектеп ғимаратының сол жағында)
15
Құрлыс ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі ("Қарағанды облысы білім басқармасының Бұқар жырау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Ақжар негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектеп ғимаратының сол жағында)
16
Новостройка ауылы
Мұстафин көшесі ("Қарағанды облысы білім басқармасының Бұқар жырау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "С.Т.Елгизек атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектеп ғимаратының сол жағында)
17
Суықсу ауылы
Бейбітшілік көшесі ("Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Суықсу ауылының аппараты" мемлекеттік мекемесі әкімдігі ғимаратының сол жағында)
18
Шешенқара ауылы
Пискунов көшесі ("Қарағанды облысы білім басқармасының Бұқар жырау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Шешенқара жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
19
Белағаш ауылы
Школьная көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының оң жағында)
20
Ақбел ауылы
Юбилейная көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының оң жағында)
21
Үміткер ауылы
Қылыш Бабаев көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы, ғимаратының сол жағында)
22
Үлгі ауылы
Қаныш Сәтбаев көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының сол жағында)
23
Керней ауылы
Алаш көшесі ("Камила" дүкенінің сол жағында)
24
Ақжар ауылы
Мектеп көшесі ("Қарағанды облысы білім басқармасының Бұқар жырау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Сартау жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектеп ғимаратының сол жағында)
25
Алғабас ауылы
Достық көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының сол жағында)
26
Бұқар жырау ауылы
Сарыжайлау көшесі ("Қарағанды облысы білім басқармасының Бұқар жырау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Бұқар жырау негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектеп ғимаратының сол жағында)
27
Ақөре ауылы
Достық көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клуб ғимаратының қарама-қарсы)
28
Тұзды ауылы
Школьная көшесі ("Қарағанды облысы Бұқар Жырау ауданы Тұзды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі әкімдік ғимаратының оң жағында)
29
Баймырза ауылы
Бауыржан Момышұлы көшесі ("Дамир" дүкенінің оң жағында)
30
Астаховка ауылы
Бейбітшілік көшесі (бұрынғы мектепке қарама-қарсы)
31
Центральное ауылы
Садовая көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының сол жағында)
32
Гагарин ауылы
Гагарин көшесі (жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің "Гагаринское" әкімшілік ғимаратының сол жағында)
33
Самарқанд ауылы
Ленинская көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдында)
34
Чкалово ауылы
Чкаловская көшесі ("Успех" дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы)
35
Қызылқайын ауылы
Лесная көшесі ("Бұқар Жырау ауданының орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ауылдық амбулатория ғимаратына қарама-қарсы)
36
Ростовка ауылы
Центральная көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің оң жағында)
37
Қызыл Жар ауылы
Школьная көшесі ("Қарағанды облысы білім басқармасының Бұқар жырау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Киров негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектеп ғимаратының сол жағында)
38
Красная Нива ауылы
Школьная көшесі ("Қарағанды облысы білім басқармасының Бұқар жырау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Краснонива негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектеп ғимаратының сол жағында)
39
Жаңаталап ауылы
Амангелді көшесі ("Қарағанды облысы Бұқар Жырау ауданы Жаңаталап ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі әкімдігінің оң жағында)
40
Қаражар ауылы
Тәуелсіздік көшесі ("Жетісу" дүкенінің оң жағында)
41
Асыл ауылы
Габиден Мұстафин көшесі ("Әділ" дүкені ғимаратының жанында)
42
Волковское ауылы
Волковское көшесі ("Надежда" дүкені ғимаратының жанында)
43
Новоузенка ауылы
Новоузенская көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының сол жағында)
44
Нұра станциясы
Шоссейная көшесі ("Дастархан" кафесіне қарама-қарсы)
45
Тасауыл ауылы
Орталық көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының сол жағында)
46
Май-Өзек ауылы
Май-Озек көшесі ("Tir Parking" кемпингінің сол жағында)
47
Андренниковка ауылы
Школьная көшесі ("Қарағанды облысы білім басқармасының Бұқар жырау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Андрейников негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектеп ғимаратының сол жағында)
48
Ақтөбе ауылы
Алаш көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының оң жағында)
49
Ынтымақ ауылы
Интумак көшесі (Бұқар жырау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны клубы ғимаратының оң жағында)

О внесении изменений в постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 15 мая 2019 года № 22/01 "О предоставлении помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата"
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 27 января 2023 года № 07/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 января 2023 года № 9-0-6352
Акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 15 мая 2019 года № 22/01 "О предоставлении помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5343) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Бухар-Жырауского района";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить совместно с Бухар-Жырауской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.";
пункт 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению;
приложение 2 указанного постановления исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Бухар - Жырауского района Н. Кобжанов
"СОГЛАСОВАНО "
Бухар-Жырауская районная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата Бухар – Жырауского
района
от 27 января 2023 года
№ 07/01
Приложение 1
к постановлению акимата
Бухар-Жырауского района
Карагандинской области области
от 15 мая 2019 года №22/01
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Бухар-Жырауского района
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
поселок Ботакара
улица Казыбек би (напротив здания дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
улица Абылай хана (справа от магазина "Универсал")
2
поселок имени Габидена Мустафина
улица Корниенко (слева от кафе "Шанырак")
3
поселок Кушокы
улица Горняцкая (справа от здания дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
4
село Петровка
улица Школьная (справа от магазина "Продукты")
5
село Жанакала
улица Акжол (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени К.Боранбаева" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
6
село Ботакара
улица Татимбета (возле магазина индивидуального предпринимателя "Саликова")
7
село Кокпекты
улица Торговая (слева от здания акимата государственного учреждения "Аппарат акима Кокпектинского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области")
8
село Байкадам
улица Школьная (справа от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
9
село Сарытобе
улица Школьная (справа от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
10
село Тогызкудук
улица Орталык (слева от здания дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
11
село Каракудук
улица Айдильда Кыздарбекова (слева от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
12
село Доскей
улица Доскея (слева от кафе "Аккудык")
13
село Уштобе
улица Абая (слева от здания акимата государственного учреждения "Аппарат акима Уштобинского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области")
14
село Сарыарка
улица Достык (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Зареченская общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
15
село Курлус
улица Ыбырая Алтынсарина (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Акжарская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
16
село Новостройка
улица Мустафина (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени С.Т.Ельгизекова" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
17
село Суыксу
улица Бейбитшилик (слева от здания акимата государственного учреждения "Аппарат села Суыксу Бухар – Жырауского района Карагандинской области")
18
село Шешенкара
улица Пискунова (слева от здания коммунального государственного учреждения "Шешенкаринская общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
19
село Белагаш
улица Школьная (справа от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
20
село Акбел
улица Юбилейная (справа от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
21
село Умуткер
улица Кылыша Бабаева (слева от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
22
село Ульга
улица Каныша Сатбаева (слева от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
23
село Керней
улица Алаш (слева от магазина "Камила")
24
село Акжар
улица Мектеп (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Сартауская общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
25
село Алгабас
улице Достык (слева от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
26
село Бухар-Жырау
улица Сарыжайлау (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Бухар-Жырауская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
27
село Акоре
улица Достык (напротив клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
28
село Тузды
улица Школьная (справа от здания акимата государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Тузды Бухар – Жырауского района Карагандинской области")
29
село Баймырза
улица Бауржан Момышұлы (справа от магазина "Дамир")
30
село Астаховка
улица Бейбитшилик (напротив бывшей школы)
31
село Центральное
улица Садовая (слева от здания сельского дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
32
село Гагарина
улица Гагарина (слева от административного здания товарищества с ограниченной ответственностью "Гагаринское")
33
село Самарканд
улица Ленинская (напротив здания сельского дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
34
село Чкалово
улица Чкаловская (напротив здания магазина "Успех")
35
село Кызылкайн
улица Лесная (напротив здания сельской амбулатории коммунального государственного предприятия "Центральная районная больница Бухар – Жырауского района")
36
село Ростовка
улица Центральная (справа от сельского дома культуры коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
37
село Кызыл Жар
улица Школьная (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Кировская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
38
село Красная Нива
улица Школьная (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Краснонивская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
39
село Жанаталап
улица Амангелды (справа от акимата государственного учреждения "Аппарат акима села Жанаталап Бухар-Жырауского района Карагандинской области")
40
село Каражар
улица Тауелсіздік (справа от магазина "Жетысу")
41
село Асыл
улица Габидена Мустафина (у здания магазина "Әділ")
42
село Волковское
улица Волковское (у здания магазина "Надежда")
43
село Новоузенка
улица Новоузенская (слева от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
44
станция Нура
улица Шоссейная (напротив кафе "Дастархан")
45
село Тасауыл
улица Орталык (слева от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
46
село Май-Озек
улица Май-Озек (слева от кемпинга "Tir Parking")
47
село Андренниковка
улица Школьная (слева от здания школы коммунального государственного учреждения "Андрейниковская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдела образования Бухар – Жырауского района управления образования Карагандинской области")
48
село Актобе
улица Алаш (справа от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)
49
село Интумак
улица Интумак (справа от здания клуба коммунального государственного казенного предприятия "Бухар Жырауский районный дом культуры" Акимата Бухар – Жырауского района, Бухар – Жырауского районного отдела культуры и развития языков)