Қарқаралы ауданының әкімінің 2022 жылғы 29 маусымдағы № 2 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2023 жылғы 6 ақпандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 ақпанда № 6356-09 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қарқаралы ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 маусымдағы № 2 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 28730 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қарқаралы ауданының әкімі Е. Құсайын

О признании утратившим силу решения акима Каркаралинского района от 29 июня 2022 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 6 февраля 2023 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 февраля 2023 года № 6356-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Каркаралинского района от 29 июня 2022 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28730).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района Е. Құсайын