Донорларға қосымша көтермелеуді ұсыну туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 68 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 желтоқсанда № 8475-11 болып тіркелді
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 12-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аппараттық цитаферез кезінде тромбоциттердің бір дозасының бір реттік (дозадағы тромбоциттердің саны кемінде 200 х 109) донациясы үшін - 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде донорларға қосымша көтермелеу ұсынылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы Н. Байкадамов

О предоставлении дополнительного поощрения донорам
Решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 декабря 2023 года № 8475-11
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 12 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить дополнительное поощрение донорам за разовую донацию одной дозы тромбоцитов (количество тромбоцитов в дозе не менее 200 х 109) при аппаратном цитаферезе – в размере 3 месячного расчетного показателя.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов