Осакаров ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 9 маусымдағы № 46/01 "Инватакси қызметін алушылардың санатын кеңейту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 5 сәуірдегі № 28/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 сәуірде № 6375-09 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осакаров ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 9 маусымдағы № 46/01 "Инватакси қызметін алушылардың санатын кеңейту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №28466 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осакаров ауданының аумағында инватакси қызметін алушылардың санаты келесі тұлғалар санаттарымен кеңейтілсін:
1) жүріп - тұруы қиын мүгедектігі бар балалар;
2) аутистік спектрдің бұзылуы бар мүгедектігі бар балалар;
3) Даун синдромы бар мүгедектігі бар балалар;
4) церебралды параличі бар мүгедектігі бар балалар.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Осакаров ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі Р. Нурмуханбетов

О внесении изменения в постановление акимата Осакаровского района от 9 июня 2022 года № 46/01 "О расширении категории получателей услуг инватакси"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 5 апреля 2023 года № 28/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 апреля 2023 года № 6375-09
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Осакаровского района от 9 июня 2022 года №46/01 "О расширении категории получателей услуг инватакси" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №28466) следующее изменение:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Расширить категории получателей услуг инватакси на территории Осакаровского района следующими категориями лиц:
1) дети с инвалидностью, имеющие затруднения в передвижении;
2) дети с инвалидностью с расстройством аутистического спектра;
3) дети с инвалидностью с синдромом Дауна;
4) дети с инвалидностью с церебральным параличом.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Осакаровского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района Р. Нурмуханбетов